Lednice a mrazák zvlášť

Cookie3
11.5.20 13:05

Lednice a mražák zvlášť.

Ahoj,
mám takový problém. V nájmu nám odešla lednička, která měla i mrazák velikostně úplně akorát (2 dvířka (Lednice, mrazak), mrazak 3šuplíky,) no a majitel řekl, že koupí jen samotnou ledničku. Jde mi o to, jestli nemá někdo zkušenost s tím, že by měl malý externí mrazak a na něm ledničku. Nemáme prostor to mít vedle sebe :-). Jestli se to takhle dělá, že se koupí mrazáček a na něj se položí lednička? :-) (jde mi o to, jestli tu je taková možnost ne že by to měl pronajímatel nahradit/koupit atd. To je zcela jiná otázka domluvy) :-) děkuji :think:

Příspěvek upraven 11.05.20 v 13:41

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5687
11.5.20 13:14

Fejk, troll a mražák, tvl :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5562
11.5.20 13:27

@Zumpa Proč troll? :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24704
11.5.20 13:36

Já bych řekla, proč ne? Podobně se vrší i pračka se sušičkou. Jen tedy dávejte bacha, aby vás ten samotnej mrazák nestál skoro stejně jako nějaká obyčejnější kombinovaná lednice.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22371
11.5.20 13:38

Nebylo by lepší se domluvit s majitelem, že mu přispějete na koupi ledničky s mrazákem? Bude vás to stát míň peněz. Malý mrazáky pochopitelně existují, ale dost místa v nich zabírá motor, takže je v nich míň místa než v integrovaným. Na lednici se postavit dají.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22371
11.5.20 13:39
@Zumpa píše:

Jdi už s těma fejkama někam…copak se tady už člověk nemůže normálně zeptat?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Cookie3
11.5.20 13:40

@Janli no jde o to, takhle mu zaplatíme 5tis na lednici s mrazakem (plán je bydlet tu tak2-3roky) a po 3letech odejít s prázdnou. A nebo za stejnou cenu koupit vlastní mrazáček a odejít pak s nim.

• Citovat
  • Nahlásit
31460
11.5.20 13:41
@Zumpa píše:
Šplouchá na maják maličko? :mrgreen:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22371
11.5.20 13:44
@Cookie3 píše:
@Janli no jde o to, takhle mu zaplatíme 5tis na lednici s mrazakem (plán je bydlet tu tak2-3roky) a po 3letech odejít s prázdnou. A nebo za stejnou cenu koupit vlastní mrazáček a odejít pak s nim.

Tak si kupte celou lednici, on ten mrazáček zase o tolik levnější nebude…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31460
11.5.20 13:54
@Cookie3 píše:

A jakou lednici vám vlastně nabízí? Upřímně řečeno mi připadá zvláštní že vám nabízí jako náhradu za kombi lednici monoklimatickou a ještě by po vás chtěl 5 tis. pokud by to měla být kombi. Monoklimatické už se dnes skoro nedělají, nicméně i tak se jejich cena (u rozumných velikostí) pohybuje od cca 7 tis. vejš, spíš kolem 9 tis. Nejlevnější kombi v rozumné velikosti začínají na podobných částkách.

Tudíž domluvit se že když odešla lednice i s mrazákem, tak logicky potřebujete opět lednici i s mrazákem. Není to něco co byste měli hradit, není to drobná oprava a je to jeho majetek. A i kdybyste mu měli něco přispívat, tak bych si dobře překontrolovala co že vám to vlastně chce koupit, protože to nedává smysl.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5687
11.5.20 13:54
@Janli píše:
Jdi už s těma fejkama někam…copak se tady už člověk nemůže normálně zeptat?

Opět a znovu, nepřijde ti vůbec divné, že tu vznikají denně desítky diskuzí od nově založených uživatelů? Jo, tobě vlastně ne, tobě to přijde normální.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1624
11.5.20 13:56

Lednici na mrazák přímo postavit nejde, protože by se skříň zdeformovala. Obráceně se to dřív dělalo běžně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Cookie3
11.5.20 14:10

@Nimie zatím jsme ještě nic nedomlouvali. Chtěla jsem jen vědět, jaké jsou možnosti. :-) mrazak je 5tis lednice s mrazakem 10tis, tak jsem. chtela zvolit levnejsi variantu. Budeme se s ním ještě domlouvat, tak jsem chtěla mít argumenty. :-)

• Citovat
  • Nahlásit
31460
11.5.20 14:32
@Zumpa píše:
Opět a znovu, nepřijde ti vůbec divné, že tu vznikají denně desítky diskuzí od nově založených uživatelů? Jo, tobě vlastně ne, tobě to přijde normální.

A není to úplně jedno? Mimochodem ne nepřijde, emimino v poslední době má nějakou zvláštní preferenci ve vyhledáváčích a i lidem, kteří o něm v životě neslyšeli skáče mezi prvními jako odpověď na každou možnou otázku. Logicky když člověk vidí že se to tu řeší a chce odpověď, tak se kvůli tomu dorazu klidně zaregistruje. Víš kde všude jsem se takhle registrovala kvůli jednomu dotazu? Protože prostě mě něco zajímalo a řešilo se to někde kde jsem v životě nediskutovala, tak se holt zaregistruju. A fakt u toho emimina které se ve vyhledávačích cpe dopředu úplně s každým problémem se tomu vážně nedivím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat