Výběr pračky

Anonymní
8.5.20 16:34

Výběr pračky

Dobrý den, poradili by jste mi nějakou dobrou, spolehlivou pračku, investovat by jsme chtěli cca 10 000,– kč.
Koukali jsme, že jsou pračky i s možností přihození prádla za běhu praní (add wash).
Nemáte nějaký typ, co za značku, atd?
Děkujeme :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5723
8.5.20 16:38

Kolem 10tis je to jedno.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9757
8.5.20 16:54
@Anonymní píše:
Dobrý den, poradili by jste mi nějakou dobrou, spolehlivou pračku, investovat by jsme chtěli cca 10 000,– kč.
Koukali jsme, že jsou pračky i s možností přihození prádla za běhu praní (add wash).
Děkujeme :srdce:

Tyto dvě věci nejdou dohromady.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15272
8.5.20 18:07

Velice dobrá je značka Miele. Ale ta je mimo vaši cenovou relaci. Pro základní představu se koukni na heuréku a uvidíš, jaka je nabídka v cenové relaci, kterou si představuješ. Jinak bych ti ještě doporučila kouknout na recenze dTestu. Nákupy podle jejich doporučení se mi vždy vyplatily.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11517
8.5.20 18:51
@Cenarius píše:
Tyto dvě věci nejdou dohromady.

Já si to zrovna u pračky nemyslím. Volila bych levnější, ale spolehlivou značku, která nabízí 5 let záruku.
Třeba ségra má spotřebiče Miele, byly fakt drahé, přikupovala si ještě prodlouženou záruku. Já mám za 80% ceny její pračky doma pračku i sušičku od Beka, na oboje byla akce 5 let záruka (bez příplatku). Já je mám teď 7 let, ona 8 let. I když bych teď kupovala oba spotřebiče zase nové a opět na 7-8let, a jí vydržely 15 let, tak nebudu s cenou tak vysoko jako ona, a i levnější spotřebiče dnes mají parametry např. spotřeby na úrovni těch dražších spotřebičů z doby před X lety.
Je teda pravda, že její spotřebiče jsou tišší, ale pere to stejně. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13302
8.5.20 18:56

Zkusila bych AEG, já jsem. spooojena

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12489
8.5.20 18:58
@g.sandova píše:
Zkusila bych AEG, já jsem. spooojena

My taky! :* :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8941
8.5.20 19:53

My máme Bosch, minulá vydržela asi 12 let, nynější drží už cca šestý ;) A do 10 tisíc v akci koupíš slušnou: https://www.mall.cz/…h-wat24460by?… ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5723
8.5.20 20:13
@nozu píše:
Velice dobrá je značka Miele. Ale ta je mimo vaši cenovou relaci. Pro základní představu se koukni na heuréku a uvidíš, jaka je nabídka v cenové relaci, kterou si představuješ. Jinak bych ti ještě doporučila kouknout na recenze dTestu. Nákupy podle jejich doporučení se mi vždy vyplatily.

Bohužel už ani Miele není to, co bývávalo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31460
9.5.20 09:15
@zrcadlo píše:
Já si to zrovna u pračky nemyslím. Volila bych levnější, ale spolehlivou značku, která nabízí 5 let záruku.
Třeba ségra má spotřebiče Miele, byly fakt drahé, přikupovala si ještě prodlouženou záruku. Já mám za 80% ceny její pračky doma pračku i sušičku od Beka, na oboje byla akce 5 let záruka (bez příplatku). Já je mám teď 7 let, ona 8 let. I když bych teď kupovala oba spotřebiče zase nové a opět na 7-8let, a jí vydržely 15 let, tak nebudu s cenou tak vysoko jako ona, a i levnější spotřebiče dnes mají parametry např. spotřeby na úrovni těch dražších spotřebičů z doby před X lety.
Je teda pravda, že její spotřebiče jsou tišší, ale pere to stejně. :nevim:

Rozdíl je kvalitě činnosti. Miele má například velmi šetrný způsob zacházení s prádlem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31460
9.5.20 09:16
@Zumpa píše:
Bohužel už ani Miele není to, co bývávalo.

Jak jsi na to přišel? S jakým spotřebičem jsi nebyl spokojen?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13302
9.5.20 09:44

Ja jsem třeba s AEG pračku velmi spokojená. Mám i susicku. Buď ji neumím pořádně používat, nebo nevím, susicku bych možná priste koupila klidně Miele. N3chteli se mu za ní davat tolik, no tak příště.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11517
9.5.20 09:59
@Nimie píše:
Rozdíl je kvalitě činnosti. Miele má například velmi šetrný způsob zacházení s prádlem.

To je možné, i když nevím, protože např. dětské oblečení, co dědím po ségře (která kupovala nové a pere v Miele) je úplně stejně opotřebené, jako to naše. Já návrhářské kousky nekupuju, mám pár dražších věcí s krajkou nebo vyšíváním z éry před dětmi, a ty tedy dávám prát radši v povlaku na polštář. Je možné, že na těch opravdu kvalitních kouscích se ten rozdíl pozná, ale za mě je rozdíl v ceně příliš vysoký.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20158
10.5.20 15:15
@Anonymní píše:
Děkujeme :srdce:

vrchem plněnou AEG nebo Electrolux a bokem LG

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat