Reklama

Lego Minotaurus

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Akinom
Závislačka 4605 příspěvků 15.07.18 17:36
Lego minotaurus

Ahoj,
Chtěla jsem se zeptat zda nemáte doma hru Lego Minotaurus. Ráda bych ji koupila.
 Děkuji

Reklama

Reakce:

Qwentin
Vesmírná mluvilka 33235 příspěvků 1 inzerát 15.07.18 18:17
@Akinom píše:
Ahoj,
Chtěla jsem se zeptat zda nemáte doma hru Lego Minotaurus. Ráda bych ji koupila.
Děkuji

A v obchodech není nebo na internetu? To je ta stavebnice z Lega? Syn sice Lego má, ale tuto ne :( .

Akinom
Závislačka 4605 příspěvků 15.07.18 18:39

Bohužel není, syn ji měl dlouho a loni zapomněl v jídelně ve škole :( i když jsem ji hned hledala, někdo si ji vzal. Hra je všude nedostupná, již se neprodává.

Qwentin
Vesmírná mluvilka 33235 příspěvků 1 inzerát 15.07.18 18:58

Tak to je škoda, bohužel jak se něco nechá ve veřejných prostorách, je malá šance, že se to najde. To mne mrzí.Ještě bych zkusila server ebay. Koupila jsem tam zboží, které se tady v Česku nedá nikde sehnat. Tam mají snad úplně všechno.

Akinom
Závislačka 4605 příspěvků 15.07.18 21:04

Děkuji na ebay vypadá že něco je. Jen se musím seznámit s tím jak to tam chodí. Děkuji

Qwentin
Vesmírná mluvilka 33235 příspěvků 1 inzerát 15.07.18 21:15

@Akinom Není zaco, ať se Ti podaří to tam sehnat ;) :kytka: :mavam: .

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Jsi tlustá a zemřeš, vzkazuje morbidně obézní modelce známý novinář a porotce

Americkou XXXL modelku Tess Holliday už podruhé v uplynulých týdnech... číst dále >

Ruská herečka zmlátila při televizní debatě jednu z divaček! Co jí provedla?

Devětačtyřicetiletá ruská herečka Evelina Bledansová v debatě hovořila o tom,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Reklama