Lego Minotaurus

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Akinom
Závislačka 4613 příspěvků 15.07.18 17:36
Lego minotaurus

Ahoj,
Chtěla jsem se zeptat zda nemáte doma hru Lego Minotaurus. Ráda bych ji koupila.
 Děkuji

Reakce:
Qwentin
Hvězda diskuse 65121 příspěvků 15.07.18 18:17
@Akinom píše:
Ahoj,
Chtěla jsem se zeptat zda nemáte doma hru Lego Minotaurus. Ráda bych ji koupila.
Děkuji

A v obchodech není nebo na internetu? To je ta stavebnice z Lega? Syn sice Lego má, ale tuto ne :( .

Akinom
Závislačka 4613 příspěvků 15.07.18 18:39

Bohužel není, syn ji měl dlouho a loni zapomněl v jídelně ve škole :( i když jsem ji hned hledala, někdo si ji vzal. Hra je všude nedostupná, již se neprodává.

Qwentin
Hvězda diskuse 65121 příspěvků 15.07.18 18:58

Tak to je škoda, bohužel jak se něco nechá ve veřejných prostorách, je malá šance, že se to najde. To mne mrzí.Ještě bych zkusila server ebay. Koupila jsem tam zboží, které se tady v Česku nedá nikde sehnat. Tam mají snad úplně všechno.

Akinom
Závislačka 4613 příspěvků 15.07.18 21:04

Děkuji na ebay vypadá že něco je. Jen se musím seznámit s tím jak to tam chodí. Děkuji

Qwentin
Hvězda diskuse 65121 příspěvků 15.07.18 21:15

@Akinom Není zaco, ať se Ti podaří to tam sehnat ;) :kytka: :mavam: .

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Články z Expres.cz

Jiří Pomeje se prudce zhoršil. Ztratil třetinu váhy, potřebuje neustálou péči, říká Pásek

Zdravotní stav známého producenta a dabéra Jiřího Pomejeho (54), který bojuje... číst dále >

„Jsi hnusná, jdi na plastiku,“ psali hejtři Šafářové v den jejích narozenin!

Vztah Tomáše Plekance a Lucie Šafářové musí být hodně pevný. Jinak si neumíme... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >