Lego robot k Vánocům

4028
15.11.19 10:55

lego robot k Vánocům

Ahoj, máte někdo zkušenost s LEGO Boost 17101 (programovatelným lego robotem)? Jak dlouho si s tím děti hrály, má to více variant. Nerada bych vydala peníze za něco, co jednou složí a bude se na to prášit v koutě. Díky za všechny komentáře. :cert:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

12098
15.11.19 11:27

Jo my ho mame. Je to hezke lego. Jde z toho kytara, robot, kocka… lze propojit s Iphonem a pohybovat s hrackou apod. Dcera ho dostala kdyz mela asi 3,5roku ( manzel si to koupil spis pro sebe :D). Je to proste pro starsi deti rekla bych 6+. Je docela slozite to slozit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12098
15.11.19 11:28

Aha dokonce pisou 7+ :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1509
15.11.19 11:42

@mocca taky o tom uvazuju pro temer 6 leteho. Tatinek si to moc preje :mrgreen: Syn chodi na krouzek robotiky a stavi z Lego wedo (tusim). To ho bavi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
598
15.11.19 19:01

Syn dostal loni a jak je psáno-složil a od té doby se na něj práší…Mě to dost zklamalo, nic moc to není. S jinými si vyhrál daleko víc. Je mu 8,takže loni 7,když ho dostal.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1509
15.11.19 19:16
@zoretka píše:
Syn dostal loni a jak je psáno-složil a od té doby se na něj práší…Mě to dost zklamalo, nic moc to není. S jinými si vyhrál daleko víc. Je mu 8,takže loni 7,když ho dostal.

S cim si vic hral? Uvitam inspiraci ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
598
15.11.19 19:35

Oblíbená byla expedice do džungle, třeba 60161-spadlé letadlo a pak ještě se sopkou, nějaké kamiony a třeba velká policejní stanice.Ale u vás to třeba bude úplně něco jiného…Na robotovi mi také dost vadilo, že nemá papírový návod, musí se stáhnout do telefonu a prcek si vždycky skládá podle těch knížeček a v telefonu se mu to pletlo-otáčení stránek, když chtěl nějakou kostičku opravit a tak…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
805
17.11.19 18:22

U nás to loni dostal k Vánocům 6ti letý a zpočátku k tomu měl starší tablet a pořád se mu odpojoval. Takže nic moc. No, v létě dostal tablet nový a s ním super :palec:. Je to dost intuitivní, takže mu nemusím pořád stát za zadkem a vyhraje si. Akorát má mladšího bráchu (brzy 5), který mu do toho pořád chce kecat, tak to je někdy náročné :mrgreen:. Vymyslí toho hodně, má to i takové ty zvuky, co kluci ocení (např. prdí :P ), nahrává hlášky přes mikrofon a umí je zrychlit, zpomalit. Oni se s ním fakt nasmějou.
Takže mít k tomu určitě dobré to podpůrné zařízení, my jsme spokojení. Ve škole v družině je mají v kroužku programování, který je od 2. třídy. (Náš je prvňák, ale chodí tam do dílničky na kroužek Šikulů, tak je tam viděl).
A u nás to byl můj vysněný vánoční dárek, být dítě, tak s ním chodím i spát :lol:.
Ale máme i dost ostatního lega, malý je technický typ, baví ho hodně skládat podle návodu i podle fantazie.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4028
27.11.19 23:50

Díky všem za příspěvky. Ještě to uvážím. Asi by to znamenalo i ten nový tablet a to už zase neumím vymyslet tak, aby i ostatní dostali něco podobně hodnotného. :think:
„Obyč“ lega máme hromady a to frčí u všech. I u návštěv. :) To se mi právě už také nechce přidávat. Chjo. Loni dostal nějaký mechanický jeřáb (tuším od Albi), co se musí celý sestavit a jsou tam písty a tak, hráli si s tím dva dny, pak to přestavěl a od té doby je vystavený a jen se s ním chlubí, když dojde nějaký kamarád… :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama