LEGO+www stranky s Borkem stavitelem

909
16.9.05 21:00

LEGO+www stranky s Borkem stavitelem

Ahojky,
prosim,prosim,chtela bych Simonkovi koupit k 2.narozeninkam LEGO,ale nevim jake.Strasne rad si stavi a LEGO je perfektni,ale netusim jestli mu koupit to s temi vetsimi kostickami nebo uz rovnou ty male kosticky.A taky jestli je dobra ta podlozka (ta se zase asi kupuje jen zvlast?) a jestli koupit i ty figurky (konici,stromecky…).Nema ji vase deti doma LEGO?Prosim za tipy.dekuji moc!
Jeste dodavam super stranky pro deti s Borkem stavitelem,Billem a Benem,Teletubies.....omalovanky a veci k tisku.

www.bbc.com a zadejte cbeebies

Arka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

375
16.9.05 21:06

Ahoj Arko, napsala jsem ti do denicku, my nakupujeme na legacek.cz. Vyhodne jsem koupila kostky i na mimibazaru. Ale ted tam nekdo prodava to lego co maji na legackovi draz nez. Sice je to porad asi dobra cena, ale kdyz maji nekde slevy… a to ja hned vim :-))

Martina

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
178
17.9.05 00:05

Ahoj,

mam 2 letou Baru a z lega stavime hodne. Zatim mame lego duplo a to ji vyhovuje, samozrejme bere brachovi i klasicke male lego, ale tam ji dela problemy sestavovani a hlavne kdo ma ty titerne dilky uklizet :)
Nakoupili jsme jak samotne kostky, tak stavebnici s panackama a hlavne se zviratkama a dalsi samostatne figurky a zviratka jsem dokoupila na www.legulka.cz kde maji i bazar a veci ze starsich stavebnic.Velka deska je super vec, urcite se vyplati ji koupit.

mej se fajn

misa a bara

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7708
17.9.05 10:25

Super stránky s Bořkem jsou i www.bobthebuilder.com
Jinak se chstáme koupit Lego duplo Bořek na www.mimibazar ho prodávají i nový a za slušnější ceny než v obchodě:)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
909
18.9.05 22:03

Holky moc dekuji za rady.
Uz se v tom zacinam orientovat :D Uz jsem si vybrala Duplo a objednala kostky,podlozku a pick upa.Super.diky moc :lol:

Arka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
88
30.9.05 17:42

Ahoj,

podle mne je hodne dulezite mit i (velkou) podlozku, zvlast ze zacatku, aby mel/a na cem stavet. Samotne kostky klouzou po stole a casto se nekam zakutali :lol:
Na podlozce se daji stavet hrady a vlastne cokoli.
Doporucuju zatim Duplo, standardni lego az tak kolem 4 let (male dilky se snadno spolknou, vdechnou …)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama