Lehátko pro 3měsíční miminko

• Fotoalbum (1)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
27.11.21 23:21

Lehátko pro 3 měsíční miminko

Ahoj holky, potřebovala bych poradit ohledně lehátka pro mimi. Napadlo mě buď vibrující od Zopy a nebo tohle
JOIE Sansa 2in1 in the rain. Jaký máte pro dítko vy? Děkuji za tip.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2176
28.11.21 06:56

Ja teda ani jedno tohle nemam, ale ted jsem kupovala Babybjorn lehatko a uz se tesim az se mimco narodi a vyzkousime ho :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2265
28.11.21 08:17

Vypadá dobře, má i vysokou nosnost, to je fajn.
Já koupila pro první babybjörn a mám ho i teď pro druhé a jsem maximálně spokojená. Ale je to úplně obyčejné houpátko, bez těch výdobytků kolem. Děti se mi v něm houpou samy.
Tohle má ale spoustu dalších výdobytků navíc a za stejnou cenu :) Asi bych se toho nebála.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
38251
28.11.21 08:17

Neměla jsem žádné. Nevyužila bych ho.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
K92
1139
28.11.21 08:32

Po třetím měsíci měsíci už se mi děti přetáčely na bříško, takže lehátko k ničemu…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27363
28.11.21 08:59

My máme od kinderkraft, ale 3 měsíčnímu už bych ho nekupovala, v půl roce sme ho dávali pryč, protože si v něm sám sedal a prevrhaval se dopředu. Nejvíc využité bylo tak mezi druhým a pátým měsícem. Jestli ti nevadí, že to koupíš a využiješ třeba 2 měsíce, tak do toho :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
486
28.11.21 10:22

My jsme kupovali, když byli malému 2 měsíce, myslím že máme Zopu, která unese až 15kg. Dávala jsem ho tam max na 15 minutek, když bylo nejnutněji a pak jsme ho využívali až na krmení od 5 měsíců a to tak na měsíc a půl, jak píšou holky, pak už se v tom tetelil.

Nechci být rypalka, to chraň bůh, ale jen bych chtěla napsat zkušenost, že jsme ho tak málo využívali právě skrz to, že mi fyzioterapeutky vymllouvali používání těchto sedatek u tak malých dětí, natoz s vibracemi. Jako na krmení kolem těch 5 měsíců je to fajn, ale jinak se má miminko vyvíjet na rovné podložce, takže nechat ho v tom spinkat třeba 2 hodinky nebo jen tak nechat,,hrát,, v průběhu dne mi nedoporučovali. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat