Lehké krvácení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Jahůdka250
Povídálka 23 příspěvků 03.08.19 21:00
Lehké krvácení

Ahoj,
mám dotaz, nikdy se mi to nestalo takže jsem trochu na větvi. V pondělí, jsme měli s přítelem sex. Normální, žádné tvrdosti nic. Včera dá se říct, že kolem 18 hodiny, se mi chtělo opravdu moc čůrat, až to bolelo v podbříšku. V moči byla krev a já myslela že se dostavila menstruace. I když jsem si říkala že cca o týden dříve. Jenže, tohle menstruace není, prostě trošku krve i dnes. Setkala jste se s tím některá někdy? Celý den si lámu hlavu s tím co se děje. :roll:

Reakce:
Nowena
Povídálka 45 příspěvků 03.08.19 21:04

V moči byla krev? Nebo krvavý výtok?

Jahůdka250
Povídálka 23 příspěvků 03.08.19 21:08

@Nowena normálně krev jako když dostaneš menstruaci. Tedy, jako kapka krve, když jsem se postavila, tak byla na míse.

Nowena
Povídálka 45 příspěvků 03.08.19 21:12

@Jahůdka250 mě takhle bolelo, když jsem přišla o miminko, myslela jsem že mi praskne močák. Není možná cysta? Není to časté, ale já u prasknuté cysty krvácela a to dost silně. Pokud by to nepřešlo, skočila bych se nechat prohlídnout od doktora.

Jahůdka250
Povídálka 23 příspěvků 03.08.19 21:18

@Nowena Tak to vůbec nevím, mám před menstruaci která by se měla co nevidět dostavit, nikdy se mi tohle nestalo, po každém močení je na papíře krev, teda hodně slabě. Prostě krvácím jako lehce no. Teď na večer mě pobolívá podbříšek, tak doufám, že se dostaví celá. Pořád si tak nějak říkám, jestli po delší době sex horké sprchy, nemohli ji spustit dříve. :nevim:

Nowena
Povídálka 45 příspěvků 03.08.19 21:41

@Jahůdka250 uvidíš, co zítra, třeba se fakt rozjede. Píšu jen svojí zkušenost, po sexu bolest jak prase, nejdřív píchnutí s pak tupá bolest. Lilo ze mě jak při MS, ale bylo to asi týden před termínem, tak jsem se divila a bála, mám totiž cyklus jak hodinky. Bylo to v noci, ráno jsem pořád špinila a tak jsem radši jela k doktorovi a měla jsem v břiše volnou tekutinu po prasklé cystě.
Jinak horká sprcha a sex ti nespustí menstruaci, tu spouští hormony.
Určitě to nebude nic vážnýho, mohla bys být jen podrážděná. Taky mě napadl zánět močáku, proto jsem se ptala jestli to bylo v moči nebo z poševního vchodu.

Uživatel je onlinekačka39
Zasloužilá kecalka 540 příspěvků 03.08.19 22:08

Já to takhle teď měla, jenže jsem byla na operaci a píchala si pak injekce na ředění krve. Můj gynekolog mi řekl, že to mám z toho. Ale už je 1,5 měsíce nepíchám a každou chvíli kapka krve. Taky nevím, zdá se mi to divný, že by to stále bylo z toho.

Jahůdka250
Povídálka 23 příspěvků 04.08.19 14:52

@Nowena a ten potrat jsi myslela samovolný? hned ze začátku nebo jsi byla už pokročilá těhu. Pořád jsem tam kde včera. :roll:

Nowena
Povídálka 45 příspěvků 04.08.19 17:35

Hodně pokročilý, začínala jsem 4 měsíc. Ale já hodně krvácela, jakože opravdu hodně moc, když jsem měla takové bolesti, tak jsem do dvou hodin potratila.

Edit. Pardon, a ano, byl to samovolný potrat, bohužel.

Váš příspěvek
Reklama