Lehký kočár s velkými koly?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
jizvíková
Extra třída :D 12756 příspěvků 07.02.19 19:32
Lehký kočár s velkými koly?

Ahoj emiminačky,
ráda bych získala radu, jakou trojkombinaci, něco, co projede současné chodníky se s sněhem, s čím se dá běhat, ale je to zároveň lehké, kočár se bude muset nosit do patra.
Takže skladné, lehké, ale ne s pidi kolečky. Dneska jsem viděla paní se stylovým kočárkem, jak nezvládala projet po chodníku, to bych fakt nerada.
 Děkuji

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Lucie_Sx
Závislačka 3391 příspěvků 07.02.19 19:52

Baby Jogger Summit

Lizaveta
Závislačka 4943 příspěvků 07.02.19 20:10

Inglesina Magnum…jo, to neni troj, jen dvoj, ale sla bych do nej vzdy znovu.

chaela
Ukecaná baba ;) 1757 příspěvků 1 inzerát 07.02.19 20:18

Já chci v podstatě to stejné, akorát mi stačí dvojkombinace (takže zas problémy, kam pasuje autosedačka, co už máme). Tak si s dovolením taky počkám na odpovědi.
Internet jsem projela už stokrát a mám pocit, že nic dle mých představ neexistuje. Já krom nízké váhy a terénních koleček ještě potřebuju, aby byl kočár dost velkej (korba aspoň 80 cm, sporťák přes 90 cm), a to asi fakt mám smůlu. Naštěstí mám ještě spoustu času.

Zuzanice011
Závislačka 3184 příspěvků 07.02.19 20:19

@jizvíková Žádná trojkombinace nesplní tyto požadavky. Za mě taky baby jogger, buď summit nebo elite.

Zuzanice011
Závislačka 3184 příspěvků 07.02.19 20:20

@chaela Jak píšete, aby byl velký. Ty baby joggery jsou fakt super, je tam dlouhá zadova operka, takže vydrží dlouho.

chaela
Ukecaná baba ;) 1757 příspěvků 1 inzerát 07.02.19 20:27

@Zuzanice011 Už na něj koukám, vypadá fakt dobře, akorát je to trojkolka, to já nechci, neumím a nezvládnu :) ale díky za tip, třeba objevím od nich i nějaký 4 kolový.

Zuzanice011
Závislačka 3184 příspěvků 07.02.19 20:56

@chaela 4kolovy je od baby joggeru versa a premier. A už jsi někdy trojkolku zkoušela?

chaela
Ukecaná baba ;) 1757 příspěvků 1 inzerát 07.02.19 21:28

@Zuzanice011 Jednu máme doma a stačí, nikdy více :)

Michelle_M
Ukecaná baba ;) 2307 příspěvků 1 inzerát 08.02.19 00:05

Když ony ty stabilní podvozky s velkými koly bývají bohužel dost těžké :think: Je to vždy něco za něco. Já mám Tako Accoustic, projede všude, ale jakože VŠUDE :mrgreen: A ačkoliv ten kočár miluju a mluvím o něm všude jen hezky :lol: , bohužel je to těžká neskladná kráva a když jedu někam autem bez manžela, beru si jen golfky, který dám do kufru auta jednou rukou, případně je uzvednu a zaparkuju do hromadné dopravy. Ale taky jsem se s nimi nedávno rozčilovala na mírně rozbitém betonovém městském chodníku :D

Zuzanice011
Závislačka 3184 příspěvků 08.02.19 06:58

@chaela A co máte za trojkolku? Ono je taky totiž trojkolka a trojkolka. Já měla na prvního quinny speedy a co se týče jízdy, tak luxus. Nikdy žádný problém, že bych neprojela nebo že by se špatně ovládal. Proto na druhé už vybíráme jen trojkolku.

Kokolina29
Povídálka 31 příspěvků 08.02.19 14:18

Mám tfk 3kolku, řídí se lépe než 4, měla jsem moon nuova,– hodně kvalitní kočárek i jsem S ním běhala, U 3kolky obávala jsem se stability, záleží jAkou má konstrukci, a kola, tato je dobré odpruzena boucham ji do schodů a v pohodě.

Káťa19
Echt Kelišová 8877 příspěvků 18 inzerátů 09.02.19 16:35

stabilní kočár na sport a lehký, to bude asi oříšek :-)
Určitě bych polevila s trojkombinací, stačí bohatě dvoj. Navíc autosedačka je kvalitnější a lepší koupit zvlášť, u většiny se to vyřeší adaptéry.

tady diskuze o kočárku a sportování:
https://www.emimino.cz/…rankovani/3/

https://www.emimino.cz/…tury-328948/?…

Lucie_Sx
Závislačka 3391 příspěvků 10.02.19 01:12

Jinak tedy neznám žádný kočár na běh nebo inline, který by nebyl trojkolka… (to neznamená, že neexistuje, ale takhle z hlavy fakt nevím).

Káťa19
Echt Kelišová 8877 příspěvků 18 inzerátů 10.02.19 09:17

to si také myslím, už jen kvůli tomu řízení, je to logické, hodně si chválí Jané slalom s brzdou , je to prostorný kočár

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Erika Stárková z Mostu!: Vycpávám si prsa ponožkami, jsem maskot severu

Erika Stárková (34) je aktuálně nejslavnější herečkou Česka, díky roli Dáši v... číst dále >

Když jsme jí sáhli na kufr, strachy zbledla. Zásadní svědectví v kauze heroinové Terezy?

Svědectví, které jí zlomí vaz? V kauze Češky Terezy obviněné z pašování... číst dále >

Články z Ona Dnes

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >