Kočárek do 8.000 Kč

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
NatyKli
Kecalka 159 příspěvků 27.01.19 11:59
Kočárek do 8.000

Ahoj holky, začínáme vybírat kočárek, tak bych se chtěla zeptat na nějaké tipy na fajn kočárky do těch 8.000kč. Nemusí být ani trojkombinace, stačí hluboký. Předem děkuji :)

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Twixinka
Ukecaná baba ;) 2102 příspěvků 6 inzerátů 27.01.19 12:04

Meli jsme babylux model largo a obrovska spokojenost ;)

NatyKli
Kecalka 159 příspěvků 27.01.19 12:06

@Twixinka Na ten jsem už koukala a právě mě překvapilo že je tak levný tak jsem si myslela že nebude nic moc :)

chaela
Ukecaná baba ;) 1765 příspěvků 1 inzerát 27.01.19 12:06

Tak pokud ti stačí jen hluboký, tak výběr bude asi velký. Já jsem se koukala po dvojkombinacich, vybrat se dá, je toho vcelku dost. Raf-pol, Largo, Kunert, některé modely Firkon, Tako, Dorjan… Předběžně mám vybraný Dorjan Prim, ale máme ještě spoustu času, takže to určitě není konečné, navíc myslím, že stojí lehce přes 8 tis.

P4ja
Echt Kelišová 7798 příspěvků 1 inzerát 27.01.19 12:10

Koupili jsme EW z druhé ruky za méně. A slouží bez problémů.

Twixinka
Ukecaná baba ;) 2102 příspěvků 6 inzerátů 27.01.19 12:10

@NatyKli my si fakt nemuzeme stezovat ;) byli jsme s nim moc spokojeni ;) jezdeni jak po polnacce, tak ve meste super, velka korbicka a jako bonus nam ho vsichni chvalili, ze je to krasny kocarek a zadne takove ty „moderni“ s pomalu geometrickymi tvary a celkove hroznym designem ;) az je mi lito,ze ho uz musim prodat :mrgreen:

Bohdanka2
Kecalka 221 příspěvků 27.01.19 12:38

Mně se líbí tento
https://www.maxim-kocarky.cz/…bylux-queen/
Za 6 999 kč

chaela
Ukecaná baba ;) 1765 příspěvků 1 inzerát 27.01.19 12:38

@Twixinka Já jsem o něm teď hodně uvažovala, ale je dost těžký a na moje požadavky má malý sportak. Na předchozí děti jsme měli Firkon Balance a ten kromě váhy byl luxusní. Akorát měl těch 15 kg, což mají téměř všechny kočárky. Sehnat lehčí je fakt problém. Tedy lehčí v kombinaci s dostatečně velkou korbou i sportakem.

Twixinka
Ukecaná baba ;) 2102 příspěvků 6 inzerátů 27.01.19 12:41

@chaela maly sportak? 8o my jsme ho ve finale vubec nevyuzili a museli koupit mensi :nevim: mala je sice prcek,ale myslim,ze normalne velke dite se do nej vejde bez problemu a to hodne dlouho ;)

Celeste97
Zasloužilá kecalka 836 příspěvků 27.01.19 12:50

Mám Babylux AluWay.. Neskutečně mě vytáčí jak není odpružený, kolečka nezvládají kostky, taky mi padá stříška. Každý týden ji utahuju. No poučila sem se a příště do kočárku zainvestuju než takovou rachotinu co mám teď :roll: :D
Ale teda má i plus. Je velký, dcera ležela v korbě ještě v 9m, vešla by se nejspíš i s fusakem ještě. Sporťák je taky docela velký.

Příspěvek upraven 27.01.19 v 12:52

chaela
Ukecaná baba ;) 1765 příspěvků 1 inzerát 27.01.19 12:51

@Twixinka Nemyslim sportak celkove, ty byvaji u kombinaci naopak dost velky. Ja myslim loznou plochu. Nas dvouletej doted spí po obede v kocare na balkone a do většiny se uz nevejde. Vesel se nejlip do Firkonu, ktery jsme prodali, loznou plochu mel metr. Do Valca se taky vejde, ale je to tip top, právě ho preucuju na postýlku.

chaela
Ukecaná baba ;) 1765 příspěvků 1 inzerát 27.01.19 12:55

@Celeste97 Ono se nejspíš taky vyplatí koupit dobrý kočár z bazaru. Lidí je prodávají po jednom dítěti, často s téměř nepouzitym sportakem, ten všichni kupují menší a lehčí. Já pokud si ted.nevyberu mezi levnými, tak.půjdu taky do bazarovyho. Nas kočár jsme po 2 dětech prodali za směšné 3 tis. Byl plně funkční, bez jakékoliv vady, v pohodě odvozi další dvě děti. Akorát jsme ho jaksi prodali dřív, než jsme zjistili, že jsem těhotná. Jen je třeba u těch bazarovych si je pořádně obhlidnout, lidí jsou schopny prodávat cokoliv, i rozbitý nefunkční věci.

aknadar
Kecalka 146 příspěvků 27.01.19 12:57

Koupila bych hluboký kočár z druhé ruky a za půl roku pořádný sporťák.

Celeste97
Zasloužilá kecalka 836 příspěvků 27.01.19 12:57

@chaela teď už vím že bych taky koukala po bazarech, ale před 2 lety mě to nenapadlo.. První dítě, tak sem chtěla vše nové :lol:

Bohdanka2
Kecalka 221 příspěvků 27.01.19 13:01
@Celeste97 píše:
@chaela teď už vím že bych taky koukala po bazarech, ale před 2 lety mě to nenapadlo.. První dítě, tak sem chtěla vše nové :lol:

Na první sem měla kočárek od známé a postýlku po ségře a fusak po manželovi od té známé. Na druhou sem měla postýlku po švagrovi, fusak sem nepoužívala a kočárek z bazaru za 3 000. No asi sem ty přípravy nikdy neprožívala. :mrgreen: No a holkám to stačilo :palec:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Články z Expres.cz

„Jsi hnusná, jdi na plastiku,“ psali hejtři Šafářové v den jejích narozenin!

Vztah Tomáše Plekance a Lucie Šafářové musí být hodně pevný. Jinak si neumíme... číst dále >

Sluníčkář Klus nejdříve politoval své děti a pak oznámil deal s miliardářem

Zpěvák Tomáš Klus (32) neztrácí dobrou náladu a radost ze života a přál by... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >