Kočárek Junama - Ano/Ne, případně který?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.01.19 12:40
Kočárek Junama - Ano/Ne, případně který?

Ahoj,

prosíme o radu. Po „nekonečném“ probírání se kočárky jsme konečně přešli do užšího výběru. Do finále jsme posunuli tyto značky: Junama, Baby Design a Moon. U Junamy se nám líbí, že jsou kočárky vyšší a s velkou korbičkou. Baby Design si zase lidé dost chválí a to i sporťák. Moon nám přijde trošku nízký, ale zase je to Německá značka, tak se zatím nejvíce kloníme značce Junama. Našli jsme Junama Street, který je dost levný, nevíte proč? Jaký byste doporučili model od Junamy? U Baby Designu se nám líbí Dotty, ale jestli nemá moc malou korbu. A u Moon se nám líbí Scala případně novinka Solitaire. Co myslíte? Děkujeme

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
murry
Závislačka 3105 příspěvků 11.01.19 12:46

Po dlouhych vyberech a osahavanich jsme se rozhodli pro Junamu Eco impulse nebo tak nejak. Boze jak ja ten kocar zeru :mrgreen: Ma vsechno a ty gelove kola…bydlim mezi poli a je to tahoun neskutecny. Eko kuzi jen otru a jede se dal. A to mam ten svetloulince pistaciovy :) Odpruzeni taky pecka. Cena velmi velmi slusna. Vsechno prislusemstvi joz v tom, vcetme toho proklateho drzaku na lahev kterou by clovek potom nedopasoval.Hlavni kriterium rozhodnuti byl vsak manzel. Je vysoky 187 a ke vsem kocarum se sklanel ale tenhle je uplne v pohode. Ty nízké kocary jspu des. Nemam s nim sebemensi problem a jsem velmi spokojena.
Stastnou ruku pri vyberu :)

debra.morgan
Kelišová 5153 příspěvků 11.01.19 12:48

u moonu bud scalu nebo ted ten solitaire - pokud ti neni lito penez ;) protoze je to novinka a na bazaru ho nekoupis, ten solitaire vypada super, ale moc zkusenosti nenajdes, takze je to risk…zase tyto kocarky bezproblemu a rychle prodas.
junama - pro mě totalne neskladna a tezka - takovy kram bych nechtela, navic pry u sportovni verze lezi dite v rovne poloze hlavou dolu, byla tu na to diskuse :nevim: ale mozna jako hlubokou korbu, treba z bazaru, proc ne :nevim:
baby design v podstate to stejne.
nebrala bych ani junamu ani babydesign.
kazdy kocarek ma sve zastance a odpurce, navic i kvalita je kus od kusu, tak stastnou ruku pri vyberu :kytka:

LennyL1
Kecalka 447 příspěvků 11.01.19 12:49

My máme Junama Impulse Arctic White, je naprosto skvělý, jezdí v něm dcera ještě teď ve třech a půl letech, když se jí nechce chodit na velké procházce. Má skvělé odpružení, je ideální pro vysoké rodiče, krásný design. Jediné co blbne je brzda.

sandra.ch
Povídálka 31 příspěvků 11.01.19 12:58

Před dvěma lety jsme kupovali Junamu original design s medvídky a jsem z ní stále nadšená. Za kočárkem se každý otočí a z řad černých kočáru náš bílý vystupuje. Můžu dát jen samé klady: velká korba,gelová kola, krásně houpe a projede všude, údržba jednoduchá. Za mě top :srdce:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.01.19 13:17

Holky děkuju. A jak je to tedy s tím lehem ve sporťáku? Není dítě dolu hlavou? ....... A jak se kočárek ovládá? Jezdí dobře i sporťák otočený proti směru jízdy a do lehu? To bývá nejproblematičtější poloha. @debra.morgan Prosím a jaký kočárek bys poradila? Je mi jasné,že každému vyhovuje něco jiného. Na druhou stranu takové ty obecné požadavky, které rozhodnou, jestli je kočárek kvalitní nebo ne, ty bývají velmi podobné. My potřebujeme kočárek na sídliště. Jasně, budeme jezdit i na výlety a i sem tam MHD, ale hlavně potřebujeme projet takové ty klasické terény, ne nějaký extrém, ale sem tam tráva, polňačka nebo lesní cesta ano. A hlavně bych ráda, aby kočárek aspoň trochu houpal.....u toho Moon Solitaire mi přišlo na videu, že je parádně odpružený. Ale právě se bojím, že ho nikdo nemá/nezná a že bude malý.

verrys
Ukecaná baba ;) 1759 příspěvků 11.01.19 13:25

Mame Junamu Impulse fashion a ja uz bych ho nekoupila, pripadne bych koupila pouze bazarovou hlubokou korbu. Sportak je tezkej a fakt neskladnej, ma kratkou strisku a je to proste hroznej tank. Ale dite v nem opravdu hlavou dolu nelezi ;)

Aduš8
Závislačka 3000 příspěvků 11.01.19 13:31

My jsme měli původně vybranou Junamu Impulse, nakonec jsme na prodejně vybrali Adamex,ale hlavně se nám líbil vzhledově. Já tu Junamu chodila očumovat tak dlouho, až se mi okoukala a naživo na mě působila jsko kočárek pro panenky. Zpětně mi ještě kamarádka říkala, že jim při jízdě na lesních cestách praskla konstrukce, museli nechat opravovat. :nevim:

Jannys
Kelišová 6631 příspěvků 11.01.19 13:39

Já ti moc nepomůžu.
Ale mám stejný problém jako Ty.
Nakonec jsme vybrali Junamu Diamonds s-line.Pro kterou teprve pojedeme.

lea79
Ukecaná baba ;) 2270 příspěvků 11.01.19 13:47

V Junamě vozím už druhého syna a zatím žádný problém. Počítej s tím, že je to opravdu větší kočár a pokud ho budeš skládat jenom občas do auta, tak to asi není problém. Ve sportovní verzi mi fakt dítě hlavou dolů neleží. :roll: Co se mi tedy u sportovní verze stalo, že když jsem zvedala malého z lehu do sedu, tak se mu tam skřípla ruka. :?
Já bych dneska asi koupila jenom hlubokou verzi a sporťák si vybrala jiný. Ale na ježdění je super.

debra.morgan
Kelišová 5153 příspěvků 11.01.19 14:09
@Anonymní píše:
Holky děkuju. A jak je to tedy s tím lehem ve sporťáku? Není dítě dolu hlavou? ....... A jak se kočárek ovládá? Jezdí dobře i sporťák otočený proti směru jízdy a do lehu? To bývá nejproblematičtější poloha. @debra.morgan Prosím a jaký kočárek bys poradila? Je mi jasné,že každému vyhovuje něco jiného. Na druhou stranu takové ty obecné požadavky, které rozhodnou, jestli je kočárek kvalitní nebo ne, ty bývají velmi podobné. My potřebujeme kočárek na sídliště. Jasně, budeme jezdit i na výlety a i sem tam MHD, ale hlavně potřebujeme projet takové ty klasické terény, ne nějaký extrém, ale sem tam tráva, polňačka nebo lesní cesta ano. A hlavně bych ráda, aby kočárek aspoň trochu houpal.....u toho Moon Solitaire mi přišlo na videu, že je parádně odpružený. Ale právě se bojím, že ho nikdo nemá/nezná a že bude malý.

obecne ženy chteji houpaci hlubokou korbu, tam je nejlepsi klasika typu roan marita, navington, inglesina, ale zase neskladne tezke tanky, zato maji mega velka korby, sportaky u techto kocarku jsou silene (pro me). to klidne muzes mit tu junamu, nebo adamex, kdyz nic, tak je aspon lehky. a az si kocar osahas a zistis, co potrebujes, koupis skladny a lehce pohyblivy sportak. mezi mercedesy urcite patri babyjogger nebo i ten easywalker, myslim, ze by i mohl byt odpruzenejsi nez ten solitaire, ale korba neni klasicka houpaci, zato je jedna z tech nejvetsich na trhu a kocar je TOP co se tyce terenu, viz skupinka na fb, fakt skvele…nebo pak treba joie…docela dobre vypada i concord wanderer, jako bonus ma otocnou korbu :palec: nebo gessleny maji obecne dobre recenze. za me bych urcite volila hlubokou korbu z bazaru a sportak si pak koupila podle zkusenosti a pozadavku, ktere proste zjistis az s jezdenim ;)

Lenniss
Povídálka 45 příspěvků 11.01.19 14:27

My máme junama madena.. Za mě super nádherný kočárek.. :srdce: i teď ve sněhu paráda

AnonymGirls
Povídálka 15 příspěvků 15.01.19 18:52

@Lenniss mohu vás poprosit o více informací o juname madene? Zvažujeme koupi, tak bych potřebovala vědět nějaký zkušenosti. :)

Lenniss
Povídálka 45 příspěvků 16.01.19 22:05

@AnonymGirls
Klidně se ptejte co by vás zajímalo.. :)

AnonymGirls
Povídálka 15 příspěvků 17.01.19 13:55

@Lenniss jak jste spokojená? Využila jste už sporťák nebo zatím jen korbu? A měla jste s tímto kočárkem už nějaký problém? A co konstrukce, prý je těžší ale mě nepřijde. Prý se kočárky od junamy musí promazavat, aby nevrzaly.? Stalo se i vám?

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Zrušený koncert a konec zpívání? Karel Gott se bojí velkého zklamání

Jak už jsme informovali, zpěvák Karel Gott zrušil svůj velký červnový koncert... číst dále >

Svědek promluvil o muži, který se pokusil upálit: Muselo to mít souvislost s Palachem

V pátek odpoledne se na Václavském náměstí pokusil o sebevraždu starší muž,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >