Kočárek 3v1

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Lesanka22
Kecalka 112 příspěvků 07.01.19 23:13
Kočárek 3v1

Ahoj maminy, rada bych se s vami poradila. Čekám první miminko a chtěla bych pro nej to nejlepší..líbí se mi kočárky 3v1, plus takový ten styl,,vajíčko “..ale je to praktické? Nevyroste mi z toho děťátko rychle? A Mate zkušenosti s eshopem? Jak do předu objednávat? Prosím o rady..popřípadě jaký kocarek by ste doporučili :lol: moc děkuji :*

Příspěvek upraven 07.01.19 v 23:17

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
PetuleS1
Stálice 95 příspěvků 07.01.19 23:15

S dovolením se taky vecpu a budu nabírat inspiraci :D

Heivka
Závislačka 4094 příspěvků 07.01.19 23:21

@Lesanka22 Tak kočárek 3 v 1 mají málokdy bezpečnou autosedačku a dobrý sporťák, lepší je vybrat si dobrý sportovní kočárek který má možnost dokoupit korbu nebo ložnou tašku na miminko a přes adaptéry kvalitní vajíčko (autosedačku). Sporťák totiž budete používat nejdéle, korbička je tak na půl až třičtvrtě roku (pokud je miminko drobek).

Edit: Já za sebe doporučuji Easywalker Qtro, ale je to úplně jiný styl, já chtěla původně retro kočárek, ale u většiny mě zklamala kvalita (trojkombinace do 10tis) nebo sporťák (inglesina - na retro podvozku to vypadá jako invalidní vozík), tenhle projede terén jak jsem chtěla, je lehounký, skladný a po tom co v něm vozím už druhé dítě s klidem doporučím i koupi z druhé ruky.

Janli
Echt Kelišová 9256 příspěvků 07.01.19 23:30

Lepší je koupit dvojkombinaci s adaptéry na sedačky jako Maxicosi, Cybex a Britax. U kočárku hodně záleží na tom, kde ho budeš používat. Jestli ve městě nebo na vesnici, jestli ho budete vozit v autě apod. Univerzální kočárek neexistuje. Takže pokud chceš poradit, budeš muset svoje požadavky specifikovat. Jako nejlepší řešení se jeví koupit hluboký kočárek s velkou korbou a zvlášť sportovní kočárek s možností adaptérů vajíčko.

https
Kecalka 125 příspěvků 07.01.19 23:51

My měli trojkombinaci (vajíčko, sporťák, hluboký). Na první pohled to bylo super, ale kvůli tomu aby se to dalo takto předělávat byla konstrukce toho kočárku strašně složitá. Lehká taky moc nebyla, do auta se to dávalo dost blbje.

Nakonec jsme z toho kočárku používali hlavně to vajíčko do auta. To vydrželo dlouho. Navíc jsme koupili další kočárek jiného typu, už jen hlubokej, s hliníkovou konstrukcí, malej a lehkej. Pak tuším ještě samostatnej sporťák. Trojkombinace šla do bazaru.

Pidulka1991
Závislačka 3609 příspěvků 08.01.19 00:01

Kdybych si mohla vybírat znovu. Šla bych do paradniho hlubokyho (zase retro styl). Poté bych koupila poradny sporťák. Vajíčko jediné poradny (maxi cosi, britax, cybex) a ani bych nelpela na tom, aby šlo vanco pricvaknout na kočár. Stejně v tom ty děcka nemají být dlouho, jen nezbytné dlouhou dobu… Takže třeba do auta nějaký ten lehký kocar(sporťák) s vložnou taškou.

Prtulak
Kecalka 483 příspěvků 08.01.19 00:19

@Lesanka22 jak tu bylo psáno, trojkombinace má vždy něco „ne úplně ideálního“ většinou je to vajíčko jako autosedačka. V tom by mimi nemělo být déle než „na dobu nezbytně nutnou“ tedy v autě, případný nákup atd. Ale určitě ne na pravidelné procházky venku. Mám zkušenosti s eshop Malvik a Ondalek - oba bez problémů. Dodání dle sklad. zásob. Takže na něco můžeš čekat 2 měsíce, něco budeš mít do týdne doma. Doporučuji si to telefonicky ověřit pokud spěcháš-casto mají eshopy „skladem“ a skutek utek. Kočárek je potřeba vybírat dle požadavků, kde s ním budeš jezdit - město, terén…? Budeš ho často skládat do auta - dobrá manipulace, lehký… Atd.

yse
Zasloužilá kecalka 807 příspěvků 08.01.19 01:01

Ja mela klasickou trojkombinaci a uz bych to tak neudelala. Kocar je cely tezky,neskladny v aute a pri vicero rozkladani a skladani za den do auta opravdu hruza. Stejne jsem pak kupovala skladny (na placku) a lehky sportovni kocarek a ten jsme vyuzili na max. Vetsinou u trojkombinace neni sportak tak vymakany (pohodlny) pro dite (operka nohou je jen takova aby se nereklo, ksiry v kocarku taky jen na oko) apod. Mluvim tedy o trojkombinaci do 12 tis. Ja ten kocar milovala,ale jak ditko pribyvalo na vaze,tak ta sportovni verze pak byla tezky tank. Dnes se da koupit z druhe ruky super hluboky(je neopotrebovany-dite v nem vetsinou lezi a jeste neobjevi kukuricne krupky a rohliky,aby je rozmatlalo stejne jak v pozdejsim veku po sportovnim kocarku) a radeji bych si koupila vymakany sportovni kocarek. Vajicko jsem k nemu taky mela,ale protoze jsem mela dlouheho chrousta,tak jsem po par mesisich stejne kupovala autosedacku 0-18 kg kvalitni Romer,ktera vydrzela vic jak do tri let. Ja jsem teda milovnik nafukovacich kol :mrgreen: a myslim,ze pro male mimco je to mekcci nez drncani na plastovych, jak ted casto vidim u nejnovejsich typu.

Majina_F
Stálice 81 příspěvků 08.01.19 03:14

My máme dvojkombinaci Espiro Next Avenue + autosedačku od Maxi cosi a za nás zatím spokojenost - pro naše potřeby 8) . Kamarádka ho má také a spokojenost také, ta ho má už skoro 3 roky, takže vyzkouseny ;)
Ale jak píšou holky, záleží co máš za požadavky, asi ideální kočárek neexistuje??? :nevim: :lol: každopádně doporučuji, i když budeš kupovat přes eshop, kouknout na něj v nějakém obchodě, pokud máš možnost. My byli v Praze v detskyraj.cz a v Malvikovi (tam ale ten náš neměli). Pak jsme kupovali na dny Marianne se slevou. Ty jou ale daleko, tak pokud chceš nový, mrkni, jestli nejsou nějaké jiné slevy, na eshopech jsou často. S eshopy mám dobrou zkusenost prave s Kasparkem :potlesk: , ale je to víc kameny obchod, tak nemají takový výběr jako prave Malvik nebo Dětský ráj.
V podobné cenove kategorii ještě dost vychvaluji kočárek Baby design Husky, ale osobní zkušenost nemám…
Kocar je ale zase, jako všechno :pankac:, co maminka to názor… Přeji šťastnou ruku :kytka:

KamaKama
Povídálka 32 příspěvků 08.01.19 06:04

Přesně tak!! Trojkombinace má většinou suprovou korbu, ptz. je velka a většinou mají velká kola s kterýma můžeš všude najizdet jak blázen.. Ale když pak presedlas na sporťák, který vyuzivas potom nejvíce, tak chceš lehký a skladný kočár!! Já mám britax B motion 4 plus a super!! Kočár je skladný a jednoduše přes adaptéry na 1 konstrukci dáš korbu nebo autosedačku a nebo pak sporták. Taky se mi libil stoke, bugaboo no prostě ty prémiovky ale to spaní dítěte v krytku, které nejde dát do úplného lehu nic moc

Kaci89
Zasloužilá kecalka 722 příspěvků 08.01.19 07:54

Ahojky ja mam kunert rotax 3v1 a spokojenost :mavam:

Rosary
Kecalka 207 příspěvků 08.01.19 08:00

Tak ono kdyby napíšeš nějaké preference a jak ho budeš používat, tak ti asi poradíme lépe. :) Chceš nafukovací všechny kola? Městský nebo terénní? Jaký košík? A co barva? Váha? Těch kritérií je dost. Každopádně před…rokem, dvěma byly testy kočárků v Dtestu a některé docela slušně (ty levnější do cca 15tis především) pohořeli na stabilitě a kvalitě použitých materiálů.
Abych připojila ještě svou zkušenost - já mám Inglesinu Trilogy 2015. Je sice těžší (terénní podvozek, chodíme s ním na výlety), ale můžu se na něj spolehnout. Fakt hodně závisí od toho, co od něj očekáváš.

Heivka
Závislačka 4094 příspěvků 08.01.19 08:47

@Janli @Majina_F @Rosary Tak jak to tu čtu, tak já asi univerzální kočárek mám, jezdím s ním terén (Jizerky i mimo cesty) i město, je lehký a stabilní a má dobrý sporťák, který jde do lehu a skládá se spolu s konstrukcí, takže pak zabere minimum místa. Jediné co by asi některým vadilo je že nehoupe (pro mě je houpání spíš na obtíž) a sporťák je jedním směrem (možná někde existuje dítě co chce koukat na mámu, ale zatím všechny co jsem viděla jet v protisměru tak dělaly všechno možné aby koukala kam jedou). Má dost velkou korbu (80cm) kterou lze použít jako cestovní postýlku.

Lesanka22
Kecalka 112 příspěvků 08.01.19 09:54

@Prtulak @Rosary ..myslela jsem si ze ty 3v1 s vajíčkem bude na nic ..bydlíme na vesnici a dost často cestujeme takže potrebuj kaši něco skladneho do auta ..takže se da koupit kocarek třeba dvojkombinace a k tomu dokoupit vajíčko na pricvaknuti ? Třeba na nákupy či k lékaři ? Děkuji děvčata

debra.morgan
Echt Kelišová 9387 příspěvků 08.01.19 09:58

@Heivka melas ho od narozeni? jak ses ty i dite vyrovnalo s tim, ze nejde otocit sportak? a co ta striska na sportaku? staci? nebo mas nejaky pridlouzeni, clonu? :think: diky za odpoved :kytka:

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama