Kočárky Kunert zkušenosti ?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Lesanka22
Stálice 63 příspěvků 1 inzerát 13.01.19 11:18
Kočárky Kunert zkušenosti ?

Ahoj maminy, vybírám kočárek pro první dětátko a chci si dát opravdu záležet. Ohromili mě kočárky od výrobce KUNERT (především designérem, ale vím že to není to nejduležitější). Především se mi líbí 2v1, ale nemohu nikde najít recenze..tak pokud máte někdo zkušenosti sem s nimi prosím :)) popřípadě jaký model jste měli vy :) a delka korbičky..všude píší kolem 80cm ale není to málo? :)) děkuji za rady Nika

Přečtěte si článek: Batole a jeho vývoj přehledně

Reakce:
Kaci89
Kecalka 402 příspěvků 13.01.19 11:22

Ja mam kunert rotax 3v1 a jsem spokojena.mam tmave sedy s cernym ramem a korbicka pro me dostacujici.

Lesanka22
Stálice 63 příspěvků 1 inzerát 13.01.19 11:31

@Kaci89 na ten jsem také koukala :blush: a co váha není těžký a je skladny? Budeme dost cestovat autem :blush:

Kaci89
Kecalka 402 příspěvků 13.01.19 11:37

No tam me tezky neprijde ale hlavne ho nosi chlap.mame kombika auto takze dobry,nevim jak v sedanu.kostra se slozi jednim tahem .taky hodne cestujeme talze vezmem jen kostru a na to nacvaknem vajicko.supr je ze kolecka ze daji i uzamknout kdyz jedes v terenu a naopak kdyz jsem s mrnousem po obchodech tak je odemknu a otocim se na miste

Lesanka22
Stálice 63 příspěvků 1 inzerát 13.01.19 11:40

@Kaci89 paráda tak se mi začíná zamlouvat víc a víc Dekuju :blush:

Kaci89
Kecalka 402 příspěvků 13.01.19 11:45

Ted tak premyslim ze kostra je trosku tezsi,zalezi jakou mas silu to treba zvednout do kufru :P ale jinak jsem spokojena a za ty prachy taky.ale ja nejsem moc narocna,me se hlavne libil vzhledove :mrgreen:

Kaci89
Kecalka 402 příspěvků 13.01.19 11:58

Jeste me tak napadlo ,ze kos je tam uplne nepouzitelny,drzi jen na 6ti cvockach takze na nalup to neni,mam tam jen drobnosti.me to nevadi pac mi jezdime jednou tydne na velky nakup autem

Lesanka22
Stálice 63 příspěvků 1 inzerát 13.01.19 12:10

@Kaci89 no tak do auta to snad nalozim Nb někomu řeknu :joy: a Kosík to mi nevadí to ja budu jezdit na velký nákup sama :grin: ale taky Hlavn koukám na vzhled mají opravdu pěkný :blush:

Marselkal
Stálice 56 příspěvků 13.01.19 17:05

Mám Kunert rotax, ale s bílým rámem. Skládání pohoda. Do kufru ho dám v pohodě. Mám 157cm a 50kg a bez problémů. Dolů do košíku běžně rvu nákup, který má 5-6kg a zatím drží. Jezdím s ním 11mesicu.

Kaci89
Kecalka 402 příspěvků 13.01.19 18:57

@Marselkal ja tam dala jednu pet lahev a urval se mi,mozna jsem ho mela spatne zaplej :mrgreen:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Mějte plně pod kontrolou, jaká videa sleduje vaše dítě na YouTube

YouTube sledují děti již od předškolního věku a snadno se mohou dostat k... číst dále >

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Články z Expres.cz

Proč jste chodil za Vondráčkovou? Hádek po otázce předvedl totální zkrat

Bezhlavým útěkem zakončil rozhovor Matěj Hádek pro Expres.cz. Nelíbila se mu... číst dále >

Kadeřávková účtuje se svými ex: Byla jsem vaše nejlepší, nechci vás ani za milion!

Mladá herečka Anna Kadeřávková (21), která září v nekonečném seriálu Ulice,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >