Lék Pamba při kojení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
kalitka
Kecalka 470 příspěvků 3 inzeráty 16.03.19 15:04
Lék Pamba při kojení

Hezký den. Po šestinedělí jsem si nechala zavést nizkohormonalni tělísko Levosert. Od zavedení stále na střídačku krvácím a nebo spinim. Tělísko mám zavedeno od začátku října. Dle dr je uloženo správně, šňůrky zkráceny, zánět předminulý týden dle utz vyloučen. Stále beru 3× ascorutin a napsala mi 2× denně cyclo 3 fort plus jsem dostala injekcne pambu. Dle potíži co jsem dr popsala jako padání vlasů, noční pocení, větší krvácení po sexu a bolesti při sexu, vaginální suchost, dr řekla že mám nedostatek estrogenu, ale vzhledem k tomu, že stále kojím (synovi je 7 měsíců) tak mi nemůže dát hormonální léčbu což chápu. Cyclo dobiram krabičku a opět už dva dny krvácím jako při slabé MS… Zajímalo by mě, zda se s tím některá z vás také setkala, jak dr postupoval a zda je možno užití pamby pravidelně při kojení opakovat? Je možné, že to celé způsobilo zavedení tělíska? Zdá se že pamba to jediná aspon na tich 14 dnů dokázala zastavit.. :roll: už jsem z toho docela na prášky… Několik měsíců stále vložky a tampony… Děkuji za každý postřeh a zkušenost

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.03.19 15:34

@kalitka já užívala pambu tabletky při kojeni asi mesic

kalitka
Kecalka 470 příspěvků 3 inzeráty 16.03.19 16:31
@Anonymní píše:
@kalitka já užívala pambu tabletky při kojeni asi mesic

Dekuji za odpověď, měla jste ji v tabletách? A také na vaginální krvácení?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.03.19 19:20

@kalitka ano v tabletách po porodu jsem krvácela 11 týdnů

Váš příspěvek
Reklama