Problém s nadbytkem hormonů

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Andy552
Nováček 1 příspěvek 15.03.19 13:25
Problém s nadbytkem hormonů

Zdravím, možná už tu někde je podobná diskuze nicméně bych se chtěla zeptat, jestli máte některá stejné nebo aspoň z většiny stejné potíže. Už pár let neberu HA, je mi 25, asi půl roku zpět mi začaly problémy: MS cca po 25 dnech zesílila a prodloužila se, je i více bolestivá. MS třeba i 10 dnů, z toho třeba 4-5 krvácení, jinak silnější špinění, jak kdy. Jelikož cyklus je tak 25 nebo 24 tak každých 14 dní MS, což je dost otravné. Dále silnější PMS, příbytek na váze. Byla jsem u dr. a píchla mi injekci, že mám cysty, ale moc to nepomohlo, dělaly se na obou vaječníkách znovu. Doporučila mi tří měsíční kúru Indonal, špinění po MS (teď už „jen“ třeba 8 dnů) ustalo ale jinak vše při starém. Nevím jestli je to čistě spodek nebo to může být i štítná žláza, na kterou beru Letrox kvůli snížené funkci už x let. Každopádně to chci řešit, hlavně ta váha nejde dolu, ne-li nahoru a každých 14 dní Ms a ty nálady jsou fakt děs. Nevím, jestli zkusit ještě něco přírodního nebo jít za dr. aby mi dala nějakou hormonální léčbu, čemuž jsem se chtěla vyhnout ale tak když to jinak nepůjde…

Reakce:
ka2ka
Extra třída :D 14600 příspěvků 15.03.19 13:29

došla bych spíš na endokrinologii než na gyndu

Váš příspěvek
Reklama