Přirozené vyvolání ms

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.03.19 08:10
Přirozené vyvolání ms

Mám PCO. od prosince nemám ms, k dr. se mám objednat až po vyšetření( př. týden) jakmile dostanu ms kvůli lékům. poprvé a naposledy jsem takovýto dlouhý výpadek měla loni v létě kdy ms došla po dlouhých 116 dnech, těhotná jsem nebyla. před tímto výpadkem byla první ms vyvolaná injekcí. po tomto výpadku došla za měsíc jakoby se nechumelilo, ale nebyla vůbec silná jak jsem zvyklá. poté jsem byla na Laparo. a za měsíc normálně přišla a od té doby nic. HP v pořádku. ovulace zřejmě moc neprobíhá. BT neměřím neboť nejsem schopná spát v kuse alespoň 3-4 hodiny.
Zkoušela jsme bylinky ( gynex, kontryhel,…) nezabralo nic. Před tím než si zavolám na vyvolávačku.
Chci se zeptat máte někdo nějakou radu na přírodní vyvolání ms? Díky za rady

Reakce:
Maminanamatersky
Kecalka 440 příspěvků 15.03.19 08:19

To se mi nezda, ze bys mela hormony v poradku, kdyz ti nechodi ms ani ovulace :nevim: A na tohle ti zadne babske rady, jak vyvoval ms rozhodne nepomuzou..

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.03.19 08:23

Tak podle 2× dělaného HP každé v jiném zařízení a oboji hodnoty byly v normě.

histep
Závislačka 4538 příspěvků 15.03.19 09:35
@Anonymní píše:
Tak podle 2× dělaného HP každé v jiném zařízení a oboji hodnoty byly v normě.

Co znamená hodnoty v normě? A byl HP dělán 2.-3. dne cyklu?
Mít PCO, nemít pravidelnou menstruaci, tak to příliš neodpovídá normálnímu HP.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.03.19 09:44

@histep no první 4.DC kde byl jenom mírně zvyšený TSH a druhý 3. DC a TSH bylo v normě. jinak vse odpovídalo. Jinak jak jsem psala ten výpadek jsem měla poprvé loni a ms došla pak sama. a ted po druhé jinak chodila +- rozdíl max tyden

Kikipi
Ukecaná baba ;) 1189 příspěvků 15.03.19 09:54

A nemas ani otoceny pomer FSH a LH ? Hodnoty se casto vejdou do normy, ale ten pomer byva u pcos otoceny.
MS pravdepodobne neprijde proto, ze nebyla ovulace a chybi teda progesteron, resp. jeho nasledy pokles - na tomhle principu funguji vyvolavacky.
Z prirodnich veci by mohl pomoct drmek. Osobni zkusenost nemam, ale v diskuzi o pcos to jedne pani pomahalo. Taky si nektere zeny chvali hormonalni jogu.
Pokud ale jinak s MS vetsi problemy nemas, tak bych si spis zasla jednorazove na vyvolavacku, ty prirodni cesty dost casto trvaji alespon 3 mesice.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.03.19 10:38

toto je vysledek druhého HP, první bych musela pohledat doma, ale žádný velký rozdíl mezi těmi HP nebyl jenom to TSH bylo u prvního 6,47 mU/l.

Thyreotropní hormon 3,57 mU/l
Thyroxin volný 12,4 pmol/l
Prolaktin 224,1 mlU/l
Luteotropní hormon 2,02 IU/l
Folikulostimulační hormon 2,88 IU/l
Estradiol 0,150 nmol/l
Progesteron 0,700 nmol/l
Testosteron 1,44 nmol/l

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.03.19 10:38
@Anonymní píše:
toto je vysledek druhého HP, první bych musela pohledat doma, ale žádný velký rozdíl mezi těmi HP nebyl jenom to TSH bylo u prvního 6,47 mU/l.Thyreotropní hormon 3,57 mU/l
Thyroxin volný 12,4 pmol/l
Prolaktin 224,1 mlU/l
Luteotropní hormon 2,02 IU/l
Folikulostimulační hormon 2,88 IU/l
Estradiol 0,150 nmol/l
Progesteron 0,700 nmol/l
Testosteron 1,44 nmol/l

tento druhý byl dělán 2. DC

Váš příspěvek
Reklama