Leo Express s ročním dítětem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
kikeciperka
Kecalka 171 příspěvků 12.05.19 11:35
Leo Express s ročním dítětem

Zdravím :mavam:
Zítra jedeme na 3 dny do Prahy s roční holčičkou, mistenky máme v dětském kupé, jaké mate zkušenosti? Jedeme poprvé.

Reakce:
Annabela11
Závislačka 3718 příspěvků 12.05.19 11:44

@kikeciperka Ja jela s dcerou a muzem v detskem kupe RegioJet…byla tam televize pohadky detsky gauc a hracky…dcera nadsena… Leo express je prý ještě lepší myslim ze budete spokojeni :palec:

tezi
Hvězda diskuse 52628 příspěvků 4 inzeráty 12.05.19 11:48

@kikeciperka jezdím s LE ráda. Cestování je příjemné a děti zvládají bez problémů.

Bídžej
Ukecaná baba ;) 1547 příspěvků 12.05.19 11:50

@kikeciperka tak dětské kupé v LeoExpress je ten kubikuv oddíl, takže fajn, taky jsme tím jezdili, je příjemné, že muzete mít u sebe kočárek, pokud máte ta správná místa :palec: v Regio bych do dětského kupé s takhle malým dítětem nešla, může tam kdokoliv, takže můžete taky strávit celou cestu tím, že budete lítat kolem svého prtouska, aby ho větší děti nezmrzacily. Jinak mám Regio radši, než Leo, ale v regiu doporučuji si koupit celé kupé v businessu. Pokud jedete dva dospělí, prihodite k tomu dvě děti do 6 let a ty jsou zdarma. Na jednoho dospělého muže být jedno dítě a stevardi už neřeší, jestli tam to druhé fakt máte :palec: a prcek si tam může lozit dle libosti a i to dětské kupé můžete navštívit, ale vždy se můžete vrátit do svého klidného zázemí :mrgreen: kočárek složíte na poličky nahoru a když bude třeba, můžete na zem postavit korbu a prcek si schrupne :dance:

Uživatel je onlinealilauter
Kecalka 430 příspěvků 1 inzerát 12.05.19 12:01

Já byla z Leoexpresu hodně zklamaná, kočárek jsem musela složit sobě pod nohy, protože jinde nebylo místo. Seděli tam i lidi bez dětí a měli děsně zavazadel, takže já jela s nohama pomalu ve vzduchu. Nulový zájem zaměstnanců cokoli řešit. Synovi vrazili omalovanky a konec. Modlila jsem se, ať jsme doma. Regiojet byl lepší, v tom dětským kupé mohl syn lozit a i my měli víc místa s manželem. Takže za mě vždy regio…

Letiště
Kecalka 186 příspěvků 12.05.19 12:32

@kikeciperka Jezdím s dětmi Leošem od jejich 4 měsíců a to víc jak pět let. A v pohodě, za mě nejpohodlnější ježdění a dětmi s kočárkem. Pokud máš kočárek, je vhodné mít rezervaci pro dítě s kočárkem, jinak ho musíš složit. Na rozdíl od Českých drah máš miminko/dítě s kočárkem u sebe.

@alilauter a měla jsi rezervaci na místo s kočárkem? Za ty roky, co jezdím, jsem potkala pár rodičů, kteří jeli s kočárkem a rezervaci neměli a pak byli překvapeni.

kikeciperka
Kecalka 171 příspěvků 12.05.19 13:52

@Annabela11 na regiojet jsem se taky divala, ale zrovna vhodný čas nám jede Leoexpress tak jedem s tím, je tam místo i na kočárek u kterého máme i zabukované místa takže paráda. :)

kikeciperka
Kecalka 171 příspěvků 12.05.19 13:54

@tezi jako bála jsem se toho že to bude jízda teda :D ale beztak půlku jízdy do Prahy prospí a pak si bude hrát, ještě že máme zabukované místa hned vedle místa na kočárek.

kikeciperka
Kecalka 171 příspěvků 12.05.19 13:57

@Bídžej též jsem se rozhodovala mezi Regiojetem nebo Leoxpressem, ale kdybych ve vhodný čas nám jede zrovna Leoexpress u kterého nemusíme ani přestupovat, u RegioJetem bych musela v Olomouci přestupovat, a hlavně se mi líbilo to že v Leoexpress sedím v dětském kupé, takže nemusím nikde chodit.

kikeciperka
Kecalka 171 příspěvků 12.05.19 13:58

@Bídžej a taky máme místa hned jak je kočárek, takže když malá usne budu ji mít hned poblíž..

kikeciperka
Kecalka 171 příspěvků 12.05.19 14:00

@alilauter aha, nám vyšli místa v Leoexpress v dětském a máme místa hned jak je místo na kočárek, tak doufám že tam budeme mít prostor na ten svůj, protože malá beztak půlku cesty prospí.

kikeciperka
Kecalka 171 příspěvků 12.05.19 14:07

@Letiště jo tak to já jsem si dala 2 dospěli a dítě s kočárkem a hned nám to vyjelo že místa hned jak je místo na kočárek takže paráda, když malá usne tak ji budu mít hned u sebe v kočárku.

Bídžej
Ukecaná baba ;) 1547 příspěvků 12.05.19 14:44

@kikeciperka tak to je nejlepší, že máte ta místa s kočárkem :palec: jen abys nebyla překvapená - to dětské kupé je prostě jen konec vagónu za závěsem, takže třeba na lezení to moc není. Ale jinak je to tam fajn :D často se mi stávalo, že mi na to kocarkove místo lidi narvali kufry, protože „jé, hele, místo“ :roll: ale stevardi byli vždy nekompromisní a nechali to vyklidit. Leo express má dost přísná pravidla na zavazadla a mají dokonce právo vůbec nevzít takové ty velké kufry. A kromě místa na kočárek máte pro prcka od nich i plnohodnotné sedadlo, takže svoje tašky můžete mít na něm :dance:

Váš příspěvek
Reklama