Lepicol nepomáhá :-(

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.01.19 13:41
lepicol nepomáhá :-(

Anonym kvůli choloustivému ténatu Ahoj, asi měsíc jsem brala probiotickou vlákninu valosun. Vyprazdňovala jsem se v pohodě. Pak jsem si koupila lepicol, včera jsem si vzala 4 tabletky (má se jich brát 4 - 8) a dnes 8. To už jsem se vyprazdňovala těžko. :think: Pijí dostatečně, 2 litry denně. Vyhodit to nechci, je to drahé. Nevím, jestli to můžu vrátit, kvůli tomu ze už jssm si pár tabletek vzala. Mám zase přejít k preb. vlaknině od valosun? Nebo se to srovná?

Reakce:
Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 33919 příspěvků 1 inzerát 14.01.19 13:50

Načaté balení těžko vrátíš :nevim:, zkus nabídnout tady v bazaru za sníženou cenu, pokud ti nevyhovuje, nebo věnuj někomu známému. Pokud ti vyhovuje jiný výrobek, tak se k němu vrať. Nicméně měla by ses vyprazdňovat i bez používání jakékoliv vlákniny v tabletkách, pokud s tím máš problém, navštiv lékaře. Je potřeba vyloučit nějaké onemocnění. A také je možné, že je tento problém jen způsoben nesprávným stravováním, pro rady ohledně výživy zkus napsat do této poradny . Nebo i sem do diskuze, určitě to tu s tebou rádi proberem. ;)

DzungaracekChlupacek
Kecalka 407 příspěvků 14.01.19 13:51
@Tiger-lily píše:
Načaté balení těžko vrátíš :nevim:, zkus nabídnout tady v bazaru za sníženou cenu, pokud ti nevyhovuje, nebo věnuj někomu známému. Pokud ti vyhovuje jiný výrobek, tak se k němu vrať. Nicméně měla by ses vyprazdňovat i bez používání jakékoliv vlákniny v tabletkách, pokud s tím máš problém, navštiv lékaře. Je potřeba vyloučit nějaké onemocnění. A také je možné, že je tento problém jen způsoben nesprávným stravováním, pro rady ohledně výživy zkus napsat do této poradny . Nebo i sem do diskuze, určitě to tu s tebou rádi proberem. ;)

Děkuji moc :kytka:

Uživatel je onlineBaccara
Kecalka 184 příspěvků 14.01.19 14:09

Lepicol když si vezmes v plne davce tak te ucpe. Uplne stačí 2 tablety. Já to tak beru a jsem v pohodě. Nebo začnu na malé dávce postupně zkus zvýšit.

DzungaracekChlupacek
Kecalka 407 příspěvků 14.01.19 15:38
@Baccara píše:
Lepicol když si vezmes v plne davce tak te ucpe. Uplne stačí 2 tablety. Já to tak beru a jsem v pohodě. Nebo začnu na malé dávce postupně zkus zvýšit.

Děkuji :kytka:

Ba412
Kecalka 481 příspěvků 14.01.19 15:41

Moje zkušenost je, že mnohem účinnější je Lepicol v prášku. Je taky levnější. Navršená lžička se rozmíchá v ca 100 ml tekutiny, vypije a pak zapije ještě asi 200 ml tekutiny.

DzungaracekChlupacek
Kecalka 407 příspěvků 15.01.19 17:18
@Ba412 píše:
Moje zkušenost je, že mnohem účinnější je Lepicol v prášku. Je taky levnější. Navršená lžička se rozmíchá v ca 100 ml tekutiny, vypije a pak zapije ještě asi 200 ml tekutiny.

Děkuji :kytka:

DzungaracekChlupacek
Kecalka 407 příspěvků 15.01.19 17:20

Tak jssm si dnes vzala 2 a Dobrý

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Články z Expres.cz

Kadeřávková účtuje se svými ex: Byla jsem vaše nejlepší, nechci vás ani za milion!

Mladá herečka Anna Kadeřávková (21), která září v nekonečném seriálu Ulice,... číst dále >

Exkluzivně: Pozdravte nový pár Anetu Vignerovou a scenáristu Mostu! Petra Kolečka

Tak a konec mlžení! Bývalá miss z roku 2009 a modelka Aneta Vignerová se z... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >