Lesosi leginy

Anonymní
30.4.21 09:22

Lesosi leginy

Ahoj, máte prosím někdo lesosi leginy? Jak jste spokojene? Z jakého jsou materialu, nezmolkovati, drzi tvar, opravdu jsou tak pruzne jak ukazují v reklamě?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
757
30.4.21 09:25

Ja je miluju, material je skvely, jak moc pruzi teda nevim ( jejich nejmensi velikost je mi trochu “volnejsi”) kazdopadne se nevytahavaji, mam je 5 mesicu a zmolek zadny

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20119
30.4.21 09:33
@Anonymní píše:
Ahoj, máte prosím někdo lesosi leginy? Jak jste spokojene? Z jakého jsou materialu, nezmolkovati, drzi tvar, opravdu jsou tak pruzne jak ukazují v reklamě?

já o nich právě taky uvažuji, ale když čteš komentáře na fcb, tak jsou celkem časté problémy s reklamací či vrácení -) když to zkrátím, první dodávka super, pak v další je třeba špatné zboží, poškozené a už nereagují. Hodně holek i dost píše o tom, že se brzy objevují žmolky :think: jako líbí se mi, ale za 800kč bych očekávala aspoň fungující reklamace a trochu jiný přístup k zákazníkovi, tak stále váhám…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19567
30.4.21 09:43

Už je tu pár diskuzí stačí hledat:
https://www.emimino.cz/…losi-423896/

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4738
30.4.21 09:45
@unuděná píše:
Už je tu pár diskuzí stačí hledat:
https://www.emimino.cz/…losi-423896/

To by nesměla mít blbě ten název, aby to našla :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2893
30.4.21 09:54
@Julča001 píše:
To by nesměla mít blbě ten název, aby to našla :lol:
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2134
30.4.21 10:03

Také jsem s koupí dlouho váhala, nakonec jsme si je se ségrou objednaly každá jedny, takže vyšly levněji a jsme nadšené, zatím je mám chvíli, asi tři týdny? Ale už jsem si objednala další, takže snad vydrží. Jsou neskutečně pohodlné, nikde neškrtí, mám střední velikost. Materiál moc příjemný, vypadají krásně, zatím spokojenost veliká.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.4.21 10:03
@alejandra píše: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Ajo, pardon dekuji za opravu překlepu :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
957
30.4.21 10:09

Jsou to polyesterové legíny z Číny, je na každém, jestli je za to ochotný dát 800 :) Po prvním vyprání mají trochu žmolky, kamarádce se rozpáraly. Žádný zázrak to není.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2653
30.4.21 10:10

Mám čtvery, troje barevné a jedny černé. Ty černé nedoporučuji, všechno se na ně lepí. Ale ostatní maximální spokojenost, mám už 5mesicu a nosím je pořád, protože jsem 30.tyden a je to pro mě pohodlnější než teh. rifle. Materiál je nejlepší jaký jsem kdy na leginach měla, všechny přišly v pořádku. Určitě budu v budoucnu objednávat další. Ale jednobarevne bych koupila tedy jinde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32453
30.4.21 10:33

Mě za ty peníze nepřijdou kvalitní :nevim: Peru na jemný program, nedávám do sušičky a žmolky se udělali snad po druhém praní :nevim:
Jsou pohodlné, pěkné, delší, nezařezávají se, to je všechno fajn, ale kvalita mizerná :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2616
30.4.21 11:24

Za mě radši Calzedonia legíny, dělají hezkou postavu a jsou za půlku, Lelosi mi za ty peníze přijdou nic moc

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20119
30.4.21 11:30
@alena1995 píše:
Za mě radši Calzedonia legíny, dělají hezkou postavu a jsou za půlku, Lelosi mi za ty peníze přijdou nic moc

dík za tip, vypadají moc hezky, ale to je asi i těma modelkama, co to předvádí ;) jak otevřou obchody, mrknu. Jen mám vždy pocit, že i přes ty legíny mi jdou vidět lemy/okraje kalhotek, tady ten problém není?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2861
30.4.21 12:01

Ahoj, mně tedy přijdou Lelosi úplně v pohodě, materiál je příjemný, matný - což se mi líbí, mít tu obr zadnici narvanou ještě v něčem lesklém by nebylo zrovna estetické. I to rychle poslali, a vzala jsem si rovnou dvoje, takže jsem měla jedny za 500 a něco, byla tehdy akce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
652
30.4.21 12:57

@Keyllah
Calzedonia leginy jsou skvěle, určitě doporucuju :) Jsou pevné, mají i kolekci se stahovacimi, a kalhotky přes ne určitě vidět nejsou, když mas dobrou velikost ;) Neprosvitaji a dlouho vydrží pěkné.
Nad Lelosi uvazuju…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat