Letenky do Londýna do 2000,-

1444
25.6.13 18:10

Letenky do Londýna do 2000,-

Prosím vás nevíte nekdo kde by sedali sehnat levné letenky do londýna do 2000,–??? videla jsem nejakou stránku s velmi levnými letenkami… až nevím :/ :( jak jsem na ni přišla… nejsou to akčniletenky, student, wizair, pelikan, letuška… to jsem si vygooglila hned, ale je to drahota… ani v historii pc jsem nenašla tu stránku… :kytka: :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2551
25.6.13 18:11
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
226
25.6.13 18:12
@bberunda píše:
Prosím vás nevíte nekdo kde by sedali sehnat levné letenky do londýna do 2000,–??? videla jsem nejakou stránku s velmi levnými letenkami… až nevím :/ :( jak jsem na ni přišla… nejsou to akčniletenky, student, wizair, pelikan, letuška… to jsem si vygooglila hned, ale je to drahota… ani v historii pc jsem nenašla tu stránku… :kytka: :kytka:

muzu doporucit www.mimoradnalinka.cz a klidne jim napis email oni ti neco najdou a poslou nabidku. Ale zalezi na terminu.
akcniletenky jsou uplne na hov… tam jsem nikdy nic nenasla, student taky, maji strasne poplatky, letuska na nic. Fakt je to zoufalstvi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
nikol.ondrášovka
25.6.13 18:13

Zkoušela jsi Raynair?

• Citovat
  • Nahlásit
226
25.6.13 18:16
@nikol.ondrášovka píše:
Zkoušela jsi Raynair?

ten nelita z Prahy a je drahej, kdyz si naklikas konecnou cenu. Autorka teda nepise, jestli by letela i z nemecka, tam jsou germanwings, nevim, kde bydli.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
433
25.6.13 18:16

Co ryan air?:-) TI meli vzdycky levne letenky :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
433
25.6.13 18:19
@agora píše:
ten nelita z Prahy a je drahej, kdyz si naklikas konecnou cenu. Autorka teda nepise, jestli by letela i z nemecka, tam jsou germanwings, nevim, kde bydli.

Ryan AIr lita z Prahy a leteli jsme nedavno za 1 korunu:-) No vlastne cela rodina, takze za 5 korun :-D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
226
25.6.13 18:22
@Leknínek píše:
Ryan AIr lita z Prahy a leteli jsme nedavno za 1 korunu:-) No vlastne cela rodina, takze za 5 korun :-D

jasne, plus poplatky, ze jo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
433
25.6.13 18:25
@agora píše:
jasne, plus poplatky, ze jo.

Ne, pet korun se vsim vsudy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9094
25.6.13 18:32

S Ryan Air jsme letěli celá rodina do Anglie, zpáteční letenka pro všechny (2 dosplí a jedno dítě do 2 let) včetně zavazadla za 1000 Kč. Včetně všech tax.
Mě teda drazí nepřišli. Jen si musíš dát tu práci a umět hledat správné lety. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
138
25.6.13 18:52

Taky bych se podívala na Ryan air, lítáme snima dost často a vždy za dobrou cenu a taky už jsme měli letenku za 1kč. Chce to hledat a hledat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
48977
25.6.13 18:52

Do Londýna lítáme s EasyJetem nebo Wizzair, ale ted už to taky dost podražili. Nejlevněji jsem lítala se SkyEurope, ale do té doby, než zkrachovali :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Aneta Opl
25.6.13 18:57

Hodně známých lítá do Anglie se zminovaným Ryanairem a za cenu opravdu minimální. Ale kolují o tom různé historky, jak jsou piloti pod vlivem alkoholu a tak… :)

• Citovat
  • Nahlásit
226
25.6.13 19:17
@aneta Opl píše:
Hodně známých lítá do Anglie se zminovaným Ryanairem a za cenu opravdu minimální. Ale kolují o tom různé historky, jak jsou piloti pod vlivem alkoholu a tak… :)

je to treba jedna letenka ne cely let, aby mohli delat reklamu, bez kufru a cehokoli. Je to vpodstate marketingovy podvod, svym zpusobem. Ja s nima nikdy neletela, fakt do toho nevlezu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1666
25.6.13 19:18

Holky mě to na tom Ryanair ukazuje, ze z Prahy nelitaji :nevim: Dává to na výběr jenom Brno nebo Ostravu :cert:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat