Letiště Brno, odlet v noci

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Loll
Závislačka 2929 příspěvků 12.03.19 11:41
Letiště Brno, odlet v noci

Dobrý den,
prosím o radu zkušené cestovatelky nebo obyvatelky Brna, děkuji.

V létě letíme na dovolenou, letíme čtyři rodiny (bez mužů) a máme s sebou i malé děti. Odlétáme v šest ráno. Na letišti tedy musíme být ve čtyři hodiny v noci. Jsme z Prachatic, tudíž cesta opravdu daleká. Bohužel je mezi námi jen jedna řidička, takže vlastní odvoz nepřipadá v úvahu.

Nyní dotaz:
1. Existuje nějaké ubytování přímo na letišti nebo někde poblíž s transferem, který nás na letiště uprostřed noci dopraví? Podstoupili byste takovou možnost? Vzali bychom si třeba jen dva pokoje, kvůli dětem, aby si odpočinuly a kvůli toaletě a zázemí.

2. Nebo máme raději sehnat někoho, kdo nás všechny odveze? Pokud to tak bude, musíme sehnat pět aut, jede nás 13 osob dohromady.

Poradíte, jak toto běžně řešíte nebo jak byste to vyřešily?
Děkuji.

Reakce:
Lucmína
Ukecaná baba ;) 1276 příspěvků 12.03.19 11:44

A chlapi vas odvezt nemuzou? Myslim kazdy tu svou rodinu…primo na letisti v Brne myslim zadny ubytko neni, je to malinky letiste. Takze spis najit neco v Brne, pokud byste chteli prespavat a dojet treba taxikem.

Edit. Auta by stacila 4. 13 osob plus 4 ridici je 17 a to se vlezete do 4 aut, pripadne 3, kdyz mate jednu ridicku. Parkovani v Brne na letisti je na pohodu :).

Příspěvek upraven 12.03.19 v 11:46

smudlinky
Závislačka 2677 příspěvků 275 inzerátů 12.03.19 11:44

hotel na letišti není, můžete se ubytovat kdekoli v Brně a pak odjet na letiště MHD, taxikem.

lucenka
Hvězda diskuse 35642 příspěvků 12.03.19 11:56

Žádný hotel bych nebrala. Na letišti bych zabrala nějaký lavičky, klidný roh. Stejně z hotelu byste museli odjíždět strašně brzy a přesuny s rozespalým dítětem jsou otravný.

lucik2011
Ukecaná baba ;) 1357 příspěvků 1 inzerát 12.03.19 12:08

Tak odvoz musíte sehnat každopádně, jak se na to letiště jinak dostanete? To už je jedno v kolik vám to letí. Tohle bych teda řešila před koupí zájezdu. Jinak v Brně na letišti žádný hotel není. Stejně musíte jet s předstihem, takže když vyjedete později večer, nemusíte ani shánět žádné přespání

ontar
Ukecaná baba ;) 1683 příspěvků 12.03.19 16:03
@lucenka píše: Žádný hotel bych nebrala. Na letišti bych zabrala nějaký lavičky, klidný roh. Stejně z hotelu byste museli odjíždět strašně brzy a přesuny s rozespalým dítětem jsou otravný.

Přesně to je můj názor…lítám hodně často a pokud se přílétá pozdě a nebo naopak odlétá brzo, tak zásadně letiště…přesuny po nočním cizím městě jsou vždycky s rizikem, že se něco nestihne kór v takové skupině…na letišti jsou skoro vždycky pěkné sociálky a vzájemně si pohlídáte věci. V Brně jsem na letišti spal asi 2× a žádný problém, ale je to už nejaký pátek, chce to zjistit na jejich stránkách, jestli náhodou v noci nezavírají…

Váš příspěvek
Reklama