Reklama

Letní tábor - youtuber

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

riska23
Stálice 74 příspěvků 24.12.17 09:29
Letní tábor - youtuber

Ahoj holky,
moje děti (9 a 10 let) by chtěli v létě na tábor s youtubery. Dívala jsem se na net a nabídka je docela velká. Chtěla bych však vybrat opravdu dobrý tábor, proto se obracím na vás, které již máte s některým youtube táborem zkušenosti a můžete ho doporučit. Klidně do SZ. Děkuji a přeji hezké svátky :-)

Reklama

Reakce:

LennyL1
Kecalka 380 příspěvků 25.12.17 07:51

Jééé tak to si počkám také na odpovědi, já mám kluky 13 a 10 a taky jsou blázni do youtube.

riska23
Stálice 74 příspěvků 13.01.18 10:10

Opravdu se tu nenajde rodič se zkušeností z táborem?

Reklama

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Konec „chodské truhly“: Šinkorová bez tuny líčidel vypadala skvěle!

O pořádné překvapení se v deváté řadě StarDance postarala Daniela Šinkorová... číst dále >

Do čela s ním! 5 důvodů, proč by Kubera byl skvělým předsedou Senátu

Primátor Teplic Jaroslav Kubera (ODS) slaví úspěchy nejen v domovském městě,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >

Jak se nalíčit a učesat před kameru? Podívejte se na proměnu moderátorky

Moderátorka iDNES.cz Eliška Malínská se obvykle líčí pouze decentně a na... číst dále >