Levná dovolená exotika

Anonymní
17.9.19 15:18

Levná dovolená exotika

Ahojte, příští léto by jsme chtěly letět někde na dovolenou. Já a 2 děti. Chtěly bychom někde do exotiky (Thajsko, Dubai). Dívala jsem se na ubytování a to je docela levné. Ale ty letenky jsou strašně drahé. Nemáte nějaký tip kam levně letět na dovolenou k moři?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2368
17.9.19 15:31
@Anonymní píše:
Ahojte, příští léto by jsme chtěly letět někde na dovolenou. Já a 2 děti. Chtěly bychom někde do exotiky (Thajsko, Dubai). Dívala jsem se na ubytování a to je docela levné. Ale ty letenky jsou strašně drahé. Nemáte nějaký tip kam levně letět na dovolenou k moři?

Letenky se daji vytipovat, da se sehnat i pod 10 tis letenka, chxe to se divat a hledat, pripadne byt flexibilni a letet i odjinud nez z CR, jaky mate strop financni na letenky tedy nebo celkove dovolenou? Jinak na Thajsku, Vietnamu apod. jsou nejvetsi polozka prave letenky, pokud se tedy nechystate do luxusniho rezortu.. Kolik je detem?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2368
17.9.19 15:34

Jinak levne te vyjde egyot i tunis pres CK, ale zalezi zda tam chces, pak pro decka je dobre Turecko, velke vyziti, dobre hotely, ale zalezi na rozpoctu, ty opravdu super hotely jsou hokt cenove vys, taky chcete jet pres CK ci sami, byt spis u more ci cestovat? Hidbe se to bude idvijet od ceny no, jako vylotene exotika, tam pocitej min letenka 10K no.. Zalezi kam a kdy. Sri lanka taky vyjde levne, kradna zeme, levna, Kambodza to same, ale holt letenky jsou nejvetsi polozka..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2760
17.9.19 16:20

Thajko, Kambodza, Vietnam. Ubytko se da najit i ten den, v chatickach po 2 to bylo na $5 na noc, se snidani za 7$. Byla jsem tam sama, dalo se platit i za osobu nebo za celou chatku. Nebyla to zadna hruza. Proste chaticka z rakosu, sprcha wc venku, bazen uprostred 5 chatek. Vsude sice maj bidu ale Arbnb a booking tam jede na 100% kazdej a vsude, hlavne se i snazes obcas lidi ojebat. Staci pohrozit blbou recenzi a uz se veci maji jinak. To plati i toxicich a pruvodcich. Pokud chcete resorty, tak to nevim. Ty me nebavej. Asie supr - zaplatis letenku 14-16k a pak tam zijes za par korun. Jedli jsme na ulicich, nikdy jsme nci nechytli. Pruser je, kdyz se neco stane, nemocnice jsou hruza. Z Vidne, Drazdan atd se da letet i za 8-9k. Zas zalezi kolik by stala doprava + nocleh kvuli tomu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.9.19 17:55

@astoret dětem je 13 a 2 roky. Dívala jsem se na ubytování v Thajsku a našla jsem nějaké přímo u pláže v nějakém stanu, bylo fakt luxusní a stalo pouze 5 000.Ale ty letenky jsou fakt hodně drahé. Max. za letenku bych dala tak 20000-25000.Zakladatelka

• Citovat
  • Nahlásit
8152
17.9.19 17:59
@Anonymní píše:

Jednoznačně Turecko, za me Top.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
47545
17.9.19 18:01
@Anonymní píše:

V létě se ale do většiny exotických zemí na dovolenou nelítá. V Dubaji se upečete, to tam bude kolem 50 stupňů. A v exotických zemích máš v té době většinou období dešťů.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2368
17.9.19 18:48

@lucenka tak vietnam v létě ok, od října do dubna naopak nic moc

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
47545
17.9.19 18:51
@astoret píše:
@lucenka tak vietnam v létě ok, od října do dubna naopak nic moc

V létě je Vietnam naprosto strašný. Říjen, listopad, duben je v pohodě na severu. a přes zimu na jihu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2368
17.9.19 19:01

A co maroko? tam se dají najít dobré letenky, ale v léte bude vedro, jedině někam na sever, ale i tak budou tropy..ještě mě napadají azorské ostrovy, ale s přestupem je to a cenu chce vytipovat (my letěli z Vídně a cenu jsme sehnali do ponta delgada za 4200,– jinak cena může být i kolem 7 tis na osobu..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2368
17.9.19 19:08
@lucenka píše:
V létě je Vietnam naprosto strašný. Říjen, listopad, duben je v pohodě na severu. a přes zimu na jihu.

tak je to ideál no, ale my byli 3 týdny v červenci a asi jsme měli klki, až na pár lijáku super počasí..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
47545
17.9.19 19:14
@astoret píše:
tak je to ideál no, ale my byli 3 týdny v červenci a asi jsme měli klki, až na pár lijáku super počasí..

no asi jste měli kliku nebo máte jinou představu o super počasí. Já bych na dovolenou do Vietnamu nejela v létě ani omylem. Strašný vedro, vlhko a k tomu pravidelné lijáky, díky tomu sesuvy půdy. Tohle je třeba Hanoj v červenci, stačil déšť trvající lehce přes hodinu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
73
4.10.19 11:37

To se nedá jasně říct, kde jsou levné. Člověk musí jednoduše narazit na dobré ceny. Hledejte častěji a určitě narazíte na dobrou cenu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat