Kam jet s dítětem na podzimní prázdniny?

1845
11.9.19 19:35

Kam jet s dítětem na podzimní prázdniny?

Kam jedete s dětmi na podzimní prázdniny? Poradíte přímo ubytování (hotel/penzion) aspoň se snídaní, s dětskou hernou a ideálně s vnitřním bazénem? Nebo aspoň město kde je krytý bazén, něco k vidění (hrad, zámek, zoo). Max. 3 hodiny od Brna, ale dostupné vlakem nebo autobusem. Díky

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
21725
11.9.19 19:39

My jedeme do Welness hotelu Frymburk. Vloni jsme byli v hotelu Babylon v Liberci. Ani jedno bohužel nesplňuje tvoje požadavky na vzdálenost. Možná by vám vyhovovalo hotel Galant Mikulov, ten má welnes s bazénem. Ale obávám se, že už bude na podzimní prázdniny obsazený.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
21725
11.9.19 19:40

Ještě mě napadá - zkus si zadat své parametry do vyhledávače na booking. mohlo by to něco nabídnout.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3230
11.9.19 19:41

Hotel Panorama Blansko. Bazen je slany :palec:, vari dobre, minizoo, herna, houpacky.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
519
11.9.19 20:02

Chata Mír Beskydy 😇 Jen nemáme bazén… Ale okolo spoustu výletů a přírody. Jen z vlaku je potřeba si vzít taxi (200,–)
Upravuji ještě : V Rožnově krytý bazén je, ve Valašském Meziříčí je krytý bazén s tobogánem

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2414
13.9.19 00:42

Hotel Devet skal
Ve frymburku jsme byli s manzelem na adventnim pobytu, a hruza des, jidlo zavodka ala 80leta, snidane dobra, aqupark preplnenej, zapachajici sprchy a sauny, na pokoji zima jak v psinci, rozjizdejici se postel… :cert:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1590
15.9.19 10:59

...

@nozu píše:
My jedeme do Welness hotelu Frymburk. Vloni jsme byli v hotelu Babylon v Liberci. Ani jedno bohužel nesplňuje tvoje požadavky na vzdálenost. Možná by vám vyhovovalo hotel Galant Mikulov, ten má welnes s bazénem. Ale obávám se, že už bude na podzimní prázdniny obsazený.

Jééé, my v tom Babylonu vloni byli taky. Letos přemýšlím o Praze, ale ještě nejsem rozhodnutý.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

CabrioFix

  • (4.8) + 31 recenzí

Tario

  • (4.1) + 16 recenzí

Juno Fix

  • (4.6) + 14 recenzí

King plus

  • (4.4) + 14 recenzí

Aton

  • (4.4) + 13 recenzí

Poradna dětského psychologa

Ikona - Václav Mertin

PhDr. Václav Mertin