Levné brýle na dálku proti slunci

6
31.5.21 15:10

Levné brýle na dálku proti slunci

Ahoj, potřebovala bych na řízení brýle na dálku, naměřili mi teď, že bych je měla nosit, vidím už opravdu mizerně. Jenže bych potřebovala i sluneční na dálku, a to už jsou dvoje brýle, což už bude docela dost peněz. S prckem vše zvládám sama a popravdě bych potřebovala za to vše dát co nejméně, ale řízení mám díky práci na denním pořádku. Poradíte mi někdo fakt levnou optiku nebo nějakou zkušenost, jestli to máte podobně? Viděla jsem někde i ty nacvakávací brýle, ale vůbec nevim, jestli to opravdu funguje. Díky moc, jsem docela zoufalá. :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
8436
31.5.21 15:30

Jsou obroučky, kde máš normální brýle a jen si na ně nacvaknes na magnety ty slunecni když potřebuješ. Prodává setojako komplet. Funguje úplně v pohodě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14979
31.5.21 16:05

@wessie Pokud nemas nejakou specialni vadu a nepotrebujes specialni skla, pak za dioptricke bryle nemusis zaplatit moc. Doporucuji nejakou mensi optiku, ne retezec. Rozdil v cenach je fakt velky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
76727
31.5.21 16:39

A holt proste nebudou tak hezké, no. Jako nevim, kolik si predstavujes pod pojmem levne, ja bych treba v tomhle pripade naopak zkusila nekde vychytat slevu na skla a koupila samozabarvovaci. Jo, jsou drazsi, ale zas staci jedny

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2
2.6.21 08:06

Já jsem si pořizovala nové sluneční brýle s dioptriema minulý měsíc. Trochu jsem brouzdala po internetu a narazila jsem na zajímavou akci. Byla nazvaná jako 1+1sluneční brýle zdarma a to mě zaujalo. Zkusila jsem tam napsat, jak to vlastně je, protože jsem tomu moc nevěřila, tyhle akce mají honosný název, aby zaujaly a pak skutek utek. :)
Ale tady ne. Fakt jsem si vybrala jedny brýle na dálku a k tomu jsem si vybrala ještě jedny sluneční s dioptriema a ty jsem dostala zdarma. Tak dávám jako typ, cenově to bylo přijatelný. Posílám tady odkaz na jejich stránky, já byla na prodejně, ale dá se nakupovat i online***

Edit adminem: odkaz

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat