Levné módní oblečení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
verulée
Povídálka 18 příspěvků 26.10.14 11:56
Levné módní oblečení

Ahoj, chci se vás zeptat zda znáte nějakou internetý obchod v čr s hezkým oblečením..něco jako ALi, ebay ale nechci dlouho čekat a řešit případně nějaké problémy:)

Reakce:
Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 34165 příspěvků 1 inzerát 26.10.14 11:57

:think: Vietnamci na každém kroku

bambooska
Závislačka 2515 příspěvků 26.10.14 12:00

Bonprix :)
nebo votočvohoz

verulée
Povídálka 18 příspěvků 26.10.14 12:01

@Tiger-lily U vietnamců nakupuje spoustu lidí, nerada bych potkávala lidi co mají stejné oblečení :D

Teeeri
Echt Kelišová 8583 příspěvků 26.10.14 12:02

Na Bonprix jsem objednala jednou a nikdy více, jsou to hadry, které jsou podle mě polské a tam stojí polovinu, to vem čert ale ta kvalita./ Vietnamci a Aliex.je na jedno brdo./ Oblečení na internetu už nekupuji-výjimečně Tchibo.

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 65101 příspěvků 26.10.14 12:02
@verulée píše:
@Tiger-lily U vietnamců nakupuje spoustu lidí, nerada bych potkávala lidi co mají stejné oblečení :D

Tak v tom případě ale nemůžeš chtít levné a modní…

lleennttiillkkaa
Generální žvanilka 23157 příspěvků 26.10.14 12:07

@verulée sekáče.

bambooska
Závislačka 2515 příspěvků 26.10.14 12:08

@Teeeri záleží co. já mám od bonprix 3× šaty, 2 topy a 2 sukně a super.. chce to číst recenze.

ono slovní spojení MODNÍ a LEVNÉ prostě nejde dohromady.
pak jedině takko, new yorker a podobně, kvalitou odpovídající vietnamcům

Teeeri
Echt Kelišová 8583 příspěvků 26.10.14 12:12

@bambooska čtu recenze.Byla jsem zklamaná.

Je pravda, že v sekáči najdeš levné a nadčasové kousky- chce hledat

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 65101 příspěvků 26.10.14 12:18
@lleennttiillkkaa píše:
@verulée sekáče.

JO, to je vlastně fakt, takhle jdou ulovit dost zajímavé kousky :-)

lleennttiillkkaa
Generální žvanilka 23157 příspěvků 26.10.14 12:33

@j.a.n.i1 jen musí mít člověk kliku a hodně času. Co mám děti, je to těžký :D ale v jednom mají dětský koutek.

kubikuli
Kecalka 113 příspěvků 26.10.14 12:39

@verulée Zkus určitě votocvohoz. Můžeš si to stáhnout i jako appku do mobilu. Pěkné, většinou značkové věci, méně či více nošené už za super ceny :-) Jinak pak to Takko a třeba New Yorker (ale jeho kvalita jde poslední dobou dost do kopru, zlatí vietnamci :roll: )

verulée
Povídálka 18 příspěvků 26.10.14 13:11

Jojo, díky přes votocvohoz jsem už objednávala, a byla jsem maximálně spokojená!:) jen jsem se chtěla zeptat jestli existujou nějaké jiné internetové obchody:-)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Hrad ve skále, který chátrá. Jaký je příběh Krejčířovy vily a proč se ji lidé bojí koupit?

Kdysi to v honosné a vysokou zdí opevněné vile tyčící se nad městečkem... číst dále >

Pohřeb Věry Bílé: Bendig poslal polibky, průvod lidí míří na hřbitov

Dnes od 10.45 hodin probíhá pohřeb romské zpěvačky Věry Bílé, která nedávno... číst dále >