Levné plenky pro novorozence

Anonymní
26.5.20 00:12

Levné plenky pro novorozence

Ahojky. Prosím o radu. V době koronaviru přítel přišel o práci, teď nic nemá, nějak se to dotklo jeho ega, no to je jedno, o to nejde, spíš o to, jestli mi poradíte dobre plenky za co nejmíň peněz pro novorozence. Doma je situace komplikovaná a já na cenu holt koukat musím, brzy rodím, ale nevím, které koupit. Ani jakou velikost, čekám chlapečka. Děkuji moc za rady, prostě jako jsou dobré, ale levnější. Jestli DM, Kaufland má taky plenky. Pampers jsou asi super, ale ty jsou na mě drahé.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

111
26.5.20 00:19

Dada plenky zkus zjistit jestli někdo v okolí nerozvazi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
653
26.5.20 00:27

Klasické čtvercové latkovky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5344
26.5.20 00:27
@Anonymní píše:
Ahojky. Prosím o radu. V době koronaviru přítel přišel o práci, teď nic nemá, nějak se to dotklo jeho ega, no to je jedno, o to nejde, spíš o to, jestli mi poradíte dobre plenky za co nejmíň peněz pro novorozence. Doma je situace komplikovaná a já na cenu holt koukat musím, brzy rodím, ale nevím, které koupit. Ani jakou velikost, čekám chlapečka. Děkuji moc za rady, prostě jako jsou dobré, ale levnější. Jestli DM, Kaufland má taky plenky. Pampers jsou asi super, ale ty jsou na mě drahé.

Dobré jsou z Alberta. Kup jedno, dvě balení vel. 1 a pak vel 2. Samozřejmě podle odhadu váhy miminka. DM má taky vlastní řadu plen, ale my jsme s nimi spokojeni nebyli. Ono to pak taky bude hodně záležet, jaké plenky snese. U nás po Pampers byly opruzeniny a DM několikrát protekly i u malého miminka. Rady byly v pohodě, ale tam mě štvalo, že nejsou běžně dostupné.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15338
26.5.20 00:58

Pro mě byl top Albert. Jedny z nejlevnějších plen a nejkvalitnějších. Kupovala jsem je zásadně v akci, kdy balení přišlo na 159,–Kč. Kvalitou jsou srovnatelný s Pamperskama. Obdobně jsou na tom Dada, pokud je seženeš od překupníka.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.5.20 01:21

Přidávám se s doporučením k ostatním - určitě vyzkoušej ty z Alberta

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3913
26.5.20 02:17

Nejlevnější vyjdou asi ty látkové čtvercové když seženeš ještě ty po tobě nebo partnerovi… K tomu koupíš z druhé ruky pár svrvnich a máš vystaráno.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
304
26.5.20 02:29

Záleží jak drobné mimčo bude. Úplně nejmenší vel. 1 jsem měla Dada nebo Bella Happy (objednávala jsem z e-shopu). Teď už je malý větší (4kg) a má Albert Happy baby vel. 2(ještě dnes jsou v akci v Supermarketu - zda i v Hypermarketu nevím - 34ks za 99,90Kč :) ).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1545
26.5.20 04:37

Já osobně mám nejraději plenky Dada.. mám je i radši než Pampersky :) udělala jsem si větší zásobu z pl.. jak se tam ještě mohlo.. ale hodně vídám, že plno lidi je rozváží :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1898
26.5.20 06:30

Hned po porodu jsem pouzivala Happy Bella a Panda pleny. Az deti povyrostly, presla jsem na Albert (i ty nejmensi jim totiz byly velke). Svagrova si chvalila Lidl.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2842
26.5.20 08:27

Dada plenky jsou nejlepší… Pampers hrůza, předražené a ještě se mi z nich dětí opruzovaly.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3851
26.5.20 09:01

V Lidlu mívají akce na plenky, balení vyjde třeba na 120 kč. Stabilně levně mají v albertu, za 160 kč, ty občas kupujeme, nejsou nejlepší, ale rozhodně lepší, než ty z lidlu, ty už nikdy víc. Nejradši mám z DM, ale ty už jsou zase dražší. Ale dopředu stejně nevíš, co bude tvému dítěti vyhovovat, musí s vyzkoušet. Šla bych od nejlevnějších a zůstala u těch, které sednou. Jinak asi úplně nejlevnější varianta jsou klasický ctvercovky. Kup v bazaru troje svrchnaky, jednu snapku a máš vystaráno. A jako bonus nebudeš řešit opruzeniny.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
26.5.20 09:04
@janickaIII píše:
Dobré jsou z Alberta. Kup jedno, dvě balení vel. 1 a pak vel 2. Samozřejmě podle odhadu váhy miminka. DM má taky vlastní řadu plen, ale my jsme s nimi spokojeni nebyli. Ono to pak taky bude hodně záležet, jaké plenky snese. U nás po Pampers byly opruzeniny a DM několikrát protekly i u malého miminka. Rady byly v pohodě, ale tam mě štvalo, že nejsou běžně dostupné.

Děkuji moc za radu :)

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
26.5.20 09:08

Moc děkuji všem za rady, zkusím do začátku ten Albert, ten mám i v místě bydliště a uvidíme :) nebo juknu na ty Dada, ty neznám vůbec, no jo, prvorodicka :D a Albert by mě nenapadl, ještě, že jsem se zeptala :) všem hezky den a strašně děkuji :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
2359
26.5.20 15:12

U dcery tehdy zelené Pampers, občas ty oranžové a někdy Bella Happy ( z plen Lidl okamžitě hnusné opruzeniny ). Teď čekáme kluka, zkusím DM Babylove pleny a uvidíme. Jinak ve tvé situaci bych to viděla na látkové plenky a stáhni si apku Kupi a tam budeš mít přehled o všech akcích na plenky apod. A tatínka pošli na brigádu :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama