Manžel nechce přebalovat

Anonymní
24.5.20 14:49

Manžel nechce převalovat

Ahoj,
Máme dítě 4m a manžel stále odmítá přebalování. Aspoň aby mi a tím jednou někdy pomohl ale to ne to má hnedka něco jiného na práci… :D jinak s dítětem si hraje a pod…
Všechno klape jak má jen prostě s tímto nechce nikdy pomoct… :roll:
Nevíte jak ho aspoň jednou k tomu donutit?
Díky za rady ;)

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1580
24.5.20 14:51

Pokud se mu jinak věnuje a stará se, tak bych ho tohohle ušetřila. Ne každý se chce hrabat ve srač. ách, byť milovaného dítěte. :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15237
24.5.20 14:53

A k čemu tě nutí on? Manžel přebaloval, jen když hlídal. Do těchto čiností jsem ho nenutila.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35
24.5.20 14:56

Pokud všechno klape tak jak má tak ho nech být můj manžel mi říkal že taky nebude převalovat pokud budu doma já takže ho do toho nenutím ale pokud hlídá tak mu nic jiného nezbývá :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
726
24.5.20 14:57
@Bandii píše:
Pokud se mu jinak věnuje a stará se, tak bych ho tohohle ušetřila. Ne každý se chce hrabat ve srač. ách, byť milovaného dítěte. :lol:

Nenutila bych ho pravidelně, každej má něco, co nemusí, ale aby nikdy… To mi přijde i dost omezující, vždyť to dítě se bude muset přebalovat aspoň dva roky, to s nim následující dva roky nebude nikdy o samotě, vždycky tam bude muset být i manželka, aby prebalila? Takhle bych to podala, jako jak si to představuje do budoucna. I když možná ho pak nouze donutí, když bude někde s dítětem sám.

A co si budem povídat, ve 4 měsících to ještě jde, za rok to budeš horší…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19909
24.5.20 14:59

Jsem si říkala, jestli se přes sebe prevalujete v posteli a jemu se už nechce. Pardon :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12233
24.5.20 15:00

Můj muž s tím nemá problém, ale kdyby nechtěl nenutila bych ho. Zvlášť pokud si hraje a vše je ok. Pokud ho chceš donutit, tak zarid ať hlídá alespoň pár hodin

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
24.5.20 15:02
@Platanka píše:
Nenutila bych ho pravidelně, každej má něco, co nemusí, ale aby nikdy… To mi přijde i dost omezující, vždyť to dítě se bude muset přebalovat aspoň dva roky, to s nim následující dva roky nebude nikdy o samotě, vždycky tam bude muset být i manželka, aby prebalila? Takhle bych to podala, jako jak si to představuje do budoucna. I když možná ho pak nouze donutí, když bude někde s dítětem sám.A co si budem povídat, ve 4 měsících to ještě jde, za rok to budeš horší…

Musím ho nějak začít do toho zaučovat
Někde bude s ním sám zatím je to první dítě
Tak uvidíme

• Nahlásit
  • Citovat
12642
24.5.20 15:05
@Anonymní píše:
Tak uvidíme

zaučovat jo? to trochu přeháníš ne? nebo máš děcko s d*bilem?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50430
24.5.20 15:05
@Anonymní píše:
Tak uvidíme

když bude potřeba zvládne to sám. To se učit nemusí :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1718
24.5.20 15:08

Můj taky řekl, že by nepřebalil. Pak hlídal, dítě se pokadilo a fakt ji v tom nenechal. Zvládnul to. Není blbej. A 4m dítě je malé, dost chlapů se bojí na ně vůbec chytnout. Nech ho.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
24.5.20 15:09
@debra.morgan
@debra.morgan píše:

Tak advokát si nemyslím že je deb*l
Ale nevím jestliže ví třeba na co se používá zásyp a pod…

• Nahlásit
  • Citovat
1718
24.5.20 15:10

Zásyp…tak ho nepoužije. Já nevím, proč se všechny děti pořád něčím matlou. Každé dítě netrpí na opruzeniny a není potřeba mu dávat pokaždé něco na zadek.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3463
24.5.20 15:15

Nepochopitelne… nutit ho asi nedonutis no, tatínek k pohledani. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6786
24.5.20 15:17
@debra.morgan píše:

Ty jsi všechno uměla hned a sama? Včetně přebalování, koupání, krmení a pod.? 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama