Přilnavé plenky nebo co dělám blbě?

342
14.5.20 12:31

Přilnavé plenky nebo co dělám blbě?

Ahoj holky, synovi je půl roku a poslední dny řeším jeden problém. Nevím jestli jsem po půlroce zapomněla jak se dává plína, ale téměř denně se mi stává, že když se malej vykáká, je to všude…poslední asi 3 noci se mi i v noci pročůrá. Nevím proč, do teď se to stávalo ojedinele. Používáme primárně plenky Dada, klasické i natahovací. Zkusili jsme klasické baby charm i natahovací Pampers. Nejhorší za mě byly babylove, mají hrozně volne ty gumičky kolem stehen. Nějaká rada? Nebo nějaké plenky co by měli pevnější gumičky kolem stehen? Syn už se plazí, přetáčí, celkově je dost živý..i v noci se furt mele a přetáčí a blbě spí. Tak ji možná vždycky prostě shrne, fakt nevím, ale už nevím co dělat. Denně peru a modlím se aby to pustilo i se žlučovým mýdle…děkuji moc :nevim: :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
643
14.5.20 12:34

Nejsou mu ty pleny velký? Tím pádem by netěsnily tak jak by měly

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14.5.20 12:35

Nepotrebuje uz treba vetsi? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
342
14.5.20 12:37

@k.a.t.u.s.i.k
@Jdani
Má bez mála 9 kg a používám
Pampers pants ty jsou 6-11 kg, dady 7-18 a 8-15 natahovací..a baby charm jsou taky tuším 7-18

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14.5.20 12:45

U nasi male pouzivam ctverky Dady uz od nejakych osmi kil… ted ma 11 kilo, ctverky nosi porad ale treba na noc uz ji davam petky, a sem tam se stane ze se procura ale spis vrchem kolem bricha ( moc ji to nestahuju ).. nicmene je to spis tim ze uz je plina plna a procura se az rano 🙂 Jinak jsem tez zazila obdobi asi tyden kdy byla snad kazdou noc procurana, nadavala jsem a chtela plinky zmenit.. ale byla to asi nejaka nahoda protoze to pak prestalo. Plinky ani velikost jsme nezmenili. :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24487
14.5.20 12:51

Špatná velikost plen asi

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
342
14.5.20 13:08

@Kriss Tina velikosti co máme jsou napsané v komentářích výš

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24487
14.5.20 13:22

@Kiwijeta ono nezáleží jen na váze dítěte, ale treba i jestli je to dlouhy hubenour, nebo naopak cvalda. Ta velikost je orientacni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
342
14.5.20 13:23

@Kriss Tina teď se ted se trochu vytáhl, ale určitě spíš cvalda :D
8.75kg. 71cm

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24487
14.5.20 13:24

@Kiwijeta tak cvalda klidne muze mit o velikost navic :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24487
14.5.20 13:25

Ale jinak teda syn ma na 72cm a 10kg a cvalda neni :D mame velikost 4 a nikdy se mu procurat nepovedlo. Beru pleny z lidlu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20158
21.5.20 09:58

@Kiwijeta ahoj, plenku to chce pořádně utáhnout, větší plenka nevadí, chce to jakoby šikmo dolů zapnout ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
58
24.5.20 22:24

Špatna velikost plínek nebo mu zkus dát bodyčko a nebo ty plinky jak je ti zmíněno utahuj a ty samolepky dávej šikmo dolů

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat