Levnější hrnce na indukci

7277
16.7.11 23:59

Levnější hrnce na indukci

Brzy se budeme stěhovat d domečku, kde jsi si nechala dát indukční varnou desku. Mám sadu od tescomy Gold line a ta bohužel na indukci nejde. Mám jen jeden hrnec Tulip od tescomy a jednu teflonovou pánev. Takže musím koupit nějaké hrnce. Jenže peníze už nejsou, tak jsem to chtěla sfouknout jako dárek k svátku. Tak budu ráda, když mi doporučíte nějaké levnější hrnce na indukci. Koukala jsem, že Ikea má levnější hrnce, ale dělá je ještě někdo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

48784
17.7.11 00:10

My máme taky indukční varnou desku a nádobí jsem si nakoupila v Ikee, mají tam velký výběr. Naposledy jsem si tam koupila sadu tří rendlíku kolem dvou stovek. Mám ještě 2 pánve od Tescomy, ale ty už byly dražší. Nejlepší je vychytat nějaké akce třeba v Tescu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3467
17.7.11 00:23

Tak já taky vím jen o těch levnějších z Ikea. Jinak na indukci jdou použít i staré hrnce, takové ty s těma kytkovýma vzorama :-) Já je mám od mamky :-) Má celou sadu krásně zachovalou :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2237
17.7.11 06:26

a co tak koupit tohle http://www.tvproducts.cz/…cni-podlozka a fakt to funguje-levnější investice než do hrnců, navíc ty z IKEA-kvalita nic moc. Koupila jsem jeden velký a po prvním vaření mi v něm naskákaly rezavé fleky. Vrátili mi peníze, ale řekli, že je to moje chyba, že jsem do studené vody dala sůl. Navíc, když jsem prázdný zakrytý hrnec otevřela, tak byl cítit, jak hliníkový ešus.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
454
17.7.11 07:51

taky jsem nedávno sháněla hrnce na indukci, sice jsem si nakonec koupila pár hnců z ikei,protože jsme tam zrovna měli cestu, ale měla jsem vyhlídlou sadu i tady z toho obchodu http://www.eva.cz/…-sada-hrncu/
je tam celkem výběr a ceny mi nepřijdou nějak hrozný…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2508
17.7.11 08:07

Koupila bych taky neco od tefalu, myslim, ze maji dobre nadobi… mam sadu tefal ingenio na indukci (jako doplnek k nadobi od fislera) a zda se mi kvalitni… koupila bych nejakou sadu… to nadobi z ikea fakt priserne rezne :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17629
17.7.11 08:24

Taky nemám dobré zkušenosti s nádobím z IKEA, ale zjistili jsme, že většina starých hrnců po rodičích nám na indukci funguje. Akorát potřebuju koupit pánev, a ty jsou drahý, tak všechno zatím kuchtím v menších hrncích..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26100
17.7.11 09:35

my máme doma kolimax - tuhle sadu:

http://www.eva.cz/…ium-12-dilu/

Ale to už asi bude moc drahý… :roll: Měla by snad jít i na tu indukci…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3467
17.7.11 09:36

Jo, nějaká podložka je taky řešení. ono na indukci v podstatě může být jakékoliv magnetické nádobí. Takže já zkoušela hrnce, jestli na nich drží magnet :-D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
48784
17.7.11 10:06
Saroya píše:
Taky nemám dobré zkušenosti s nádobím z IKEA, ale zjistili jsme, že většina starých hrnců po rodičích nám na indukci funguje. Akorát potřebuju koupit pánev, a ty jsou drahý, tak všechno zatím kuchtím v menších hrncích..

Jo, s těmi starými hrnci je to pravda, odzkoušeno :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17629
17.7.11 10:21
Twipz píše:
Jo, nějaká podložka je taky řešení. ono na indukci v podstatě může být jakékoliv magnetické nádobí. Takže já zkoušela hrnce, jestli na nich drží magnet :-D

přesně tak, magnet s sebou do obchodu a zkoušet

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19870
17.7.11 10:28

Holky, stavíme, taky budeme mít indukční desku a já mám nakoupeno od rodičů „do výbavy“ teflonové nádobí - je na něm simbol spirály. Ale když jsem zkoušela na něj dát magnet, tak vůbec nedržel. :nevim: Vy které máte nádobí speciálně na indukci - magnet vám na něm drží??? Díky za odpověď.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11484
17.7.11 10:42
salomme píše:
Holky, stavíme, taky budeme mít indukční desku a já mám nakoupeno od rodičů „do výbavy“ teflonové nádobí - je na něm simbol spirály. Ale když jsem zkoušela na něj dát magnet, tak vůbec nedržel. :nevim: Vy které máte nádobí speciálně na indukci - magnet vám na něm drží??? Díky za odpověď.

ano, magnet na něm drží

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.7.11 10:45

Indukcna platna funguje na principu magnetu. Ono sa to vlastne cele vola elektromagneticka indukcia. (Ale pre mna bola fyzika najlahsim predmetom v skole)

Takze zobrat magnet a po obchodoch skusat. My sme v „komunistickej“ kuchynke za pusinku nakupili obycajne cierne hrnce a funguju dokonale. No a co sme usetrili sme vrazili do liatiny :andel:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8539
17.7.11 11:45

Ja mam od Tescomy hrnce Vision, a prijdou mi super. No cena je takova prumerna, ale fakt jsou hodne kvalitni :wink:
http://eshop.tescoma.cz/…sion-10-dilu

A nebo jsem nasla jeste levnejsi variantu: http://eshop.tescoma.cz/…ktica-9-dilu :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama