LF dlouhá 11-12 dní

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Katulik29
Kecalka 477 příspěvků 16.10.18 16:05
LF dlouha 11-12 dni

Ahoj, rada bych vedela, jestli staci LF dlouha 11-12 dni na uhnizdeni vajicka? Nebude to problem pro uhnizdeni pri popripadnem oplodneni? Dekuji za kazdou zkusenost, nazor ci radu :)

Reakce:

histep
Závislačka 3445 příspěvků 16.10.18 16:20

Ano, stačí. Mám LF 11 dní a minimálně 4× nebyl s uhnízděním problém (ty u mých těhotenství nastávají až později). Ostatně ten 11 DPO už mívám slabě pozitivní test a ta hladina hCG stačí k tomu, aby se MS nespustila.

Katulik29
Kecalka 477 příspěvků 16.10.18 16:31

@histep dekuji za uklidneni :) do minuleho cyklu jsem nic neresila, az ted kdyz jsem zjistila kdy mam ovulaci a tento cyklus jsme se s manzelem trefili primo do ovulace, tak me prepadl strach, jestli delka me lf bude na uhnizdeni stacit :)

Uživatel je onlineugluk
Hvězda diskuse 43065 příspěvků 16.10.18 16:47

Naprosto normální.

andelka83
Neúnavná pisatelka 19888 příspěvků 16.10.18 16:52

Stačilo mi to už 4×. Je to naprosto normální délka.

Katulik29
Kecalka 477 příspěvků 16.10.18 17:03

@ugluk @andelka83 dekuji za uklidneni :) ja prave cetla, ze je nejlepsi mit lf dlouhou 12 dni a vic, proto jsem mela obavy, jestli to bude stacit :)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Co je zač bipolární porucha, kterou má trpět dcera premiéra Babiše?

Nevíte, co je bipolární porucha? Vzpomeňte si na Karla Svobodu! Tak zněl... číst dále >

Rozhovor s českým Freddiem Mercurym: Na začátku mi nadávali do teploušů

Freddie Mercury žije! A je to Čech! Známý norský klub takto vychvaloval... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >

Přechodem trpí obě pohlaví, muži to však mají složitější

Zatímco menopauza je známá věc, andropauza je stále tak trochu tajemstvím.... číst dále >