Lino na koberec

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
1810
17.10.21 18:21

lino na koberec

Ahoj vsem, chci se s vami poradit ohledne polozeni lina. Bydlime v dome nad sklepama takze zima od nohou. Hlavne kvuli usnadneni uklidu chci vymenit koberce za lina. Celkove koberce nemam rada. Mam vybrane na netu. Jenze prave kvuli zime od spodu si rikam, aby jsme tu nemrzli a domací mi povidala tak si lino polozte na kobece. Ale to je asi hloupost ne??? Myslim, ze by se i spatne vytiralo kdyby tam koberec zustal. Mate nekdo zkusenost? Podotykam, ze jsem na to sama, takze si nic draheho nemuzu dovolit. JInak jsou tam parkety.

P. S.: je to muj „vymysl“ takze domaci mi na to nepridaji, koberce jsou jejich

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
151
17.10.21 18:24

Tvá domací je mignutá…
Na koberce lino ani nápad!

Příspěvek upraven 17.10.21 v 18:25

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10877
17.10.21 18:24

Je to úplná hovadina. Však se to bude kroutit a bude to samej dolík apod.

Když tě trápí zima odspodu. Tak pod lino dej izolaci. Nějakej mirelon nebo jak se tomu nadává, na to OSB a na to lino.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25218
17.10.21 18:33

Lino na koberec je nesmysl, bude se to kroutit, budou se ti propadat skříně,…to už spíš uvažuj zateplit strop ve sklepě (případně zjistit, jestli ti do sklepa neprofukuje, utěsnit dveře, okna v tom sklepě)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26296
17.10.21 18:33

To je fakt hovadina. Existuji různé izolace, nežijeme v pravěku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2728
17.10.21 18:34

To je blbost. My máme v pokojích nad sklepem osb desky nebo starou dřevěnou podlahu, na tom mirelon a na tom lino. Je to krásné teplý a mekky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1810
17.10.21 18:35

Me se to prave taky vubec nezda. Obavala bych se i ze koberec zplesnivy. a ty OSB desky se musi nejak privrtavat nebo tak neco?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1810
17.10.21 18:36
@Midaku píše:
To je blbost. My máme v pokojích nad sklepem osb desky nebo starou dřevěnou podlahu, na tom mirelon a na tom lino. Je to krásné teplý a mekky.

Mame tam parkety, to by nestacilo?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7577
17.10.21 18:51

Mimochodem, i lino na parkety je blbost. Zničíš ty parkety.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2728
17.10.21 18:52

Mohlo by, nedávej tam ten nejtensi mirelon a i lina mají různý tloušťky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4465
17.10.21 19:04

Daj ram mirelom a existuje lino s filcom zo spodu. Mame doma

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5003
17.10.21 19:07
@Basha3 píše:
Daj ram mirelom a existuje lino s filcom zo spodu. Mame doma

Jj, lino s filcem by to mohlo vyřešit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1810
17.10.21 19:10
@Midaku píše:
Mohlo by, nedávej tam ten nejtensi mirelon a i lina mají různý tloušťky.

to co jsme vybrala ma celkovou tloustku 1,5mm a naslapnou vrstvu 0,15mm, ale nepisou jestli ma ze spoda filc nebo co tam byva. Asi to bude jen ta „guma“

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4764
17.10.21 19:17

Předpokládám, že parkety jsou zbídačené, proto jsou zakryté kobercem. Jinak bych volila ty. Moc příjemná podlaha. Holt polož lino s filcem na parkety. Nevymýšlela bych nic mezi to. Neinvestuješ do svého a extra teplo z další vrsty stejně nevykouzlíš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7385
17.10.21 19:25
@alexxa píše:
Ahoj vsem, chci se s vami poradit ohledne polozeni lina. Bydlime v dome nad sklepama takze zima od nohou. Hlavne kvuli usnadneni uklidu chci vymenit koberce za lina. Celkove koberce nemam rada. Mam vybrane na netu. Jenze prave kvuli zime od spodu si rikam, aby jsme tu nemrzli a domací mi povidala tak si lino polozte na kobece. Ale to je asi hloupost ne??? Myslim, ze by se i spatne vytiralo kdyby tam koberec zustal. Mate nekdo zkusenost? Podotykam, ze jsem na to sama, takze si nic draheho nemuzu dovolit. JInak jsou tam parkety.P. S.: je to muj „vymysl“ takze domaci mi na to nepridaji, koberce jsou jejich

Já bych vycházela z toho, že jsi v nájmu a domácí nechtějí, abys dal pryč koberce…
Takže bych napřed od nich získal písemně, že můžeš koberce odstranit a dát lino na parkety. A podmínky, za kterých se to udělá.
Abys nezaplatila nové lino, koberce a později i parkety…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat