Atypická ložnice v podkroví

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
goldenka
Extra třída :D 12681 příspěvků 15.04.10 20:57
ložnice

ahoj, budujeme novou ložnici a bude tvarově zvláštní, je to v podkroví takže žádný čtverec, ale šikminy, rohy, dokonce schodek na podlaze, výklenky,… teď řeším jak to doladit, myslím tím stěny, jestli v barvě nebo bílí. Uvítala by jsem foto nějaký ložnice, která je netypická, ale přesto decentní, přemýšlela jsem jestli na tu stěnu něco nenalepit,… jenže jaksi nemám styl, takže hledám co by mě padlo do oka. Nábytek máme světlý a tak zvažuji tmavou podlahu, půjde to k sobě?

Reakce:
Sunnny
Kelišová 5428 příspěvků 15.04.10 21:07

Neporadím sice,ale závidím.Já tyhle netypické místnosti miluju!!!!!Bohužel,žádnou takovou nemám.Nábytek-podlaha je myslím v pohodě v dobrých barvách-jak píšeš.Já bych určitě šla do barev a volila bych dvě barvy na stěny,které by se střídaly-třeba světlejší zeď a tmavší tón ve výklencích.

Brusek
Echt Kelišová 9940 příspěvků 150 inzerátů 15.04.10 22:17

určitě myslím, že by mohlo být - chtělo by to sem dát asi foto, abysme měly lepší představu a mohly líp poradit. Rozhodně bych ale volila světlé barvy, ty projasní malé prostory, i když ty vlastně nepíšeš, jestli je místnost malá, ale tak dala bych je minimálně na tu stranu, kde jsou ty šikminy. My máme šikminu v ložnici taky, ale jinak netypická není, jen úzká,malá, takže jsme měli docela potíže tam nacpat už koupený nábytek, ale nakonec jsme to zvládli i s dětskou postýlkou. Ale měli jsme to jako večerní a ranní rozcvičku :mrgreen:
Zkus foto jednotlivých stěn.

Pudloslava
Vesmírná mluvilka 34904 příspěvků 16.04.10 06:41

tapetu bych na šikminu nedávala, ale tro je jen můj takovej dojem, že by to bylo blbý.

pozvi si „jak sestaví sen“, oni ti tam vymalují na tmavofiaovo :-)))

kendra
Ukecaná baba ;) 2407 příspěvků 16.04.10 08:17

Ahoj, ložnici se šikminou nemám, ale mám obyvák a kuchyň. V obyváku mám stěny v barvě cappucino, ale stěna, kde je šikmina zůstala bílá…nějak se mi to barevné nelíbilo. Na stěně vedle šikminy mám nalepené takové ty nalepovací obrázky - v mém případě čtverečky a myslím, že to vypadá pěkně- viz. foto…ehm, bordelu si nevšímejte…nalepovačky jsem dostala na vánoce, tak jsem je hned lepila :-D

Váš příspěvek
Reklama