Ložnice s kovovou postelí

1097
7.8.15 14:42

Ložnice s kovovou postelí

Ahoj maminky a vůbec všichni, kdo tu jste :),

máte někdo doma v ložnici kovovou postel? Jste spokojení? Uvažuju nad ní, protože se mi vždy líbila a v bytě ji kvůli nedostatku prostoru mít nemůžeme (máme klasik postel s úložným prostorem). Co by podle vás nemělo chybět v „dokonalé“ ložnici (vtipy prosím stranou, vím, že to trochu svádí…)? :oops: Čerpám inspiraci na internetu a zajímalo by mě, jak si takovou ložnici představujete vy. Nemůžu se už dočkat, až budeme zařizovat novou v RD, a tak trochu předbíhám a sonduju. Podotýkám, že v té naší nové, vysněné nemusí být moc nábytku (hned vedle bude šatna) a představuji si ji spíš šmrncnutou do takového romantického, nepřeplácaného stylu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

7.8.15 14:50

@robinka ahoj, máme kovovou postel a jsme s ní naprosto spokojení. Jinak máme v ložnici taky málo nábytku, na zemi parkety (nemám ráda koberce), ložnice je bílá, jen v čele postele barevná. Pak tam je skříň a dva kovové noční stolky a buclaté lampy. Na zeď se teď chystám dát velké fotky z vlastní produkce z našich cest a nad čelem postele nám visí starobylý orientální obraz arabského tržiště.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6551
7.8.15 14:51

Máme bílou kovovou postel, taky to byl vždy můj sen. K ní bílé kovové noční stolky, pak velkou bílou skříň a dvě bílé komody. Koberec světlounce tyrkysový, závěsy modrotyrkysové, bílé záclony s modrými kostičkami. Kdysi jsem ložnici považovala za chloubu našeho bytu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1097
7.8.15 14:55

@mischelinka Asi hodně cestujete, že? Kde nejdál jste byli?
@IvaB A už nepovažuješ? :)

Mně se hrozně líbí tohle. Ale buď blbě hledám nebo co, ale na netu se mi jich zas tolik nelíbí…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30914
7.8.15 14:56

Mam jen postel a vestavnou skrin. koupelnu a satnu. nic vic:0

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.8.15 15:00

@robinka teď už s dětmi cestujeme po bližších destinacích, ale máme nějaké fotky z cest do Izraele, Spoj. Ar. Emirátů, ale máme rádi i Evropská města. Manžel hezky fotí, tak z toho a asi v černobílé formě, dneska už jde naštěstí všechno. Hodně zdaru při budování ideální ložnice ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1097
7.8.15 15:07

@mischelinka Děkuji. :) Aspoň si takto krátím týdny a měsíce nekonečného čekání, než budeme skutečně zařizovat, ale to zas asi nebudou peníze, takže… :D Je to takový příjemný únik od reality a bordelu z malty atd., atd. a těchhle šílených veder. Chtěla bych se později vyvarovat takového toho „to jsme měli udělat jinak“, ale tomu se asi úplně vyhnout nedá nikdy. A právě kovová postel mi přišla jako riziková záležitost…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.8.15 15:11

@robinka my s ní teda za těch skoro 10 let, co ji máme, neměli jediný problém a spí se na báječně ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1097
7.8.15 15:17

A máte někdo echt pozitivní zkušenost s prodejci ložního povlečení? Některé kousky jsou opravdu nádherné, ale hooodně drahé. Znáte rodinnebaleni.cz? Jsou kvalitní?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3117
7.8.15 15:18

Ahoj, máme kovovou postel cca 13 let a doteď žádný problém, vypadá pořád stejně :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5171
7.8.15 15:22

Ja budu zařizovat ve stylu vintage, anglickém stylu. Muže byt preplacany, ale i strohý. Tady par obrazku. Jinak na kovový posteli spím ted ja a je super., az bude hotovo, půjde do hostinského pokoje :) Ze zkušenosti známe - podlepit nohy, pokud neni postel moc masivní, aby nejezdila :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.8.15 15:27

@robinka já mám dobrou zkušenost s povlečením od Matějovský

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1097
7.8.15 15:28

@LVLucie Tak ta růžová už je na mě trochu moc, ale chápu, že tohle jsou obrázky pro inspiraci… Líbí se mi romantický styl, Provence, ale bála bych se sklouznutí do kýče, a navíc tyhle věcičky nebývají z nejlevnějších. Jenomže po ryze praktické panelákové ložnici mě láká trochu se odvázat. Tak asi i proto se pídím po inspiracích. Díky za pozitivní „recenze“ kovové postele, asi bude naše!!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1097
7.8.15 15:31

@mischelinka Matějovský má opravdu krásné povlečení a tomu odpovídá i cena. Budu muset zvolit nějaký kompromis, protože nemůžeme mít jen jedno povlečení pořád dokola a přitom musí být krásné a kvalitní. Takže poměr kvalita/cena…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
753
7.8.15 15:45

My měli, a bylo to super, měla i kovové rošty :D takže žádné vrzání, teď máme s uložným prostorem a rošty a po roce je to katastrofa!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama