Lupavý palec - operace

10.6.17 20:13

Lupavy palec

Ahoj, dnes jsme byli na pohotovosti se synem 18m, protoze nemuze ohnout palec na ruce. P. doktorka rekla, ze ma lupavy palec a jestli se to behem mesice nezlepsi tak operace. Nemate nekdo nejake rady? Dekuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

245
10.6.17 21:51

Řešila jsem před několika lety se synem, bylo mu asi neco okolo dvou let…tlačili nas do zakroku(operace)…odkladala jsem to co to šlo a vyplatilo se, narovnal se sam a nyni po třech letech ani naznak že mel lupavy palec :palec:…Ja byt na vašem mistě nechala bych tomu vic času než měsic, pokud nema bolesti(coz nebyvaji) neni kam spěchat :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.6.17 21:59
@Klarča.K píše: Řešila jsem před několika lety se synem, bylo mu asi neco okolo dvou let…tlačili nas do zakroku(operace)…odkladala jsem to co to šlo a vyplatilo se, narovnal se sam a nyni po třech letech ani naznak že mel lupavy palec :palec:…Ja byt na vašem mistě nechala bych tomu vic času než měsic, pokud nema bolesti(coz nebyvaji) neni kam spěchat :think:

Dekuji moc, a masirovala jste ten palec nebo neco? P.doktorka mu ho rozhejbala a na chvili se narovnal, ale je zase ohlej :(
Ono ho to asi neboli, protoze nebreci kdyz mu na nej saham.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
245
10.6.17 22:14

Nic jsme nemasirovali(což nam ani nikdo nedoporučoval, ale určite bych to byt tebou zkusila masirovat), narovnal se sam, ale určitě to nebylo do měsice, už nevim za jak dlouho(do pul roka určitě) :think: Malemu taky nebolel… Muj nazor je, že tak male ditě by nemělo zbytečne(pro me to byla maličkost) na operaci(narkozu) :( naš maly mel problemy s dychanim a zpetne jsem rada že jsme operaci nepodstoupili… ja bych tomu dala čas a kdyby se nenarovnal tak bych uvažovala až bude větši o operaci :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
245
10.6.17 22:16

Byla jsem z toho taky vyděšena a zakladala jsem taky diskuzi, zkus prohledat ve vyhledavaci emimina…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.6.17 22:23
@Klarča.K píše:
Nic jsme nemasirovali(což nam ani nikdo nedoporučoval, ale určite bych to byt tebou zkusila masirovat), narovnal se sam, ale určitě to nebylo do měsice, už nevim za jak dlouho(do pul roka určitě) :think: Malemu taky nebolel… Muj nazor je, že tak male ditě by nemělo zbytečne(pro me to byla maličkost) na operaci(narkozu) :( naš maly mel problemy s dychanim a zpetne jsem rada že jsme operaci nepodstoupili… ja bych tomu dala čas a kdyby se nenarovnal tak bych uvažovala až bude větši o operaci :think:

Tak uvidime dozfam, ze se to zlepsi.Taky se bojim narkozy. Dekuji ti

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama