Lupy u dětí

4376
27.4.14 20:19

Lupy u deti

Ahoj,
jdu si pro radu :think:
Dcera mělo dlouho tu seboru nebo jak se to jmenuje-na pokožce hlavy ty stroupky. A teď má příšerně suchou kůži na hlavě. nevím, jestli to jsou lupy, možná jo, jen jsem to zatím nepoznala u dětí. i když jí myji hlavu dvakrát šampónem /při jednom mytí/, tak druhý den má ve vlasech spoustu šupinek a nevím, jak se toho zbavit. Pokud možno bez předražených šamponů.
Ještě navíc je atopik, takže musím přihlížet i k tomu, ale fakt si nevím rady, vypadá to hrozně :,(

Děkuji za tipy a rady :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2484
27.4.14 20:24

Jmenuje se saborea…nam dr napsala olejcek je mastnej jako prase z vonnych silic to jediny nam pomohlo…zkus se na to zeptat…me rikala ze nicim jinym dolu to nedostanu :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
848
27.4.14 20:28

Proč myješ 2×? Já umývám vlasy šamponem tak 1× za 14 dní, zbytek jen vodou. Ale děcka mají krátké vlasy. Podle mě tím můžeš škodit, zvlášť když má atopák. Jo a vyzkoušela bych kokosový olej.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4376
27.4.14 20:29

@Mysis No právě tu saboreu :) už nemá, má čistou hlavu bez strupů, jen vlasy má plné „lupů“ :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4376
27.4.14 20:31

@poplach taky myji tak jednou za 14 dní, ale někdo říkal, že dvakrát, tak jsem to zkusila. výsledek 0.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2484
27.4.14 20:32

Saborea se neprojevuje jen stroupkama ve vlasech pozor! Nemaji ji tez jen kojenci ale i dospeli. Ja to na lupy pouzivam taky nez to zdelas to opravdu trva ja uz to mam doma sest mesicu a furt plno…mohla bych ti poslat vzorek jestli to pomue kdyz mi napises do zprav adresu :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2484
27.4.14 20:45
@Halamka píše:
@poplach taky myji tak jednou za 14 dní, ale někdo říkal, že dvakrát, tak jspoat zkusila. výsledek 0.
@Halamka píše:
Ahoj,
jdu si pro radu :think:
Dcera mělo dlouho tu seboru nebo jak se to jmenuje-na pokožce hlavy ty stroupky. A teď má příšerně suchou kůži na hlavě. nevím, jestli to jsou lupy, možná jo, jen jsem to zatím nepoznala u dětí. i když jí myji hlavu dvakrát šampónem /při jednom mytí/, tak druhý den má ve vlasech spoustu šupinek a nevím, jak se toho zbavit. Pokud možno bez předražených šamponů.
Ještě navíc je atopik, takže musím přihlížet i k tomu, ale fakt si nevím rady, vypadá to hrozně :,(Děkuji za tipy a rady :mavam:

Hele bude to vypadat blbe kdyz ti to poslu ve sklenicce od prikmu? Umyte samozrejme :D? Kdyztak pak zajdu za dr aby mi to napsala pak ti muzu poslat celou flasu :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama