Lze prát vatelín?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Popokatepetla
Závislačka 3213 příspěvků 31.01.17 08:43
Lze prát vatelín?

Ahoj, děti mají v pokoji na zakázku šitý kapsář na stěně a je vyplněný vatelínem. Dá se to normálně prát v pračce? Mám trochu obavu, aby ta výplň nezcuckovatěla nebo tak něco, nemáte někdo zkušenost? :think:

Reakce:
Aries6
Generální žvanilka 22057 příspěvků 5 inzerátů 31.01.17 08:47

@Popokatepetla Tak vatelín je všude v bundách, oteplovačkách, fusacích a dalším. Bývá to všité ve švech a nic to při praní neudělá ;)

Anturie
Závislačka 4969 příspěvků 31.01.17 08:50

@Popokatepetla Určitě šetrně prát můžeš. Jen musíš doufat, že je pevně všitý do švů.

nataluska
Kelišová 7133 příspěvků 31.01.17 08:54

Peru dětem kapsáře na 40 v pračce a nikdy se nic nestalo.

Yasminn
Neúnavná pisatelka 19013 příspěvků 18 inzerátů 31.01.17 09:28

@Popokatepetla já prala patchworkovou deku, která je vyplněná vatelínem a vše v pohodě. Ovšem ten vatelín je prošitý, takže drží. Nevím, jak je na tom ten kapsář. :think: Každopádně bych to dala na nějaké šetrné praní a pak třeba nižší otáčky u ždímání a mělo by to být ok. :-)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Namol opilý gólman Svoboda boural a zrušil dvě auta: Jen zázrakem nikoho nezranil

Fotbalové a hokejové hvězdy spíš než na tréninku nebo na hřišti lámou rekordy... číst dále >

Rytmus zase provokuje na Instagramu. Myslí to vážně, nebo chce pozornost?

Od té doby, co je krásná moderátorka Jasmina Alagič (29) v požehnaném stavu,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >