Lze prát vatelín?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Popokatepetla
Závislačka 3144 příspěvků 31.01.17 08:43
Lze prát vatelín?

Ahoj, děti mají v pokoji na zakázku šitý kapsář na stěně a je vyplněný vatelínem. Dá se to normálně prát v pračce? Mám trochu obavu, aby ta výplň nezcuckovatěla nebo tak něco, nemáte někdo zkušenost? :think:

Reakce:

Aries6
Generální žvanilka 21960 příspěvků 5 inzerátů 31.01.17 08:47

@Popokatepetla Tak vatelín je všude v bundách, oteplovačkách, fusacích a dalším. Bývá to všité ve švech a nic to při praní neudělá ;)

Anturie
Závislačka 4969 příspěvků 31.01.17 08:50

@Popokatepetla Určitě šetrně prát můžeš. Jen musíš doufat, že je pevně všitý do švů.

nataluska
Kelišová 7119 příspěvků 31.01.17 08:54

Peru dětem kapsáře na 40 v pračce a nikdy se nic nestalo.

Yasminn
Neúnavná pisatelka 19011 příspěvků 20 inzerátů 31.01.17 09:28

@Popokatepetla já prala patchworkovou deku, která je vyplněná vatelínem a vše v pohodě. Ovšem ten vatelín je prošitý, takže drží. Nevím, jak je na tom ten kapsář. :think: Každopádně bych to dala na nějaké šetrné praní a pak třeba nižší otáčky u ždímání a mělo by to být ok. :-)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Muchlovačka dne: Modelka Němcová div nevytrhla tajemnému fešákovi jazyk

Slavná česká topmodelka Petra Němcová (39) si v současné chvíli užívá... číst dále >

Exkluzivně: Slavný herec Bill Nighy je v Praze! Co zde rocker z Lásky nebeské dělá?

Herec Bill Nighy (68), který se proslavil mimo jiné rolí svérázného rockera... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >

KVÍZ: Kdo byl svatý Martin a co se v jeho svátek jí, pije a dělá?

Po roce 1989 se opět začaly dostávat ke slovu tradice, kterým bývalý režim... číst dále >