Lze vdechnout listerii

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.03.19 12:17
lze vdechnout listerii

Ahoj holky, četla jsem, že je možné listerii vdechnout. Nevíte jak velké je riziko? Teď blbá otázka, můžu ji vdechnout venku, když fouká vítr?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
FenekUsaty
Závislačka 4719 příspěvků 13.03.19 12:25

Nepletes si to s legionelou? Zila jsem v domeni, ze listerioza se prenasi tepelne neopracovanym jidlem zivocisneho puvodu. Legionarska nemoc, co byva nejcasteji ve vode, tu lze myslim vdechnout, ze neni potreba tu vodu primo vypit.

Maminanamatersky
Kecalka 442 příspěvků 13.03.19 12:26
@Anonymní píše:
Ahoj holky, četla jsem, že je možné listerii vdechnout. Nevíte jak velké je riziko? Teď blbá otázka, můžu ji vdechnout venku, když fouká vítr?

Pravdepodobnejsi nez vdechnout listerii z vetru bude smrt z vydeseni :D

Mišule86
Kecalka 190 příspěvků 13.03.19 12:27

Listerií se určitě nenakazíš vdechnutim. Je to dost vzácné onemocnění, když budeš tepelně opracovavat maso a mýt syrovou zeleninu, nemělo by se nic stát ;)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.03.19 12:31

Opravdu jsem to cetla

lafelay
Kecalka 127 příspěvků 13.03.19 12:48

Tyjo, tak to teď po těch vichrech musí být nakazena půlka ČR :D

Uživatel je onlinepikola
Generální žvanilka 20514 příspěvků 13.03.19 12:48

Kde jsi to četla?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.03.19 12:53

Presne nevim,nekde na netu. Ze je to jedna z moznosti,malo pravdepodobna,ale mozna.

Tejule
Zasloužilá kecalka 836 příspěvků 13.03.19 12:56

Lisrerii ne, ale hysterii jo, tu jsi určitě vdechla :lol: :lol: :lol: :lol:

Uživatel je onlinepikola
Generální žvanilka 20514 příspěvků 13.03.19 12:56
@Anonymní píše:
Presne nevim,nekde na netu. Ze je to jedna z moznosti,malo pravdepodobna,ale mozna.

Je to bakterie, nemá křidýlka aby si lítala vzduchem jak ptáček. Většinou je v zelenině, mase a půdě.
Přestaň hysterčit, myj si ruce a zeleninu a nic ti nehrozí

Mišule86
Kecalka 190 příspěvků 13.03.19 13:08
@Anonymní píše:
Presne nevim,nekde na netu. Ze je to jedna z moznosti,malo pravdepodobna,ale mozna.

Není ani málo pravděpodobná, ani možná..

dalmatinka 123
Hvězda diskuse 48389 příspěvků 13.03.19 13:37

Spis mi prijde ze se vzduchem musi sirit histerie ,proto ze jak je mozny ze tu neni den bez listerie?
Vcera sem snedla nakladany hermelin,pred tim sem mela i sushi a uz nosim s uspechem treti dite.ty predchozi dve i po par letech jsou v poradku a to co vykoukne brzo zatim taky nic nerika.. 8)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.03.19 17:37

Taky bych to tak chtela mit,jist uplne vse.

dalmatinka 123
Hvězda diskuse 48389 příspěvků 13.03.19 17:48
@Anonymní píše:
Taky bych to tak chtela mit,jist uplne vse.

Tak to tak delej ..nejdulezitejsi pro dite je pestrost tve stravy.listerii muzes chytn9u vlastne ze vseho.z neomyte zeleniny,z masa kdyz na nej teda sahnes a neumejes se poradne,ze vseho co je netepelne upraveno,ale co sem videla v tv tak nejaky odbornik rikal ze je treba i v lednici a za lednici ,ze by se musela i lednice a chladaky neustale desinfikovat.To jako bys fakt nekohla nic.Taky sem pri prvnim tehotenstvi plasila,ale ted jako nezeru treba tataraky,ale jinak jim fakt vse :potlesk: .Jestli se da chytit i vzduchem jak pises(to teda nevim) ale predpokladam ze by stacilo se projit po supermarketu a mas ji:).
Uzivej si tehotenstvi a jez na co mas chut.telo nei blbe.rekne si co potrebuje :palec:

Uživatel je onlinedebra.morgan
Echt Kelišová 7623 příspěvků 13.03.19 17:55

ty uz jsi tu jednu diskusi o hysterii z listerie zakladala, žejo ? nasla sis toho psychologo/psychiatra?

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama