Macmiror v těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3
Svistice
Neúnavná pisatelka 17555 příspěvků 18 inzerátů 28.12.14 19:51
@Vrk píše:
Ahojky, mela jsem zvysenou bilkovinu v moci a dr.mi napsala po prohlednuti macmiror 500 na 8dni. Jsou to antibiotika? Jsem 17tt :zed:

Ne, je to takový širokospektrý „sajrajt“ na vaginální infekce. U nás ho s oblibou píší „na všechno“ na gynekologickém oddělení místní nemocnice. V těhotenství se může.

Baby86
Zasloužilá kecalka 939 příspěvků 28.12.14 19:51

Já měla u obou kluků v těhotenství antibiotika - u druhého dokonce 2× a vše bylo v pořádku :kytka: Přeji, ať je vše OK ;) :mavam:

Vrk
Echt Kelišová 8811 příspěvků 28.12.14 20:49

@Baby86 dekuji, snad to zase tak nevadi…

Lorelaj
Povídálka 29 příspěvků 08.03.18 22:00

Ahoj holky, znova otevřu tohle téma a chci se zeptat..jsem 36tt… včera večer jsem si vzala první bobuli.. to, že to barví jsem taky zjistila ???????? dala jsem si sprchu a celý den v pohodě a teď jsem si došla před sprchou na záchod ( dneska jsem bobuli ještě neměla teprve se na ní chytám)… je možný že se nerozpustila od včera a teď „ze mě vypadaly“ kusy tý bobule? Nevim jak víc normálně to napsat ale vyděsilo mě to ???? :mrgreen:

Janli
Kelišová 6361 příspěvků 08.03.18 23:00

Jo, to je normální. Bude to z tebe padat ještě chvíli po dobrání. :D

Lorelaj
Povídálka 29 příspěvků 08.03.18 23:30

@Janli tak to je paráda :D :D
Děkuji. :kytka: :D

Jironymou
Kecalka 113 příspěvků 09.03.18 07:11

Jj taky jsem brala… taky me to vydesilo…pokud to budes brat…tak to bude vypadat tak, jak popisujes :lol: :lol:

Stránka:  « Předchozí 1 2 3
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Slávek Boura: Zažil jsem poltergeista a našel recept na výrobu zlata!

Slávka Bouru (54) si pamatujeme jako potrhlého moderátora pořadu Rande, který... číst dále >

Mickey Rourke vypadá k světu a vrátil se k ex. Jaké ženy se prohnaly jeho životem?

Bouřlivák Mickey Rourke (66) to dal znovu dohromady s ruskou modelkou... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >