Reklama

Macmiror v těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3

Reklama

Svistice
Neúnavná pisatelka 16930 příspěvků 1 inzerát 28.12.14 19:51
@Vrk píše:
Ahojky, mela jsem zvysenou bilkovinu v moci a dr.mi napsala po prohlednuti macmiror 500 na 8dni. Jsou to antibiotika? Jsem 17tt :zed:

Ne, je to takový širokospektrý „sajrajt“ na vaginální infekce. U nás ho s oblibou píší „na všechno“ na gynekologickém oddělení místní nemocnice. V těhotenství se může.

Baby86
Zasloužilá kecalka 939 příspěvků 28.12.14 19:51

Já měla u obou kluků v těhotenství antibiotika - u druhého dokonce 2× a vše bylo v pořádku :kytka: Přeji, ať je vše OK ;) :mavam:

Vrk
Echt Kelišová 8811 příspěvků 28.12.14 20:49

@Baby86 dekuji, snad to zase tak nevadi…

Lorelaj
Povídálka 29 příspěvků 08.03.18 22:00

Ahoj holky, znova otevřu tohle téma a chci se zeptat..jsem 36tt… včera večer jsem si vzala první bobuli.. to, že to barví jsem taky zjistila ???????? dala jsem si sprchu a celý den v pohodě a teď jsem si došla před sprchou na záchod ( dneska jsem bobuli ještě neměla teprve se na ní chytám)… je možný že se nerozpustila od včera a teď „ze mě vypadaly“ kusy tý bobule? Nevim jak víc normálně to napsat ale vyděsilo mě to ???? :mrgreen:

Janli
Kelišová 5400 příspěvků 9 inzerátů 08.03.18 23:00

Jo, to je normální. Bude to z tebe padat ještě chvíli po dobrání. :D

Lorelaj
Povídálka 29 příspěvků 08.03.18 23:30

@Janli tak to je paráda :D :D
Děkuji. :kytka: :D

Jironymou
Kecalka 113 příspěvků 09.03.18 07:11

Jj taky jsem brala… taky me to vydesilo…pokud to budes brat…tak to bude vypadat tak, jak popisujes :lol: :lol:

Stránka:  « Předchozí 1 2 3

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Zemřel zpěvák Vláďa Štěpánek: Proslavily ho kapely Harlej a Walda Gang

V úterý 18. září zemřel zpěvák Vláďa Šafránek (†46). Fanoušci ho poznali... číst dále >

Gottovi volali, že letos Slavíka nedostane. Důvod? Rakovina a Ortel

Karel Gott a Lucie Bílá tuhle zprávu jenom těžko rozdýchají. Pořadatel ankety... číst dále >

Články z Ona Dnes

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Reklama