Maďarsko - lázně, co pro 8měs.mimi

14079
13.1.10 12:33

Maďarsko - lázně, co pro 8měs.mimi

Máte někdo zkušenost s pobytem v lázních v Maďarsku? Plánujeme prodloužený víkend i s dětmi. Jde mi např. o bazén - musí mít mimčo koupací plínky, nebo stačí obyč. plavečky s gumičkama okolo stehýnek? Jídlo a vodu pro menšího povezu ve skleničkách, voda je tam snad pro větší děti a dospělé bezproblémová.
Pokud máte nějaké tipy, uvítám a děkuji!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

31
13.1.10 12:43

Ahojky, my jsme byli v Maďarsku v létě se 4letou dcerkou a 4měs.chlapečkem. Konkrétně v lázních Sárvar. Všechno naprosto v pohodě, všechno pro děti tam i koupíš - je tam Spar nebo Lidl i drogerie DM. Malé tam chutnalo moc, malého jsem plně kojila a vodu na čajík jsem si vezla, ale to byla jen jedna láhev. Ale jak říkám, vše se tam dá koupit a za naše ceny. Jinak co se týče areálu lázní tak taky balada - vše čisté (bazény i WC a sprchy, spousta restaurací a bufíků, všude jsou zařízení pro malé dětičky. Malí caparti měli i plínečky i jen plavečky. Co doporučují nevím. Zkus mrknout na www.badsarvar.hu, třeba se tam něco dočteš. Jen málo stínu - dokupovali jsme tam plážový stan, aby byly děti ve stínu, když zrovna nebylo volno pod stromy :-D Přeji hezký prodloužený víkend! Hopinka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14079
13.1.10 14:01

Díky za informace. Nás stín asi trápit nebude, rozhodli jsme se narychlo a chceme jet za měsíc.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
598
13.1.10 14:09

Ahoj známá byla se 6 měsíční holčičkou v lázních v maďarsku a byly moc spokojení a jezdí tam dodnes!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5
19.2.10 22:56

ahoj, my s malou jezdíme pravidelně do Maďarska v září a někdy v červnu, je to mimo sezonu a je to super. Byli jsme v Sarvaru a v Büku. Obojí je super, je to hodně přizpůsobené pro děti, dětské bazénky s teplou vodou, jídlo je super, lidé jsou vstřícní. Určitě ti Maďarsko s dětmi i malými doporučuji. My tam jezdíme od ročního dítka a super. A ceny jsou stejné jako u nás, i tam mají všechen sortiment hodně podobný našemu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama