madlo na tfk

Anonymni
1.7.09 20:55

madlo na tfk

Dobrý den, poraďte prosím, koupila jsem v bazaru levně TFK Joggster, ale bez madla, nevíte někdo, jaké tam pasuje? Nemáte někdo zkušenost. To samé s pláštěnkou, která pasuje? Díky

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymni
1.7.09 22:49

Madlo podle me jedine origo, kocar je dosti siroky, ale my jezdily bez madla vetsinou, vetsi baby se pod to madlo blbe dava a odepinat madlo pokazde, je o nervy, jde to dosti ztezka… a plastenka na bezne trojkolky bude nejspis taky mala…jogik ma velikou boudu a vubec je celkove mega:-) ale mela jsem ho rada:-))))

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
1.7.09 23:34

Ahoj, taky bych si tipla, ze pláštěnku budeš muset koupit origoš, ale je super, všude krásně sedí a je z dobrýho materiálu, akorát ta cena za kus igelitu je fakt síla!!!! S madlem ti teda bohužel neporadím. Tak ať kočárek slouží. Lucka

• Nahlásit
  • Citovat
anitramia
22.9.13 19:14

Pláštěnka pasuje od Emitexu obyč na trojkolku. Cca za 200kč. A madlo taky sháním, protože ho syn poškodil, ale to se budu muset iformovat v obchodě, kde jsme kočárek koupili

• Nahlásit
  • Citovat
598
25.9.13 19:20

Tak mě na TFK Joggster 2 docela slušně sedí takové to profláklé uni madlo na golfky Chicco Multiway, na bazaru kolem dvou stovek i levněji…Na fotce je tedy s origo madlem, ale to Chicco jsem tam ze zvědavosti zkusila a sedělo, dokonce šikovně zvětší prostor sedačky, protože není nasazené jakoby dovnitř jak je u originálu…Madlo je na šířku cca 40cm

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
598
25.9.13 19:56

Tak pro ty, které by to zajímalo jsem to Chicco Multiway madlo na Joggsteru vyfotila…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama