Magická želvička, hrající

109
28.5.15 11:17

Magická želvička, hrající

Ahoj, potřebovala bych poradit, kde koupit svítící želvičku. Nechci tu originální, protože je jednak hodně drahá, a navíc nehraje. Syn viděl želvičku u sestřenky a nejvíc se mu právě líbilo spolu s hvězdičkami to, že hraje hudbu. A tahle konkrétní želvička dokonce nehrála chrastivě a příliš hlasitě, jak jsem tady na diskuzích hodně četla. Bohužel sestřenka ji dostala jako dárek a nebyli schopni zjistit, kde ji darující koupil.
Takže bych potřebovala želvičku která svítí, hraje, není to úplně zmetek a ideálně stojí do 500czk. Poradíte?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

11133
28.5.15 11:31

Musi to byt nutne zelva? :D my mame slona od znacky Ansmann a je super, uz s nim vyrusta druhe ditko, oba ho maji moc radi. hraje potichu a prijemne, hudba jde vypnout, vetsinou poustim jen hvezdicky.

http://www.heureka.cz/?…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12593
28.5.15 13:26

@Livvka

Dobrý den,

v nabídce našeho bazaru máme také hrající želvičku - Noční želvička. Nevím, zda je to skutečně to, co hledáte, ale možná by to mohlo pomoci.

Přeji hezký den :)

adminka Martina

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
109
28.5.15 16:03

Děkuju za tipy. Spíš bychom chtěli želvičku, ta z bazaru mě zaujala. Ale ideální by byl tip na nějakou, kterou už má někdo doma a má s ní zkušenosti ;-)
Díky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
180
28.5.15 17:19

My ji máme doma - dostali jsme ji od tchánovců. Synovi se děsně líbila a pouští ji furt. Je to fakt o zblbnutí. Chci ji vyhodit z okna. Jinak si myslím, že ji kupovali u vietnamců a podle toho ta hudba taky vypadá (alespon malou to uspává). Další takovou jsem viděla v makru. Asi musíš odzkoušet jen melodie. Myslím, že jsou všechny stejné co se funkcí týče.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama