Magne B6 relax

22.5.17 10:15

Magne b6 relax

Ahoj, chtěla bych se zeptat, jestli tady někdo užívá Magne b6 relax? Včera jsem si ho koupila v lékárně, protože se v noci pořad budím. Bylo mi řečeno, že po něm nemám řídit, že mě to může „oblbnout“, tak jsem si ho před spaním vzala a hrozné dlouho jsem nemohla usnout, pořad jsem musela nad ničím přemýšlet, což se mi nikdy takhle intenzivně nestalo. Na internetu jsem četla recenze a někdo tam psal, že se ráno probudí bez problému, já se sice probudila, ale od rána jsem pořad unavená. Nevíte, čím to muže být a má to někdo taky tak? :( :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Ou
11270
22.5.17 16:44

Ne - po magneziu a b-vitamínu, chmelu a meduňce opravdu nemůže být oblbnutá. To zrovna ten asistent v lékárně vážně neměl dobrý den.

Jinak unavená jste proto, že jste kvůli starostem pořád špatně spala. Užívat hořčík a b6 určitě neuškodí, ale daleko efektivnější bude najít někoho, kdo vám s tím, co vás trápí pomůže. Ať už někdo blízky, anebo profesionálové - podle toho co řešíte.

Na to abyste neležela v posteli a jen marně netočila nepříjemné myšlenky v hlavě dost pomáhá si jednak psát deník - ne o tom co se vám dělo, ale právě o tom, co se vám honí hlavou. Tím že to formulujete do slov a napíšete na papír se hlava docela dobře pročistí.

A teda taky to chce nějaké relaxanční cvičení, které vám pomůže lépe usnout.

Tohle je docela dobrá nahrávka relaxanční metody, která se většinou daří i lidem, co s tím nemají zatím žádné zkušenosti. Klíčová je především pravidelnost - postupně si mozek vybuduje návky a půjde to pak mnohem snáz a bez nahrávky.
https://www.ulozto.cz/!xvYR6vvX2/jacobsonova-relaxace-mp3

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.5.17 22:31
@Ou píše:
Ne - po magneziu a b-vitamínu, chmelu a meduňce opravdu nemůže být oblbnutá. To zrovna ten asistent v lékárně vážně neměl dobrý den.

Jinak unavená jste proto, že jste kvůli starostem pořád špatně spala. Užívat hořčík a b6 určitě neuškodí, ale daleko efektivnější bude najít někoho, kdo vám s tím, co vás trápí pomůže. Ať už někdo blízky, anebo profesionálové - podle toho co řešíte.

Na to abyste neležela v posteli a jen marně netočila nepříjemné myšlenky v hlavě dost pomáhá si jednak psát deník - ne o tom co se vám dělo, ale právě o tom, co se vám honí hlavou. Tím že to formulujete do slov a napíšete na papír se hlava docela dobře pročistí.

A teda taky to chce nějaké relaxanční cvičení, které vám pomůže lépe usnout.

Tohle je docela dobrá nahrávka relaxanční metody, která se většinou daří i lidem, co s tím nemají zatím žádné zkušenosti. Klíčová je především pravidelnost - postupně si mozek vybuduje návky a půjde to pak mnohem snáz a bez nahrávky.
https://www.ulozto.cz/!xvYR6vvX2/jacobsonova-relaxace-mp3

Sice mám teď nějaké problémy, ale už je to delší dobu a takový problém jsem nikdy neměla. Ale možná je to jen vsugerované. Každopádně děkuji za odpověď a nahrávky určitě vyzkouším :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama