Majaland a dinosarium

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
1026
11.1.22 08:35

Majaland a dinosarium

Ahoj, byly jste někdo v Dinosariu a Majalandu v Praze na Ruzyni? Stojí to za to, pro děti sedm a čtyři? Díky za info.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
27750
11.1.22 09:17

Se zaháčkuju, taky to máme v hledáčku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11.1.22 09:55

Jo, podle fotek těch atrakcí je to přesně pro tyhle mladší děti. Určitě budou nadšené. Navíc je to nové - líbivé.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16.1.22 19:17

Ahoj, ráda se podělím o zkušenost v Majalandu. Byla jsem tam včera s dětmi (4 a 12 let).
Doporučuji:

• nechat si v autě zimní bundy. Vzít si botasky (ne zimní boty), jinak vám tam bude horko. Na sebe tričko a svetr
  • koupit si online vstupenky a vytisknout si je (za registraci máte 100 Kč slevu na vstupenku), pak nemusíte čekat tu frontu lidí. U každého dospělého kontrolují očkování. Lidí tam bylo hodně, ale to proto, že byla sobota
  • za vratnou zálohu 100 Kč vám dají klíček od skříňky. Dávají 1 klíček na rodinu, protože je zde málo skříněk. Do skříňky jsem narvala 2 batohy, nic víc, jsou malé.
  • téměř u všech atrakcí měří menší děti, zda odpovídají výškou pro danou atrakci. Myslím, že minimální výška je 1 metr

Co se nám líbilo:

• určitě nejlepší atrakce jsou Horská dráha, obří skluzavka, létající žáby, balónkové jezero a houpací strom. Samozřejmě i ostatní atrakce jsou super, ale mým dětem se líbili tyhle.
  • toalety – jsou čisté, je jich hodně, jsou prostorné a probíhá pravidelný úklid
  • Majaland můžete opustit a pak se vrátit, dají vám pak na ruku růžový papírový náramek. Můžete třeba využít nějakou restauraci na oběd

Na čem můžou ještě zapracovat:

• skříňky (nechápu, proč je k dispozici tak málo skříněk, když místo na ně tam je)
  • u balónkového jezera chybí lavičky, rodiče seděli podél zdi na zemi a koukali na děti. Myslím, že místo na ty lavičky se tam taky najde
  • restaurace – jde o průměrnou restauraci. K dispozici většinou smažené hranolky, řízek, hermelín… Uvítala bych širší nabídku jídel, co se týče těstovin a bezmasých jídel. Ale když jsem viděla, jak si každá rodina objednávala hranolky a řízek, tak nevím – nevím :lol:. Doporučuji jít na oběd kolem 11:00 nebo až po 14:00 hodině, vyhnete se tak obrovským frontám. Celkově to tam na mě působilo dost hekticky a neorganizovaně.

Celkově se nám v Majalandu moc líbilo. Byli jsme tam 6 hodin a holky nechtěly jít domů. Je to vhodné pro děti vyšší než 1 metr, jinak se nedostanou na všechny atrakce. Takže věk 4 a 7 let je ideál :mavam:

Příspěvek upraven 16.01.22 v 20:28

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
59366
16.1.22 19:21

@Janasofinka a u 12 letého dítěte taky kontrolovali, jestli má test? Nebo ne? U vstupu, nebo třeba v restauraci?
A je to i pro ty starší?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16.1.22 20:24

@Petra Z Ano, kontrolovali i 12leté děti - očkování nebo negativní test. Kontrola probíhá u vstupu u pokladen. V restauraci nás pak nikdo nekontroloval. Dcera (12 let) si to tam užila takže je to i pro takhle velké děti. Fakt parádní je horská dráha. Byli jsme na ni několikrát.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
59366
16.1.22 20:49

@Janasofinka děkuji :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
238
16.1.22 21:45

Myslíte, že to má cenu i pro dítko 2 a půl roku nebo tam pro takhle malé děti nic není?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17.1.22 10:11

@LolaAA Pro menší děti jsou tam taky různé atrakce a dětské hriště. Jen je potřeba zvážit, zda mu nebude líto, že ho nepusít na nějaké atrakce. Já osobně bych s 2,5 letým dítkem nešla. Bylo by mi líto těch peněz za vstup :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat