Problém s makléřem

Anonymní
28.9.21 18:04

Makléř

Dobrý den, před měsícem jsme s přítelem šli do bytu pronájmu, makléř nám otevřel byt a vůbec nic nezaridil, nechal nás vyjednat smlouvu s majitelem, a ještě k tomu když jsme se nastěhovali tak jsme zjistili že je úplně jiný nájem, a že není připojen plyn, elektřina a ještě k tomu chtěl provizi bokem aby to nemusel danit.
Je to normální a dá se to nějak řešit?
Nechci vyhazovat 10k za to že ten chlap nic nevyřešíl a mi jsme museli všechno řešit a ještě k tomu se o měsíc později nastěhovat, čekali jsme na připojení.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
10122
28.9.21 18:20

Tak když nemá smlouvu, chce peníze bokem, tak ať si trhne. Ať všechno vyřeší a pak si může něco počítat. Navíc když jednáte přímo s majitelem, tak co v tom dělá on?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
118
28.9.21 22:56

Nechapu, proc pronajemmpres realitky, jsou to jen prostrednici, ale tvari se jak reditele zemekoule. Pritom spousta majitelu bytu nabizi pronajmy naprimo bez rk, a bez provize.

Napr. Bazos. cz, fb, avizo cz, bezrealitky.cz,…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Sabčakonečná
13.10.21 06:46

I já měla špatné zkušenosti s realitními makléři. Makléř nevěděl do podrobna náklady a další důležité věci, tak z prodeje sešlo. Při další potřebné koupi bytu, jsem dostala super doporučení od kolegy v zaměstnání a to na pana Krásu z Olomouce a i když byt byl v Brně, nebyl problém a vše se vyřešilo velice rychle k naší spokojenosti. Tak hlavně zjistit, co je to za realitní kancelář a jaké má rezenze.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat