Malo mlika a prikrm

15.3.16 17:26

Malo mlika a prikrm

Ahoj holky potrebujem radu, mam 4 mesacnu holcicku, kojim odzaciatku no posledny mesiac mi zacina ubudat mlieko. kojim len z jedneho prsa, lebo z druheho slecna odzaciatku nechcela, nepomohol ani klobucik. Kojim ju tak kazdu 1,5-2 niekedy v mensich intervaloch ( ked ideme von tak zaspi a spi aj 2-3 hod) inak spi 3× denne max na 30 min - neni moc spachtos :lol:. Vacsinou sa sama pusti prsa ze je plna inokedy sa vzteka ze je malo ale mne sa to mlieko nestiha obnovit ked pyta kazdu hodinu co sa deje od 6 rana. Tak sme kupili nutrilon a dokrmujem. Najprv sme davali navecer, co pekne spinkala a teraz sa zacala budit na kojenie kazde 2 hod :roll: predtym spala 5 - 6 hod vnoci. Evidentne hladna. Hrozne ma mrzi ze jej nejsom schopna dat dostatok mlieka a bojim sa ze cim viac UM jej budem davat tym menej mlieka budem mat. Co mam robit? Je to taky zacarovany kruh. Mam homeopatika, kojici caj, denne vypijem 3l vody… Ma niekto podobnu skusenost?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

24099
15.3.16 17:31

Víc koj, upraví se to.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3250
15.3.16 17:41

Nejhorsi co muzes udelat je dat prikrm na noc. Nejvic totiz dela nocni kojeni. Takze pokud prikrm tak spis pres den. A kojit co nejcasteji. Mliko se tvori podle poptavky. A to ze se v noci dite budi jeste nemusi byt hladem. Takze ja bych vydrzrla a casto kojila. Ja mela mlika litry a taky chtel co dve hodiny…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.3.16 17:48

Piješ dost? Já jsem od porodu pila cca 4 litry denně a musela jsem ubrat, protože jsem měla strašně moc mlíka. Když vypiju ale třeba jen 2 litry za den, tak po 5minutách nejdýl má malej prso vypité, takže se snažím pít kolem těch 3 litrů a je to tak akorát.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.3.16 17:51

Viac uz kojit snad ani nemozem :( od 6 rana kojim snad kazdu hodinu, poobede tak 1,5-2. Ja mam pocit ze pije malo ( je mala, ma 4800 v 4m ) a potom je skoro hladna…uz to trva mozno vyse mesiaca a mam pocit ze mam menej a menej mlieka na to kolko vela kojim. Mozno ma spurt alebo co

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.3.16 17:53

Dve 1,5l flase + caje, snazim sa vela lebo mavam zavrate prave

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.3.16 17:53

Dve 1,5l flase + caje, snazim sa vela lebo mavam zavrate prave

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5970
15.3.16 17:59

Mam stejne starou holcicku a take kojim z jednoho prsa, rezim taky podobny, ji treba co hodinu a pak na 3-4h zaspi. Večer se take nekdy rozciluje, vypada to, ze neni mliko, ale je to vic faktoru dokupy. Jasne ze je mleka po celem dni mene, tak je potreba vic makat, jenze jak uz je unavena, tak to nejde… V noci vstavala od zacatku kolem 3h, nekdy az v 5h, posledni dobou se nekdy probudi uz v jednu, ale to pripisuju prave tomu delsimu spanku pred vecernim spanim, nez hladu. Kojim jak chce, piju meltu, kojici čaj (ale weledu, ma navic bylinu na tvorbu mleka) a zatim to jde, no…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5970
15.3.16 18:05
@Luna Lovegood píše:
Viac uz kojit snad ani nemozem :( od 6 rana kojim snad kazdu hodinu, poobede tak 1,5-2. Ja mam pocit ze pije malo ( je mala, ma 4800 v 4m ) a potom je skoro hladna…uz to trva mozno vyse mesiaca a mam pocit ze mam menej a menej mlieka na to kolko vela kojim. Mozno ma spurt alebo co

aha, ale nase ma na 4m 6,29kg na 64cm, coz je od te vasi rozdil

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.3.16 18:14

@LLLL jo ona mala 2370 ked sa narodila, prve dva mesiace pribrala krasne a narastla o 10cm! A teraz asi tak 2-3centi aj menej pribera.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5970
15.3.16 18:18

@Luna Lovegood Tak oni pribiraji pozdeji mene.. a tak kdyz vezmmu, ze nase mela o to kilo a pul vic uz na startu, tak jsou na tom nakonec vicemene stejne… Mozna bych zkusila prevazit, at vite, kolik toho skutecne vypije..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.3.16 20:09

No snad sa to zlepsi, len velmi nerada by som prisla uplne o mlieko. Dnes to bolo extrem, uz mam uplne podrazdenu bradavku. Inak citala som o tej novej studii ze davat prikrmy uz v 4 m. Co na to rikate? Mne sa zda skoro zbytocne :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5970
15.3.16 20:16

Vcera jsme byli na 4m prohlidce a presne to mi dr rikala. ze uz muzu zkouset masozeleninu, ale ze je to ciste na me, jinak az od tech 6m. Dle meho je to kvuli te soucasne hysterii z alergie na lepek, tak aby si zvykali… Jsem si delala srandu, ze za chvili uz pojedou z porodnice na svickovy :mrgreen: Ja si kazdopaadne nehodlam pridelavat praci :P a hodlam do toho 6m je kojit :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.3.16 20:44

:lol: to jo.. Ja som jej uz davala ochutnat jablicko, teda liznut. Bolo to vtipne, ale myslim ze sa jej to libilo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5970
15.3.16 22:15

@Luna Lovegood Nase hypnotizuje vsechno co my jime, takze predpokladam, ze to bude zrout :D Radej ji nic jineho nedavam, aby se mi nevyprdla na mliko :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama