Malování bytu 2018, barvy a cena

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

nataliekovarova37
Stálice 100 příspěvků 28.03.18 15:09
malování bytu 2018

Ahoj, jak často malujete byt a chystáte se někdo letos malovat?
Jaké barvy preferujete? Bílou nebo barevnou výmalbu?
Kolik vás naposledy stálo malování bytu a jak velkého?
Předem děkuji za diskuzi…

Reakce:

xstrasilka
Ukecaná baba ;) 1790 příspěvků 34 inzerátů 28.03.18 15:13

Ahoj, malovali jsme dům minulý rok, po pěti letech, a už to není vůbec znát, děti to zas zapatlaly. Malujeme jen bílou. Stalo nás to velký kýbl primalexu Polar, dost času a nervů :mrgreen:

nataliekovarova37
Stálice 100 příspěvků 28.03.18 15:22
@xstrasilka píše:
Ahoj, malovali jsme dům minulý rok, po pěti letech, a už to není vůbec znát, děti to zas zapatlaly. Malujeme jen bílou. Stalo nás to velký kýbl primalexu Polar, dost času a nervů :mrgreen:
:D takže jste si to dali sami, taky možnost.

Kobliha51
Neúnavná pisatelka 16774 příspěvků 28.03.18 15:50
@Anonymní píše:
Ahoj, jak často malujete byt a chystáte se někdo letos malovat?
Jaké barvy preferujete? Bílou nebo barevnou výmalbu?
Kolik vás naposledy stálo malování bytu a jak velkého?
Předem děkuji za diskuzi…

Proč anonymně?

Burj Chalifa
Nadpozemská drbna 28932 příspěvků 28.03.18 15:53
@Kobliha51 píše:
Proč anonymně?

anonym je v tomto případě opravdu na hlavu.Co je na malování tak intimního? :zed:

Kobliha51
Neúnavná pisatelka 16774 příspěvků 28.03.18 15:59
@Burj Chalifa píše:
anonym je v tomto případě opravdu na hlavu.Co je na malování tak intimního? :zed:

Mám pocit, že to admini dělají schválně a pak z toho píšou někam články. Jinak to fakt už není možný.

nataliekovarova37
Stálice 100 příspěvků 28.03.18 16:00
@Kobliha51 píše:
Proč anonymně?

Omlouvám se, zaklikla jsem při vkládání omylem.
Nicméně jiný anonym si tu vylejvá zlost jak je vidno :)

cell
Echt Kelišová 8055 příspěvků 28.03.18 16:03

Malujeme co 3-max 5 let, ale potřebovalo by to s děckama snad každý rok. Stěhujeme se do nového a tam chci určitě omyvatelnou barvu (možná Dulux), nebo se psem a 2 čuňátkama ty zdi fakt trpí

Kobliha51
Neúnavná pisatelka 16774 příspěvků 28.03.18 16:09
@nataliekovaro­va37 píše:
Omlouvám se, zaklikla jsem při vkládání omylem.
Nicméně jiný anonym si tu vylejvá zlost jak je vidno :)

Ten druhý anonym si viditelně zmýlil diskusi. O malování nepíše nic.

nataliekovarova37
Stálice 100 příspěvků 28.03.18 16:24
@cell píše:
Malujeme co 3-max 5 let, ale potřebovalo by to s děckama snad každý rok. Stěhujeme se do nového a tam chci určitě omyvatelnou barvu (možná Dulux), nebo se psem a 2 čuňátkama ty zdi fakt trpí

jojo, omyvatelný Dulux má smysl.

nataliekovarova37
Stálice 100 příspěvků 28.03.18 16:24
@Kobliha51 píše:
Ten druhý anonym si viditelně zmýlil diskusi. O malování nepíše nic.

Asi

Kriss Tina
Kelišová 5378 příspěvků 28.03.18 16:49

Malujeme jenom na bílo, naposled pár měsíců zpátky nám stačilo na 2 pokoje to 5 litrove balení primalexu, musí se to umět naředit, pak ty barvy staci celkem málo, když se koupí v akci je to záležitost na pár stovek.

admin
Extra třída :D 11124 příspěvků 28.03.18 20:35

Krásný den,

anonymní příspěvek, který nesouvisel s diskuzí jsem smazala. Anonymitu zakladatelky jsem také odstranila. Pokud v diskuzi narazíte na příspěvek, který nepojednává o citlivém tématu, jedná se o porušení pravidel. Příspěvek můžete nahlásit a anonymitu prověříme.

Hezký den, Karolína

nataliekovarova37
Stálice 100 příspěvků 28.03.18 23:09
@admin píše:
Krásný den,

anonymní příspěvek, který nesouvisel s diskuzí jsem smazala. Anonymitu zakladatelky jsem také odstranila. Pokud v diskuzi narazíte na příspěvek, který nepojednává o citlivém tématu, jedná se o porušení pravidel. Příspěvek můžete nahlásit a anonymitu prověříme.

Hezký den, Karolína

děkujeme :)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Aby dětem nepopraskaly rty: Vyberte správný balzám

Každého z nás někdy před odchodem na hřiště odchytla máma, aby nám namazala... číst dále >

Rebečina křídla: Příběh Rebeky, která trpí nemocí motýlích křídel

O nemoci motýlích křídel v poslední době slýcháme stále častěji. V čem... číst dále >

Články z Expres.cz

Těžké dny moderátory StarDance Marka Ebena: Jeho matka je ve vážném stavu v nemocnici

Pořádně nepříjemné chvíle zažívá moderátor televizní soutěže StarDance Marek... číst dále >

Největší pocta Velké válce: Režisér Pána prstenů 4 roky upravoval 100 let staré záběry

„Dechberoucí... Materiál, který nemá obdoby a měl by být okamžitě zařazen do... číst dále >

Články z Ona Dnes

Deset let jsem tajila lupénku, protože jsem se styděla, říká moderátorka

Britská moderátorka a fashion blogerka Louise Roe (36) veřejně přiznala, že... číst dále >

O 10 let mladší: když se manželství unaví, je třeba radikální změna

Manželé Dana a Vladimír vychovávají kromě svých vlastních dětí i vnuka Míšu,... číst dále >