Malý penis = rozvod?

Anonymní
31.8.21 18:41

Malý penis-rozvod?

Zdravím, chtěla bych se s Vámi poradit a zjistit názory na věc. S manželem jsme 7 let, vztah klape, ale časem jsem si začala uvědomovat, ze po sexuální stránce ne. Partner není divoký a vášnivý jako já, a nepřitahuje mě jeho přirození, konkrétně velikost. Celkově mě přitahovala dříve jiní muži-vysocí 190 cm, pěkná postava. Manžela jsem si vybrala hlavně rozumem - vytáhl mě z minulého nevydařeného vztahu, chová a choval se je mne hezky. Ted spolu chceme dítě, ale já nejsem schopna s ním mít sex. Mezitím se objevil muž, kamarád, který se mi líbí, přitahuje mě, ale neznám ho. Chtěl by se mnou mít rodinu, je úplně stejné povahy a ražení jako já, jiskry a chemie. S kamarádem jsem se vyspala, je dobře vybavený a v sexu nám to klape. Poraďte prosím, co dělat, chci rodinu co nejdříve. Děkuji za odpovědi. :kytka:

Příspěvek upraven 31.08.21 v 18:45

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3290
31.8.21 18:43

Koukni se na serial sex/life. Treba tam najdes odpoved na svou otazku. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31.8.21 18:47

Ze sveho okoli, ja vdana nejsem, tkz treba brat moji radu s rezervou - nemela bych deti s nekym, kdo me nepritahuje a koho nemiluju. Stejne se to pravdepodobne jednou rozpadne, akorat pak to budou daleko vetsi komplikace a bolest. Znam par lidi, co se chteli rozvest, pak radeji z rozumu meli dite/deti, a pak stejne prisla laska a deti maji navzdycky znicenou rodinu…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1991
31.8.21 18:48

Promin, ale ten nadpis. Po tolika letech ti dojde, ze ma manzel malej penis, driv ti to evidentne nevadilo a vadi ti to ted, kdyz je na obzoru novej párek. :nevim:… bejt tebou si tohle poradne rozmyslim, abys tu za rok nezakladala dalsi diskuzi, ze ses v tom a ten, kvuli kterymu se ti zed zapalujou lejtka te nechal nebo jsi zjistila, ze ti to s nim neklape. :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17773

Tak já ti poradím, omývej si přirození horkou, no spíš teplou, vodou :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5457

Jen abychom za rok a něco nečetli diskusi Opustil nás s 2měsíčním dítětem! Co mám dělat?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24324

:roll: tak vzala sis ho takového jaký je a teď se najde někdo lepší a nejednou je to problém? Spíš máš poblaznene hormony z toho druhého muže. Ale nějak ten příspěvek nechápu, objevil se muž, kamarád, kterého neznáš, ale víš že s tebou chce rodinu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17773
31.8.21 18:49
@DandátkoP píše:
Promin, ale ten nadpis. Po tolika letech ti dojde, ze ma manzel malej penis, driv ti to evidentne nevadilo a vadi ti to ted, kdyz je na obzoru novej párek. :nevim:… bejt tebou si tohle poradne rozmyslim, abys tu za rok nezakladala dalsi diskuzi, ze ses v tom a ten, kvuli kterymu se ti zed zapalujou lejtka te nechal nebo jsi zjistila, ze ti to s nim neklape. :palec:

proboha, to ti nedošlo, že je to jen špatná trolírna? :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1991
31.8.21 18:50

@pohledzdruhestrany hele ja nevim :lol: me tady uz prijde 90% novej diskuzi, ze nas nekdo trolli :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4738
31.8.21 18:50

Z tohohle příspěvku by se mohla udělat šablona a další uživatelky by mohly jen lehce upravovat reálie. Tady je to malý penis, jinde zase něco jiného, ale prostě model najednou mě už nepřitahuje-objevil se někdo jiný je jak přes kopírák :roll: Jinak pokud nejsi troll, tak jsi prostě navázala vztah z nesprávných důvodů a teď se objevil chlap, který tě asi fakt bere :nevim: Jakou to má perspektivu nevím, možná bych i nadále raději myslela hlavou a ne pipinou.

Příspěvek upraven 31.08.21 v 18:52

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5597
31.8.21 18:51

Tady si někdo dělá pr…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1487
31.8.21 18:52

Vztah z rozumu nikdy nemůže vyrovnat vztah z lásky. I kdyby byl nejhodnější na světě, nosil domů hodně peněz a všichni by ti radili: Nebuď blbá, toho se drž! Ale ty to tak nebudeš cítit, protože TO tam prostě není. A pak potkáš někoho z koho se ti podlomí kolena a je vymalováno. :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
452
31.8.21 18:53
@Anonymní píše:
Zdravím, chtěla bych se s Vámi poradit a zjistit názory na věc. S manželem jsme 7 let, vztah klape, ale časem jsem si začala uvědomovat, ze po sexuální stránce ne. Partner není divoký a vášnivý jako já, a nepřitahuje mě jeho přirození, konkrétně velikost. Celkově mě přitahovala dříve jiní muži-vysocí 190 cm, pěkná postava. Manžela jsem si vybrala hlavně rozumem - vytáhl mě z minulého nevydařeného vztahu, chová a choval se je mne hezky. Ted spolu chceme dítě, ale já nejsem schopna s ním mít sex. Mezitím se objevil muž, kamarád, který se mi líbí, přitahuje mě, ale neznám ho. Chtěl by se mnou mít rodinu, je úplně stejné povahy a ražení jako já, jiskry a chemie. S kamarádem jsem se vyspala, je dobře vybavený a v sexu nám to klape. Poraďte prosím, co dělat, chci rodinu co nejdříve. Děkuji za odpovědi. :kytka:Příspěvek upraven 31.08.21 v 18:45

Uvědomit si tohle po 7 letech, to chce disciplínu… tj. mít výdrž čekat, než si za toho svýho malýho b. l.b. a najdeš lepšího a většího. Mimochodem, kamaráda neznáš, ale víš, že s tebou chce mít rodinu? Hm, nejsi ty taky v něčem podměrečná?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17773
31.8.21 18:53

Vlastně už vím řešení, nechej do sebe nastříkat spermáče od obou v jeden večer, ohl. manži se prostě musíš hecnout, protože tady nejde o sex, ale o budoucí děťátko a v tomto souboji musí zvítězit nejlepší spermie, o pinďoura nejde, no až zabřezneš, tak řeš s kým budeš šuk. at :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17773
31.8.21 18:55
@Julča001 píše:
Z tohohle příspěvku by se mohla udělat šablona a další uživatelky by mohly jen lehce upravovat reálie. Tady je to malý penis, jinde zase něco jiného, ale prostě model najednou mě už nepřitahuje-objevil se někdo jiný je jak přes kopírák :roll: Jinak pokud nejsi troll, tak jsi prostě navázala vztah z nesprávných důvodů a teď se objevil chlap, který tě asi fakt bere :nevim: Jakou to má perspektivu nevím, možná bych i nadále raději myslela hlavou a ne pipinou.Příspěvek upraven 31.08.21 v 18:52

tenhle trolí dotaz v sobě cíleně zahrnuje několik emocionálně velmi nášlapných témat, ale když je něčeho moc, ztrácí to na diskuzní důvěryhodnosti

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat