Mám jít k lékaři? Šestinedělí

Anonymní
27.12.20 09:45

Mám jít k lékaři? Šestinedělí

Ahoj, jsem 3 týdny po porodu, a je mi pořád blbě… Od porodu mě škrábe v krku, nevolnost, únava.. Prostě jak kdyby na mě něco lezlo. Ten stav trva třeba 2 dny, a pak je mi zas pár dni normálně, a pak opět tenhle stav.. Celý 3 týdny se to pořád opakuje. Nekojim, 5.den jsem dostala zánět a atb, kojení jsem ukončila. (víc to řešit v diskuzi nechci) Těhotenství bylo v pořádku, porod ve 40tt rychlej a v pohodě. Očistky už skoro nemám, vesměs jen špinění. Občas mě teda posledních pár dní bolí i trochu břicho jako kdybych to měla dostat.. Teplotu nemám. Ke konci těhotenství jsem brala železo 2× denně, pak už jen 1 denně. Je to normalni stav, nebo mám jít k lékaři? Jde o to že mám staryho doktora, co si u něj neřeknu ať vyšetří, to prostě nemám.. Doktorů je u nás fakt pomalu, a všichni vesměs v důchodu. Navíc teď mají pořád vyveseny telefon, a když už to vezmou tak je to zázrak.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
17246
27.12.20 09:54

Tipla bych to na covid…co si zajít na testy? objednat se na ty antigenní…nebo ať tě na ně pošle obvodní…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2299
27.12.20 09:55

Nejspíš nějaká viróza, osobě bych neřešila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.12.20 09:56
@Monchichik píše:
Tipla bych to na covid…co si zajít na testy? objednat se na ty antigenní…nebo ať tě na ně pošle obvodní…

Horečku nemám, kašel taky ne. Čich a chuť mám.. :think:

• Citovat
  • Nahlásit
15267
27.12.20 09:57

Ja bych to nijak neřešila. Může to být obyčejná viroza.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2299
27.12.20 09:58

Ona taky únava může být z miminka a škrábání v krku ze vzduchu (suchej, přetopenej..).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17246
27.12.20 10:00
@Anonymní píše:
Horečku nemám, kašel taky ne. Čich a chuť mám.. :think:

horečku ani kašel mít nemusíš…tak to může být únavou a oslabením po porodu…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.12.20 10:07

Dekuju všem, asi to fakt bude ze vzduchu. Doma máme věčně pretopino, a ráno zas zima.. Máme starý dům. :?

• Citovat
  • Nahlásit
3024
27.12.20 10:19

A co chceš vyšetřit, škrábání v krku? Únava tě teď bude provázet ještě pěkných pár týdnů, mít dítě je prostě náročné :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1595
27.12.20 16:03

Šetří se, utni všechny návštěvy a statej jen o sebe a o miminko. K lékaři dle mého názoru není s čím jít, občasné skrabani v krku podle není důvod ho vyhledávat :nevim: a na test na covid bych upřímně taky nesla, i kdybys ho měla, tak ten test te nevyleci, a navíc by ti pak chtěli šťourat i do miminka, zda ho nemá taky.

Takže moje rada ohledně toho krku, bud hezky doma, dej si teplý ponožky, dlabej vitaminy, ovoce, koukej na pohádky, tul si miminko, vař si teplej čaj a zázvor s citronem a uvidíš, že se to spraví.

Pokud by bylo horečky s bolestmi břicha, nebo nějaké výraznější bolesti břicha bez teplot, zavolala bych gynekologovi a poradila se s nim.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat