Mám jít na intr?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
21.11.21 14:06

Mám jít na intr?

Ahoj, jsem v deváté třídě a za chvilku budu dávat přihlášky na střední školy. Konkrétně budu dávat jednu přihlášku na střední školu ve Volyni (jihočeský kraj). A právě proto sem píšu. Ve Volyni je i možnost jít na intr. Sice to není přímo ve škole ale v Domově Mládeže, který je od školy kousek. Dojíždění by pro mě bylo asi náročné. Ale nevím, co pro mě bude lepší. Je tady někdo, kdo má zkušenost s internátem a nebo o něm něco více ví. Jak to na něm chodí a tak podobně. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
283
21.11.21 14:22

To preci zalezi na tobe. Jestli budes radsi kazdy den dojizdet, ale budes ve svem, kde to mas komfortnejsi a k dispozici sluzby maminky :lol: nebo jestli se chces spis osamostatnit, ale mit k dispozici jen jeden pokoj, ktery budes sdilet s nekym, kdo ti treba nemusi ani sednout.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
283
21.11.21 14:22

Napis si na papir pro a proti a podle toho se rozhodni ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
65386
21.11.21 14:48

@Emilkahoricka ono není jen tak se tam dostat. Musíš splňovat pár podmínek, např délka a složitost dojíždění atd.. u nás jsou pořadníky čítající desítky jmen. Sama raději synovi platím byt. Výhodu to na v tom, že má volný pobyt, nemá jen jednu vycházku týdne :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
18809
21.11.21 14:50

Tenhle?
https://www.ssvolyne.cz/…ni-a-strava/

Ten vypadá fajn - prostě to zkus a uvidíš. Dojíždění je velká otrava. Přinejhorším si tam najdeš kamarádky a když to na intru fakt nepůjde, tak to budeš řešit až pak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
189
21.11.21 15:02

To záleží na tobě. Mám kamarádky, které na intru byly. Já osobně bych to nezvládla z důvodu, že jsem introvert a vadilo by mi sdílet s někým pokoj, společné sprchy, večerka..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22.11.21 09:35

@lklk Já jsem právě také docela velký introvert. Proto se stále rozhoduji a celkem se toho bojím. Asi ale záleží na tom, jestli si se spolubydlícíma sednu a nebo ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
283
22.11.21 10:05

@Emilkahoricka tak ten intr zkus, at se trochu otrkas ;) pokud bude nejaky problem, treba s tou spolubydlici, tak se muzes vzdycky z intru odstehovat a normalne dojizdet :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat