Mám paragraf, ale musím jít do práce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
jana šmolíková
Kecalka 223 příspěvků 01.12.17 08:38
mám paragraf ale musím jít do práce

Ahoj. je tady toho asi hodně ale nenašla jsem. jsem s dcerou od pondělí na paragrafu. pracuji s mojí sestrou která je závislá na mě kvůlu autu. v týdnu jezdí normální autobus ovšem o víkednu nic. včera mi volala že je nařízená sobota, jenže ona se tam nemá jak dostat. prý to nikoho nezajíma tak ačko. můžu jít na jeden den do práce bez ukončení paragrafu? s dcerou bude přítel. děkuji za odpověd :) mám paragraf poprvé v životě :mrgreen:

Reakce:
Nowuka2
Ukecaná baba ;) 2346 příspěvků 01.12.17 08:40

Můžeš, jenom se tam pak potvrdí, žes něco odpracovala - pokud se nic nezměnilo.

Petra Z
Hvězda diskuse 52305 příspěvků 01.12.17 08:46

@jana šmolíková můžeš…a při ukončení se na druhou stranu napíše den, kdy jsi byla v práci

Uživatel je onlinej.a.n.i1
Hvězda diskuse 64109 příspěvků 3 inzeráty 01.12.17 08:47

@jana šmolíková Ano, můžeš a pak na druhou stranu paragrafu vyplníš, že si ten den pracovala a dostaneš ho zaplacený normálně z práce a naopak za ten jeden den nedostaněš placené ošetřovné od OSSZ.

Nowuka2
Ukecaná baba ;) 2346 příspěvků 01.12.17 09:02
@j.a.n.i1 píše:
@jana šmolíková Ano, můžeš a pak na druhou stranu paragrafu vyplníš, že si ten den pracovala a dostaneš ho zaplacený normálně z práce a naopak za ten jeden den nedostaněš placené ošetřovné od OSSZ.

A posouvá se tím nárok na placené OČR na další, již běžně neplacené, dny? Nebo 9 a šlus?

mag
Extra třída :D 11081 příspěvků 01.12.17 09:48

@Nowuka2 neposouva.

vulpes
Kelišová 5057 příspěvků 01.12.17 10:19
@Nowuka2 píše:
A posouvá se tím nárok na placené OČR na další, již běžně neplacené, dny? Nebo 9 a šlus?

ne, neposouvá, jdeš do práce v rámci jednoho/více z těch 9 placených dnů - jen místo proplacení paragrafu si vyděláš mzdu

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Herečka Patricie Solaříková končí v seriálu Ulice. A z čeho bude žít?

Stála u zrodu nekonečného seriálu Ulice, ale teď – po dvanácti letech – z něj... číst dále >

Výměna, která se málem nedotočila: Patrik útočil na štáb a vyhazoval jej

Bylo to nefalšované drama. Úklidový šílenec Patrik ve středeční Výměně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >