Mám paragraf, ale musím jít do práce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

jana šmolíková
Kecalka 223 příspěvků 01.12.17 08:38
mám paragraf ale musím jít do práce

Ahoj. je tady toho asi hodně ale nenašla jsem. jsem s dcerou od pondělí na paragrafu. pracuji s mojí sestrou která je závislá na mě kvůlu autu. v týdnu jezdí normální autobus ovšem o víkednu nic. včera mi volala že je nařízená sobota, jenže ona se tam nemá jak dostat. prý to nikoho nezajíma tak ačko. můžu jít na jeden den do práce bez ukončení paragrafu? s dcerou bude přítel. děkuji za odpověd :) mám paragraf poprvé v životě :mrgreen:

Reklama

Reakce:

Nowuka2
Ukecaná baba ;) 2276 příspěvků 01.12.17 08:40

Můžeš, jenom se tam pak potvrdí, žes něco odpracovala - pokud se nic nezměnilo.

Petra Z
Hvězda diskuse 51677 příspěvků 01.12.17 08:46

@jana šmolíková můžeš…a při ukončení se na druhou stranu napíše den, kdy jsi byla v práci

Uživatel je onlinej.a.n.i1
Hvězda diskuse 61900 příspěvků 3 inzeráty 01.12.17 08:47

@jana šmolíková Ano, můžeš a pak na druhou stranu paragrafu vyplníš, že si ten den pracovala a dostaneš ho zaplacený normálně z práce a naopak za ten jeden den nedostaněš placené ošetřovné od OSSZ.

Nowuka2
Ukecaná baba ;) 2276 příspěvků 01.12.17 09:02
@j.a.n.i1 píše:
@jana šmolíková Ano, můžeš a pak na druhou stranu paragrafu vyplníš, že si ten den pracovala a dostaneš ho zaplacený normálně z práce a naopak za ten jeden den nedostaněš placené ošetřovné od OSSZ.

A posouvá se tím nárok na placené OČR na další, již běžně neplacené, dny? Nebo 9 a šlus?

mag
Extra třída :D 11012 příspěvků 01.12.17 09:48

@Nowuka2 neposouva.

vulpes
Závislačka 4840 příspěvků 01.12.17 10:19
@Nowuka2 píše:
A posouvá se tím nárok na placené OČR na další, již běžně neplacené, dny? Nebo 9 a šlus?

ne, neposouvá, jdeš do práce v rámci jednoho/více z těch 9 placených dnů - jen místo proplacení paragrafu si vyděláš mzdu

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Jde to!

Naučte se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy. Za dva... číst dále >

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Články z Expres.cz

StarDance začaly tréninky a něco navíc. Kdo se dá letos dohromady?

Nové díly pořadu StarDance se nezadržitelně blíží, známé české osobnosti... číst dále >

Kdo k nám vozí migranty z Libye? Potetovaná Němka, kapitánka lodi Sea-Watch 3

Kapitánkou jedné z lodí, která u libyjských břehů zachraňuje migranty, je... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Věry: Nedokážu se vyrovnat s rozvodem

Rozvedla jsem se po desetiletém naprosto nefunkčním vztahu. Mám teď skvělého... číst dále >

Přijali jsme čtyři děti, všechny měly těžký začátek, říká pěstounka

Myšlenka na pěstounství se mnou vyrostla, říká paní Helena. Když už... číst dále >

Reklama