Reklama

Mám paragraf, ale musím jít do práce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

jana šmolíková
Kecalka 223 příspěvků 01.12.17 08:38
mám paragraf ale musím jít do práce

Ahoj. je tady toho asi hodně ale nenašla jsem. jsem s dcerou od pondělí na paragrafu. pracuji s mojí sestrou která je závislá na mě kvůlu autu. v týdnu jezdí normální autobus ovšem o víkednu nic. včera mi volala že je nařízená sobota, jenže ona se tam nemá jak dostat. prý to nikoho nezajíma tak ačko. můžu jít na jeden den do práce bez ukončení paragrafu? s dcerou bude přítel. děkuji za odpověd :) mám paragraf poprvé v životě :mrgreen:

Reklama

Reakce:

Nowuka2
Ukecaná baba ;) 2301 příspěvků 01.12.17 08:40

Můžeš, jenom se tam pak potvrdí, žes něco odpracovala - pokud se nic nezměnilo.

Petra Z
Hvězda diskuse 51929 příspěvků 01.12.17 08:46

@jana šmolíková můžeš…a při ukončení se na druhou stranu napíše den, kdy jsi byla v práci

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 62960 příspěvků 3 inzeráty 01.12.17 08:47

@jana šmolíková Ano, můžeš a pak na druhou stranu paragrafu vyplníš, že si ten den pracovala a dostaneš ho zaplacený normálně z práce a naopak za ten jeden den nedostaněš placené ošetřovné od OSSZ.

Nowuka2
Ukecaná baba ;) 2301 příspěvků 01.12.17 09:02
@j.a.n.i1 píše:
@jana šmolíková Ano, můžeš a pak na druhou stranu paragrafu vyplníš, že si ten den pracovala a dostaneš ho zaplacený normálně z práce a naopak za ten jeden den nedostaněš placené ošetřovné od OSSZ.

A posouvá se tím nárok na placené OČR na další, již běžně neplacené, dny? Nebo 9 a šlus?

mag
Extra třída :D 11024 příspěvků 01.12.17 09:48

@Nowuka2 neposouva.

vulpes
Kelišová 5016 příspěvků 01.12.17 10:19
@Nowuka2 píše:
A posouvá se tím nárok na placené OČR na další, již běžně neplacené, dny? Nebo 9 a šlus?

ne, neposouvá, jdeš do práce v rámci jednoho/více z těch 9 placených dnů - jen místo proplacení paragrafu si vyděláš mzdu

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

„Církev a LGBT? Prohraná bitva, snad gayové povstanou,“ říká církevní teolog

O Istanbulské úmluvě veřejně nikdo moc nemluvil, téměř bez povšimnutí zůstalo... číst dále >

Daňoví poplatníci kritizují cestu Harryho a Meghan: Nejste sakra na líbánkách!

Roli národních miláčků plní opravdu dobře. Princ Harry (34) s Meghan Markle... číst dále >

Články z Ona Dnes

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >